Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

LAND OF THE LOST

 

Силно глупав филм. Някой се е опитал да омотае 2-3 жанра в едно, но се е получил петмез. Става ако имате желание да изгубите 2 часа или да спите пред него.

 

DRAGONQUEST

 

Тъп, евтин опит за подражание на добрите филми в жанра. Не си губете времето, много е зле.

 

MESSENGERS 2 THE SCARECROW

 

Тотален провал! Нищо общо с не лошата първа част на филма, даже смятам че са добавили 2, за да се подведе публиката. Не го гледайте, загуба на време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пфууу най-сетне.... бях почнала да си мисля, че аз нещо не съм наред, защото филма ми беше харесал и то бая.

 

Hard Candy няма абсолютно никакво място в тази тема!

Edited by AlBundy
Link to comment
Share on other sites

Сега гледахме "Ледена Епоха 3", супер глупаво... С изключение на 2-3 момента, изобщо не ни хареса, но все пак решихме да го догледаме. Еми, не си заслужаваше. Първа част беше много готина, втора биваше, сега е :sick Hard Candy ви е харесал?!?! Уау... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Дам, hard candy няма никакво място тук.

 

Предлагам като се прави препоръка да се не гледа определен филм, да се отсява въпросния филм дали е качествен сам по себе си или просто не се е харесал на гледащия щото главния герой умира и т.н.

 

И аз не съм фен на Батман, но не мога да отрека, че Dark Knight е добър филм.

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

The Hangover - Тоя филм не трябваше ли да е смешен :huh:

о, да , смешен е , просто ти си от 10 % ,на които не им е смешен

без да се заяждам ,всеки си има вкус

Link to comment
Share on other sites

Филма си е готин, има няколко смешни моменти, но чак пък да се спукаш от смях и т.н. не виждам къде, както го изкарваха някои. Но пък си заслужава гледането... Снимките на края са къртач :)

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Близо 3.30 сутринта е. Вместо да си легна си играх да селектирам 30 поста с офтопици, бози и глупости и да ги местя в .... wait for it ... ТЕМАТА ЗА ТЕРМИНАТОР 4!!! Участниците в панаира са предимно отдавнашни юзъри, познаващи Правилата... Умопомрачително...

 

Гледам се заформя бозаджийница и относно The Last Hangover... Предупреждавам отсега, че няма да има уорнове, а директни отпуски от по минимум 10 дена.

 

Темите "Гледах..." са за публикуване на ЛИЧНИ МНЕНИЯ. Всеки може да изкаже своето, без да го налага на останалите! Един юзър, преглеждащ съответната тема и бидейки НЕмалоумен ще прецени сам за себе си или според имената на публикуващите или според броя за/против дали да гледа/не гледа определен филм.

Link to comment
Share on other sites

Land Of The Lost (2009)

Не си губете времето с това заглавие скоро не бях гледал по голяма простотия супер тъпня, тея хора са луди даже даго дават по кината

ако бях отишъл даго гледам на кино точно преди половиният час ставам и напускам залата!

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

The Hangover е як, смешен е, да, ама... не е нищо особено. Очаквах МНОГО повече, да не говорим, че в IMDB e под номер 149 в класацията за най-добри филми.

Link to comment
Share on other sites

The Day the Earth Stood Still

 

НЕ! Интересна история, но предвидима дори там където трябва да е заинтригуващо. Лоша режисура, Киану Рийвс пак се доказа, че не става. Ефектите бяха слаби на моменти. Звука беше много слабо изпълнен. Сякаш са го слагали на бързо 10-15 часа преди първото гледане.

 

5/10

Link to comment
Share on other sites

Сега се върнах от Бруно. Официално го признавам за най-малоумния филм правен някога, дори не е смешен! Сестра ми ме накара да го гледаме че и се гледало комедия, ама то това направо беше върха на идиотизма!

Link to comment
Share on other sites

Сега се върнах от Бруно. Официално го признавам за най-малоумния филм правен някога, дори не е смешен! Сестра ми ме накара да го гледаме че и се гледало комедия, ама то това направо беше върха на идиотизма!

То беше ясно, не знам какво сте очаквали. Филм с гейщина и плосък хумор...

Link to comment
Share on other sites

TERMINATOR 4: SALVATION

 

Далеч съм от мисълта да оплюя този филм, но също толкова далеч е и той от целта. Нищо ново, нищо интересно. А краят беше толкова чийзи, че ме разсмя. Доволен съм, че не го гледах на кино.

Link to comment
Share on other sites

Dakota Skye,

няма нищо общо с драма, мистерия или супергеройски жанр, това си е романтика. Боза нямам думи да се изкажа, не съм свикнал да гледам филми, в които всичко си е напълно ясно, без да има нужда малко да си напъна мозъка или да тръпна

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

VanishingPoint.png

 

Vanishing Point

 

one man, one car, one road ... splendid!

 

 

DuplicityPoster.jpg

 

Duplicity

 

хареса ми. интелигентен. наподобява малко "ужилването" с робърт редфорд и пол нюмън.

Link to comment
Share on other sites

Или просто трябва да се слеят в една. Аз все се чудя къде да слагам заглавията, а се сещам много малко филми, които са за темата "не си губете времето".

Link to comment
Share on other sites

По-добре да си останат в отделно, но на едната наистина да и се промени заглавието.

Сега се върнах от Бруно. Официално го признавам за най-малоумния филм правен някога, дори не е смешен! Сестра ми ме накара да го гледаме че и се гледало комедия, ама то това направо беше върха на идиотизма!

Еми нищо чудно. То дори един Борат беше супер малоумен и безмислен филм.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...