Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DOUBLE IDENTITY

 

Слаб филм с доста груби грешки в него, като например ту руските, ту българските номера на автомобилите. И доста дуги такива. Вал Килмър явно е доста зле, за да участва в подобни филми.

 

QUANTUM APOCALYPSE

Една принципно не лоша идея за филм от този тип, тотално съсипана от нискобюджетния му характер. Бездарни актьори, некадърни ефекти - много зле. Не си губете времето

 

THE OMEGA CODE

Ужас и безумие! Резил по всички параграфи. Не съветвам да се гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

THE ROAD

 

на малко след полвината съм, ама не смятам, че този филм ще има по-различно развитие от това до момента. Определено очаквах повече. Даже се набутах да го сваля 1080p.

За съжаление съм такъв, че доглеждам филмите, независимо от тяхната тъпотия ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

След като гледах Prince of Persia вече знам защо Blizzard не бързат да правят филма в Warcraft вселената. Много клиширан( доста cheesy моменти имаше) ми се стори и на места доста скучен. Атмосферата не можа да ме грабне. Просто перфектният британски акцент винаги буквално ме "изважда от филма"( вероятно поради тази причина ми хареса много как Мики Рурк си изигра ролята в новия Железен Човек). И все пак - не лош филм, но можеше да бъде много повече. Дано Sorcerer's apprentice е по-добър.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

COP OUT

 

Тотално малоумен филм. Тоя негър не знам къде го намериха, а Брус Уилис просто се излага с такова участие. Все си мисля че му е рано за залез. Като цяло отвратително тъп филм, брутално некадърни опити за хумор - резил.

 

 

FROZEN

 

За пореден път - интересна идея, но провалена по всички параграфи. Много слаб филм.

HELLHOUNDS

 

Поредна нискобюджетна помия, тип курсова работа на тема гръцка митология - за бога, не тръгвайте да го гледате.

 

HORA

 

Горното в скандинавски вариант - тотална безсмислица и глупост.

 

ICARUS

Филм, който нямам намерение да догледам - Долф Лундгрен, по-тъп отвсякога.

 

THE DEVIL'S REJECTS

 

Чаках нещо да стане, чаках нещо да видя - нейсе. Иначе не липсваха възможности и интересни ситуации. Не бих класифицирал филма като "ужаси".

 

 

Link to comment
Share on other sites

COP OUT

 

Тотално малоумен филм. Тоя негър не знам къде го намериха, а Брус Уилис просто се излага с такова участие. Все си мисля че му е рано за залез. Като цяло отвратително тъп филм, брутално некадърни опити за хумор - резил.

Подкрепям. Аз издържах 15 минути, преди да го спра.

Link to comment
Share on other sites

Порпуснах одеве да спомена най-големия резил на руското кино, който съм виждал в последните 10 години:

 

Обитаемый остров - схватка

 

Със закъснение разбирам, че имало и първа част преди "схватката", но слава богу не съм я видял. 80 милиона долара бюджет! Как не ги досрамя да ги изхарчат за тая глупост. Никакъв смисъл не видях, може би заради пропуснатите първи два часа тормоз. Цялата втора част е едно безспирно дивашко надкрещяване на актьорите. Защо се дерат така тия хора?!?!? Главата ме заболя. Ужас. Иначе качествена продукция, някой се бе постарал и откъм ефекти, но всичко отива по дяволите заради простотията на филма.

Link to comment
Share on other sites

"When in Rome" - заспах поне 3 пъти на този филм. Изтъркано, предвидимо и скучно. Само моментът с вазата ми хареса. И с моделът, дето се мислеше за много красив :) Само той беше забавен като образ според мен. Нещо тези романтично-сантиментални филми вече не са ми по вкуса. Интрига трябва да има, конспирация, или ужас. Само дето не се сещам за някое от трите, което да си заслужава в последно време.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Сблъсъкът на титаните" - Олеле мале!! Кой ги излъга тия, че така се прави митологичен филм? Ужас, миазми и триста тръна в задника на Цербер. То не бяха римски ризници, то не бяха рицарски пълни доспехи,та и микенски дрехи в Арго, двойни брадви, дето са си изпреварили времето с около 2 хиляди години....Мани, мани...Пък за съотвествие в мита - хич биля...Тва като продукцията на ХБО, дето Орфей е негър...На тия трябва да им забранят да смимат филми...С две думи - дори не е интересен. Мумията 2 е по-достоверен, а в дори третокласно историческо екшънче от рода на "Троя" има повече тръпка...

Link to comment
Share on other sites

"Сблъсъкът на титаните" - Олеле мале!! Кой ги излъга тия, че така се прави митологичен филм? Ужас, миазми и триста тръна в задника на Цербер. То не бяха римски ризници, то не бяха рицарски пълни доспехи,та и микенски дрехи в Арго, двойни брадви, дето са си изпреварили времето с около 2 хиляди години....Мани, мани...Пък за съотвествие в мита - хич биля...Тва като продукцията на ХБО, дето Орфей е негър...На тия трябва да им забранят да смимат филми...С две думи - дори не е интересен. Мумията 2 е по-достоверен, а в дори третокласно историческо екшънче от рода на "Троя" има повече тръпка...

+1

Link to comment
Share on other sites

"Сблъсъкът на титаните" - Олеле мале!! Кой ги излъга тия, че така се прави митологичен филм? Ужас, миазми и триста тръна в задника на Цербер. То не бяха римски ризници, то не бяха рицарски пълни доспехи,та и микенски дрехи в Арго, двойни брадви, дето са си изпреварили времето с около 2 хиляди години....Мани, мани...Пък за съотвествие в мита - хич биля...Тва като продукцията на ХБО, дето Орфей е негър...На тия трябва да им забранят да смимат филми...С две думи - дори не е интересен. Мумията 2 е по-достоверен, а в дори третокласно историческо екшънче от рода на "Троя" има повече тръпка...

 

+1

Link to comment
Share on other sites

"Сблъсъкът на титаните" - Олеле мале!! Кой ги излъга тия, че така се прави митологичен филм? Ужас, миазми и триста тръна в задника на Цербер. То не бяха римски ризници, то не бяха рицарски пълни доспехи,та и микенски дрехи в Арго, двойни брадви, дето са си изпреварили времето с около 2 хиляди години....Мани, мани...Пък за съотвествие в мита - хич биля...Тва като продукцията на ХБО, дето Орфей е негър...На тия трябва да им забранят да смимат филми...С две думи - дори не е интересен. Мумията 2 е по-достоверен, а в дори третокласно историческо екшънче от рода на "Троя" има повече тръпка...

+4. Толкова хора го гледахме, но само аз си легнах половин час след началото.

Link to comment
Share on other sites

Cop out - и според мен тоя филм е тотален боклук. Гледах до до 20-та минута, след което директно го изключих. На другия ден все пак реших да се пробвам още веднъж, пуснах го пак и тоя път го изгледах. Такавааа мъкааа, братче, изобщо съжалявам, че реших да го догледам.

 

 

Clash of the titans - обичам исорията много, особено Дрвенвогръцката митология и седнах супер обнадежден да го гледам. И по мое мнение главния минус на филма обаче е тоталното несъответсвие със сяквкави легенди, митове и т.н. Половината от нещата си бяха откровенна лупст. Няма нищо против като се прави подобен тип филми, нещата да не са точно по самите митологии и да има измислици, обаче не и да се взиам нещо от един мит и да се прехвърля на друг. Като със Пегас- нито е имало черни Пегаси, нито е имало стада, още повече, че Пегас се среща само в историите за Херкулес. Въпреки всичко филна не беше чак толкова зле и аз лично успях да го изгледам без проблеми.

 

Night date - тоя филм и той не знам как са го измислили въобще. Тоална излагация Играта на двамата главни актоьори е просто "феноменално" лоша, освен това никъде не видях така наречения хумор и защо филма спада към комедиите.Имам чувстото, че всички най-интересни моменти от филма бяха събрани в трейлъра, че даже и въпросните моменти по време на филма не бяха толкова интересни. Филма въобще и не го догледах. С чиста съвест го прекъснах го изтрих, барабар и от кошчето.

 

 

Killers - Имах доста надежди към филма. От начало почна доста добре. После обаче нещата започнаха да поиздишат. Катрин Хейгъл игре доста зле, сковано и преиграва много, чак дразни. Освен това част от историята е доста тъпо и елементарно замислена. Добре, че все пак е Аштън Къчар, та малко да пооправи цялостното впечетление от филма.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

След като изгледах "Сблъсъкът на титаните" си помислих, че в скоро време няма как да попадна на по-тъп филм, но ето, че днес гледах "Шут в гъза",,. Повече няма да гледам филми, в чиито заглавия присъства думичката "гъз" angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Valhalla.Rising.2009.BRRip.XviD-KiNGS.jpg

 

прилича на apocalypto, но не съвсем. филма е по-скоро арт - няма съжет, а само музика и картини.

много силна роля на главния персонаж, който е ням :)

Link to comment
Share on other sites

Jennifer's body - супер глупав и безинтересен филм. Идеята му е тъпа и въобще не може да се нарече страшен филм или филм на ужасите.

Link to comment
Share on other sites

Jennifer's body - супер глупав и безинтересен филм.

Нали има цици, друго трябва ли ти? :))

 

Аз добавям тези:

splice-poster.jpg

 

За "Splice" мога да кажа следното: интересен --> извратен --> тъп --> вдлъбнат. Не проумявам как Гилермо дел Торо и Алън Броуди имат нещо общо с този филм...

 

Mr-Nobody-Poster-FR.jpg

 

Доста положителни коментари изчетох за "Гусин Никой", но на мен нещо не ми Ареса. След като го изгледах, единственото, което ми дойде на ум беше - "манджа с грозде". :)

 

EDIT: Добавям и "Агент Солт" - няма толкова тъп филм :D

 

salt_poster.jpg

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах INCEPTION на кино и останах мн приятно изненадан. Много издържан филм като почнем от сюжета минем през актьорска игра и свършим със сценичните ефекти . Препоръчвам го на всики който харесват фантастиката във всичките и форми.

Edited by 5starGeneral
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена гледах INCEPTION на кино и останах мн приятно изненадан. Много издържан филм като почнем от сюжета минем през актьорска игра и свършим със сценичните ефекти . Препоръчвам го на всики който харесват фантастиката във всичките и форми.

 

 

Колега, обърка темата; Тази е с *МИНУС* отпред...

Link to comment
Share on other sites

Колега, обърка темата; Тази е с *МИНУС* отпред...

Моя грешка не прочетох написаното с малкият шрифт

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...