Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

THE DEAD GIRL

 

Много тежък и депресарски филм. Няма смисъл да се гледат такива неща - разваля ти се настроението за целия ден.

 

DRAG ME TO HELL

 

Смях и позор!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Следобед на ужасно тъпи филми:

 

WRONG TURN 3, TIDAL WAVE, THE BLACKOUT

 

Нискобюджетни простотии. Тотално удобни за спане пред екрана - в никакъв случай не стават за сериозно гледане.

Link to comment
Share on other sites

Няма глупав или гаден филм, всичко е въпрос на нагласа момчета :)

Като видиш постера, името или актьорите, жанровете, оценката .. веднага си правиш някъв извод и очакване. Спомням си навремето колко тъп ми се видя Пътеводител на галактическия стопаджия първия път като го гледах, след което го асимилирах малко и го гледах втори път - видя ми се супер свеж и готин, разсмя ме на моменти и така. Темата наистина е крива тема, идеята да я махнете е много добра, тъй като предиздвиква само негативни емоции :)

Link to comment
Share on other sites

Moon - мнооого тъп с мнооого "бързо" разчиващо се действие :)

Че то в тоя филм имаше ли изобщо някакво действие :laughing: Сценаристите доста добре са се постарали да не се случва нищо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласна. Moon може да ви се е сторил доста статичен на фона на типичните холивудски експлозии от цветове и действия, лишени от смисъл. Не кипи от динамика, няма сериозни монолози, но историята е добре издържана. Може да не ви дава готови отговори на поставените във филма въпроси, самите те дори не са особено отчетливи. Просто задава теми за размисъл - какво ни прави уникални личности, за присъщите на на хората мисли, чувства и стремежи, за самотата... За корпоративния шит, ако щете. Разглежда и чисто социални проблеми, но явно не е отговорил на вашите очаквания за евтини джеди мечовек и епични сцени analprobe.gif

Link to comment
Share on other sites

, но явно не е отговорил на вашите очаквания за евтини джеди мечовек и епични сцени analprobe.gif

Напоследък филмите са пълна боза, така че единствените ми очаквания са да има някакъв смисъл и история, която да те грабне:)

Link to comment
Share on other sites

Никой не говори за епични сцени ;)

Просто поне за 1:30мин да се беше случило нещо. Те 30 мин отброяваха кога щели да идват хората от къде беше...

Не казвам че е лош замисъла или историята, ама спокойно може да се събере в 15- 20 мин...

Link to comment
Share on other sites

U.S. Seals II Мъкааааааааааааааааааааааа!!!!! Дори за 2001 е непростимо тъп, смотан и лайнян.... За разлика от първата част, който е класически филм, това е повече от тъпотия...

Link to comment
Share on other sites

terminator-salvation-20090319000343249_640w.jpg

 

Terminator Salvation

 

 

слаб. много слаб. това беше един от емблематичните филми на 80-те, а сега е просто ... един от многото, който без проблем може да се пропусне.

Link to comment
Share on other sites

Inglorious Basterds - страхотна идея, но малоумна реализация. 3/10 =

 

 

12 Rounds - 2/10 и то само заради Taylor Cole:

 

taylor-cole.jpg

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Повече няма да се доверявам на женско мнение за филм - Spread - абсолютно малоумен филм в който почти нищо не става, освен да се ебат...

Irreversible - блед опит за нещо интересно, опит и претенции за бруталност - неосъществени

Link to comment
Share on other sites

JENNIFER'S BODY

 

Удивително скучен, предсказуем, елементарен, с една дума тъп филм. Единствената причина да се гледа са перверзийките на Меган Фокс.

Link to comment
Share on other sites

The Final Destination. Яки п*тки, обаче всичко останало - жив ташак. Аз по принцип тая поредица я гледам, заради начините по които умират хора. Сега и това беше скучно. Втората част си остава номер 1 в моето сърце. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Напълно съгласна. Най-любимият ми момент е, когато върху момчето падна онова огромно стъкло и го направи на сол. А, да, и с мадамата, на която и влезе едно дърво в главата, благодарение на еърбег-а.

Link to comment
Share on other sites

American Pie 7

 

На всеки е ясно, че от третата част нататък поредицата върви на зле, а последната серия направо не знам как успях да я изгледам докрай. Може би само Beta House е що годе добре направен и интересен, след Сватбата, но тая седма част просто... не знам как да я опиша... един път се засмях през целия филм, даже не на глас... и актьорите са ужасни...

 

2/10 за труда

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...