Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

2012.

 

Въпросната боза определено поведе класацията тази година, за най-малоумен филм. Актьорския състав е под всякаква критика. Некадърен монтаж и ефекти, вижда се с просто око, къде кога и какво е използвано за да се постигне каквото там са мислили да постигат. Като цяло, филма е някаква малоумна реклама на НАСА. Руснаците са алкохолици, китайците са мръсници, американците нямат достатъчно ядрени бомби и совалки за да спасят света, но все пак мъжествено и патриотично го спасяват накрая. Единственото прилично нещо бяха преследванията с коли, които макар и нереални, бяха поне зрелищни. Та това е филма...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2012.

 

Въпросната боза определено поведе класацията тази година, за най-малоумен филм. Актьорския състав е под всякаква критика. Некадърен монтаж и ефекти, вижда се с просто око, къде кога и какво е използвано за да се постигне каквото там са мислили да постигат. Като цяло, филма е някаква малоумна реклама на НАСА. Руснаците са алкохолици, китайците са мръсници, американците нямат достатъчно ядрени бомби и совалки за да спасят света, но все пак мъжествено и патриотично го спасяват накрая. Единственото прилично нещо бяха преследванията с коли, които макар и нереални, бяха поне зрелищни. Та това е филма...

Почти напълно подкрепям. Хвърлях му по едно око докато Любо го гледа и ефектите ми харесаха (Весо, какво не им хареса ти, верно, че аз не разбирам от тези неща, ама ми се сториха зрелищни), но след сцената с колата на Джон Кюсак официоално го обявявам за найййй-големия късметлия на света! Егати фантасмагориите! Добре, че не си изгубих 2 часа да го гледам целенасочено и да се ядосвам след това като Любо.

Link to comment
Share on other sites

2012 - най-слабата продукция на мисловна дейност която съм виждал с най-скорошните си спомени. Пълна мизерия и профанизъм. И не аз не очаквам да ме образоват, не очаквам и да ме обиждат обаче.

 

-2/10

Link to comment
Share on other sites

2012

 

Толкова тъп филм рядко се среща. Ефектите, които уж са най-силната му страна, всъщност са адски дразнещи. Ужасно нереални и седят като лепнати, правени самоцелно с единствената идея хората да си кажат 'брей какви ефекти'. Поне в 15 сцени добрите бягат а точно зад тях страшни ефекти ги гонят, експозлии, цунамита, огън и квото там може да се сетят в холивуд, а актъорите седят като залепени на фона и баба ви от 10км ще разбере за кво става въпрос. Ужас ! АРГХ!

За сценарий и актьорска игра няма какво да говорим.. трагедия. Аз го изгледах за 40мин това недоразумение, останалото го превъртах.

Edited by Mepk
Link to comment
Share on other sites

New_Moon_poster2(1).jpg

 

 

Рядко тъп. Действие в този филм няма. Два часа гледаш как тая реве, по едно време индианчето се превръща във вълк и това е като цяло. Ако си мислите, че първата част от тази "завладяваща" сага е идиотска, то гледайте тази, за да се убедите, че винаги може по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Рядко тъп. Действие в този филм няма.

 

Браво! Страшно си "умен"! Много мило от твоя страна да развалиш гледането на хората! БРАВО!

 

За пореден път, защото ми писна от тъпанарщини:

 

INSERT SPECIAL ITEM => Insert:SPOILER

 

И ПОНЕЖЕ ВИНАГИ ИМА СЛЕПИ:

 

53286824.jpg

Link to comment
Share on other sites

Браво! Страшно си "умен"! Много мило от твоя страна да развалиш гледането на хората! БРАВО!

И с какво съм развалил гледането на филма? С това, че филмът не ми хареса и казах, че е глупав или с изказването си, че няма действие? Винаги някой може да ме опонира и да каже, че не е така. И нищо не съм спойлвай, ако си гледал трейлъра, нещата, които ги казвам, ги има и там.

И леко с определенията кой какъв е.

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми хареса New Moon, мое мнение, но нищо интересно не видях във филма, само дето си дадох парите да го гледам на кино.

Link to comment
Share on other sites

И на мен не ми хареса New Moon, мое мнение, но нищо интересно не видях във филма, само дето си дадох парите да го гледам на кино.

 

Като гледам оценката в IMDB не е само твое мнение. Поредицата от книгите е много добра или поне доста високо оценена, но както забелязваме доста често филмите по добри книги не винаги са особено успешни :)

Link to comment
Share on other sites

HUMAINS

 

Интересна идея с потенциал, надявах се нещо да видя - напълно осран филм. Ужас. Само французин може да осере така хубава идея.

 

BLOOD THE LAST VAMPIRE

 

Тоя филм според мен е недоразумение. Някой се е постарал да изглежда много добре с малко пари, но историята е ужасно глупава.

Link to comment
Share on other sites

Surrogates - прекалено скучен филм е това. Направо невероятно. Нито актьорската игра е на ниво, нито развръзката. Изобщо не ми хареса.

 

4/10 мога да му дам.

 

На някой може да им се стори хубав.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изключително разочароващ! Историята е великолепна, а филма не пресъздава дори 1/10 от нея с подобаващо въздействие. И колкото и красив да е Ben Barnes повече ми харесва като принц Каспиан в Нарния, отколкото като Дориан. Можеха да подберат някой всепризнат красавец, който освен това умее да развива и дълбочина на образа.

Като цяло версията от 1945 повече си заслужава гледането.

dorian-gray.jpg

Link to comment
Share on other sites

deadsilenceposter.jpg

 

Ако мога да опиша този филм, то би било така: Парад на глупостта. Въобще не се подлъгвайте, че ще гледате нещо като "Saw". А краят, о, краят :D, беше комедиен :D.

Лична оценка 3/10

Link to comment
Share on other sites

Ако мога да опиша този филм, то би било така: Парад на глупостта. Въобще не се подлъгвайте, че ще гледате нещо като "Saw". А краят, о, краят :D, беше комедиен :D.

Лична оценка 3/10

Сорри, ако аз съм те подвел, но това, че е правен от хора свързани със SAW, не значи, че ще имат общо и в сюжета. Аз го знам отдавна за какво се разправя и края наистина ми хареса, оттам и целия филм. Ако ти си очаквал нещо като SAW, а получаваш разни куклички е някак естествено да не ти хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам оценката в IMDB не е само твое мнение. Поредицата от книгите е много добра или поне доста високо оценена, но както забелязваме доста често филмите по добри книги не винаги са особено успешни :)

Моята ме замъкна на кино , щото тя е фенка ... от целия филм ми допадна само как бяха измайсторили вълците. Иначе изключително слабо. 1/10 по милост ...

Link to comment
Share on other sites

Изключително разочароващ! Историята е великолепна, а филма не пресъздава дори 1/10 от нея с подобаващо въздействие. И колкото и красив да е Ben Barnes повече ми харесва като принц Каспиан в Нарния, отколкото като Дориан. Можеха да подберат някой всепризнат красавец, който освен това умее да развива и дълбочина на образа.

Като цяло версията от 1945 повече си заслужава гледането.

 

Напълно споделям мнението ти. Страшно муден и недодялан филм. Ако не бях чел книгата, щях да седя онемял. Абсолютно нищо не се разбира. Нищо не е направено както трябва.

Link to comment
Share on other sites

24cad22242fe929a14815fdc55ec3e7c415680a8paranormal_activity_poster.jpg

 

Paranormal Activity

По-скучен и безинтересен филм скоро не бях гледал. Обикновено си ги подбирам прилежно, за да не гледам тъпотии, но с този определено се излъгах. Да не говорим, че е обявен за ужас на 2009 :laughing: :confused За направата му сигурно са похарчени 100-200$ и то главно за храна. Знаех, че ще тъпеят, докато са си вкъщи, но това надмина очакванията :laughing: Поне да се бяха ебнали пред камерата, за да има някакво действие....

Ако все пак се излъжете да го свалите, си пуснете последните 15-20 минути, защото иначе ще се чувствате много прецакани. :laughing:

2/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

post_grad_ver2.jpg

 

Покрай Gilmore Girls и The Sisterhood of the Traveling Pants с kopche заобичахме Alexis Bledel и очаквахме много от този филм. За съжаление той не е нищо особено - поредната романтична комедийка, която не е кой знае колко романтична, нито пък комедийка.

Link to comment
Share on other sites

INVICTUS - 2009

 

Разочарован съм от Ийстууд. Очаквах много повече от този филм след невероятните му 'Changeling' и 'Gran Torino', но този филм не е нищо повече от посредствена биографична историйка. Нито е кой знае колко динамичен, нито е новаторски. А Морган Фрийман (разбирай Мандела) само като си отвори устата и изрича някаква вековна мъдрост. :) Великият Мандела заслужаваше по-добър сценарий и дано го получи друг път, защото Клинт Ийстууд и компания не са се справили никак добре.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

http://cinemacity.bg/film.php?fid=1097

 

НИКОГА АМА НИКОГА НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ.

СЛЕД КРАНК2 СИ МИСЛЕХ ЧЕ СЪМ ИЗГЛЕДАЛ НАЙ-ТЪПИТЕ ФИЛМИ НА ЗЕМЯТА ДОКАТО НЕ ГЛЕДАХ ТОЗИ СНОЩИ !!!!!!

 

не съм гледал филма, но много се съмнявам тери гилиам и такава плеяда от актьори да са направили нещо посредствено ... общо взето разбирането ти за филми май съвпада с това на един приятел, който какъвто й филм да ми оплюе, аз ходя да го гледам или си го дърпам от интернет ... и в последствия оставам очарован (с няколко изключения) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...