Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

В този ред на мисли на мен ми хареса Avatar. Най-вече защото очаквах нещо значително по-тъпо а то ме изненада приятно и не беше зле.. а и анимациите бяха на ниво, картините бяха много приятни за гледане - особено със сияещите дървета и вода... нищо особено, просто ме разтовари приятно.

 

:) Аз му казах на вокс да спре с рекламата, ама той не. И вместо да извади очите, изписа веждите на Аватар само. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой го беше изтипосал в другата тема и почна относително интересно обаче съжалих поне 10 пъти че продължавам да го гледам а свърши още по-тъпо отколкото можех да си представя...

Link to comment
Share on other sites

DAYBREAKERS

MV5BNzg3NDYyMDU4Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwODA5NzA5Mg@@._V1._SX94_SY140_.jpg

цъкни за по-голяма снимка

филма не е за Ethan Hawk - той добре си играе, ама като е тъп филма, той какво да направи не съм гледал всичките филми на Ethan Hawk, ама до сега не съм го виждал да играе в тъп филм. Сефтето....

 

защо трябва сам да си слагам тагове за нов ред

?

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

Не рабирам какво толкова не ви харесва ЛЕГИОН, филма не беше лош. Аз го похвалих, защото според мен авторите са направили чудесен филм без пари и с 10 души състав. А пък и историята не е чак толкова лоша.

 

----------------------------

 

THE HAUNTING OF WINCHESTER HOUSE

 

Една никак не лоша история като идея, тотално засрана от факта, че е заснета с някакви джобни пари и с участието на шепа тотално бездарни некадърници. Резил.

 

NINJA ASSASSIN

Очаквах много повече от този филм. Надявах се поне ефекти да видя. Оказа се, че вече съм ги виждал в BLOOD: THE LASТ VAMPIRE. Кой идиот е поверил главната роля на този емо гей, подвизаващ се като RAIN (?!?!?) не мога да знам... Историята иначе е интересна, но според мен можеше много подобре да ни я поднесат. Едно време с какъв захлас гледахме Майкъл Дудиков, но това е друга тема.... Общо взето и този филм е само за деца.

 

 

Link to comment
Share on other sites

legion-poster.jpg

 

Майкооо, толкоз тъпо, че чак ти пари на задника!

Не само на задника ами и на мозъка пари от тъпотия... Заспах на два пъти докато го гледах

Link to comment
Share on other sites

Не рабирам какво толкова не ви харесва ЛЕГИОН, филма не беше лош. Аз го похвалих, защото според мен авторите са направили чудесен филм без пари и с 10 души състав. А пък и историята не е чак толкова лоша.

 

E чак толкова не е, да... можеше и по-зле при това с десетократно повече пари, това обаче не го прави по-интересен ;)

Link to comment
Share on other sites

THE MAN WHO STARE AT GOATS

Непонятно е за мен как може продукция с толкова много известни (биха казал дори велики) актьори да е толкова безсмислена боза. Цялото послание на филма се събира в 2-3 изречения и накрая наистина човек остава учуден. Жалко, очаквах нещо много повече от тази плеяда. Те не че не играят добре, но историята е глупава и скучна.

Link to comment
Share on other sites

Tideland (2005) безсмилсен филм, Тери Гилиъм нещо се излага...

ами за мен филмът е уникален, но все пак всеки има собствено мнение по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

THE MAN WHO STARE AT GOATS

Непонятно е за мен как може продукция с толкова много известни (биха казал дори велики) актьори да е толкова безсмислена боза. Цялото послание на филма се събира в 2-3 изречения и накрая наистина човек остава учуден. Жалко, очаквах нещо много повече от тази плеяда. Те не че не играят добре, но историята е глупава и скучна.

 

Тая вечер го гледах добре че не отидох на кино , спрях го малко след 20тата минута....... всичките смешни моменти във филма се събират в трейлъра от там нататък е просто ужасен.

 

Гледах "Алиса в страната на чудесата", 3D :) Имах много по-големи очаквания, като цяло, но добре... :)

 

 

Снощи го гледах в МОЛ-а и още се чудя за къв дадох 11лв за билет при положение че нито имаше 3Д ефекти нито филма беше кой знае какво .... да не кажа че беше тъп , доколкото си спомням приказката повечето неща нямат нищо общо ..... тва както с приказката така и с детския филм който съм гледал преди години , той беше много по интересен.......

Другото е че цяла прожекция екрана беше свит......

Като се замисля не съм гледал интересен филм от незнам колко време , някой биват но точно след 2 дни забравям всякви подробности за филма , преди 2 дни пак даваха "Смотаняци 1 и 2" - НЕВЕРОЯТНИ ФИЛМИ , такива комедии няма от години

Link to comment
Share on other sites

.... доколкото си спомням приказката повечето неща нямат нищо общо ..... тва както с приказката така и с детския филм който съм гледал преди години , той беше много по интересен.......

 

Че нали това е идеята? Филма да е продължение на приказката. Даже на края ти показват оригинала на приказката как протича.

Link to comment
Share on other sites

... преди 2 дни пак даваха "Смотаняци 1 и 2" - НЕВЕРОЯТНИ ФИЛМИ , такива комедии няма от години

 

Analyze This/That - едни от най-великите филми за мен

Link to comment
Share on other sites

направен преди колко години..... 2-3 или повече ? Вече няма яки филми и не е като да съм хейтър просто имам чувството че са се изчерпали.

То ебати всеки 3ти филм света свършва , във филма задължително има любовна история която се развива точно в най-най-най напрегнатата част от екшъна и поне един близък приятел/роднина на героя загива...... ПИСНА МИ ОТ ТЪПОТИИ !

Link to comment
Share on other sites

направен преди колко години..... 2-3 или повече ? Вече няма яки филми и не е като да съм хейтър просто имам чувството че са се изчерпали.

То ебати всеки 3ти филм света свършва , във филма задължително има любовна история която се развива точно в най-най-най напрегнатата част от екшъна и поне един близък приятел/роднина на героя загива...... ПИСНА МИ ОТ ТЪПОТИИ !

 

Просто гледаш най-големите комерсиализми явно. Гледай нещо не толкова известно. Погледни другата тема.

Link to comment
Share on other sites

направен преди колко години.....

 

А помня ли... но го гледах точно преди култовото продължение на Междузвездните Войни... и след Analyze This въпросното продължение не ми хареса чак толкова... а ужким съм фен и го чаках с нетърпение, но факт - Analyze This ми хареса повече.

 

2-3 или повече ? Вече няма яки филми и не е като да съм хейтър просто имам чувството че са се изчерпали.

То ебати всеки 3ти филм света свършва , във филма задължително има любовна история която се развива точно в най-най-най напрегнатата част от екшъна и поне един близък приятел/роднина на героя загива...... ПИСНА МИ ОТ ТЪПОТИИ !

 

Е то не може всеки ден да се правят шедьоври... масово са глупости. Едно време като бачках във ВидеоЗоните и следях какво излиза - за 6 месеца едва имаше 2-3 филма които си заслужаваше да се гледат

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...