Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма го в Box-а. Няма как да си върне парите. 150 000 000. В imdb го описват като кариероубиеца на М.Найт.Шаяматъп!

Този + всичките негови филми които съм гледал. Дори не знам с какво е известен тоя, освен с депресиращо тъпите си филми

Link to comment
Share on other sites

Този + всичките негови филми които съм гледал. Дори не знам с какво е известен тоя, освен с депресиращо тъпите си филми

"Шесто чувство", "Неуязвимият" и "Следите" са му добрите филми. От там нататък нещата започват да се сгомнясват.

Link to comment
Share on other sites

Мале мале... какво се опитах да гледам вчера :D

7-те приключения на Сибад ли беше.... не мога да видя в момента точното заглавие...

 

УЖАС!!! Евтиния без сюжет и лоши ефекти. Чак се чудя как толкова лоши неща могат да влезнат в един филм sick1.gif

Link to comment
Share on other sites

MacGruber незнам защо но подобен род филми ме дразнят. има леко забава и усмивки, но като цяло филма ме подразни с глупоста си ...

Link to comment
Share on other sites

MacGruber незнам защо но подобен род филми ме дразнят. има леко забава и усмивки, но като цяло филма ме подразни с глупоста си ...

Същата работа беше и при мен. :(

Link to comment
Share on other sites

The last Aribender...ефектите бяха готини ама чак пък 3D... O_o Диалозите се едно съм ги писал аз в голямото междучасие,актьорската игра да не говорим.Май ще влезне в ТОП 10 на най-големите провали.Не виждам как ще си възвърне парите...май така и няма да видим "книга 2" :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

"Four Lions"

Страшно нескопосан опит за .... :unsure: нещо... Въпреки, че претендира да е комедия в него няма нищо комично или забавно... с изключение може би, на произношението на някои от "актьорите"...

Link to comment
Share on other sites

Downstream пълна каша от всички постапокалиптични филми ... смело мога да твърдя, че това е "ГЛУПОСТ НА ГЛУПОСТИТЕ"

Link to comment
Share on other sites

"Four Lions"

Страшно нескопосан опит за .... :unsure: нещо... Въпреки, че претендира да е комедия в него няма нищо комично или забавно... с изключение може би, на произношението на някои от "актьорите"...

 

Да, наистина, на мен също не ми хареса. Страшно много го хвалеха в съседната тема, ама... Спрял съм го на 50-60 мин и от 2-3 дни се насилвам да го изгледам :Д.

Link to comment
Share on other sites

Мене много ме изкефи гениалното режисьорско решение в Центурион, да не дава на Олга Куриленко да говори. Направо щяха да и изхвръкнат очите на милата докато се напъваше да докара някакво екранно присъствие. Ама това е единственото дето ме изкефи де. Битките - смешни, преследването още по-смешно, целия филм - ужасна боза. Бездарни актьори, бездарна работа с камерата и т.н. Надявам се екипите на Гладиатор и 300 да не са гледали тоя филм щото ще четем за масови убииства. Колко трябва да си малоумен за да си сравниш бозата с тия точно два филма.

Центурион ми хареса. Не мога да си обясня защо, но го гледах с удоволствие. Може би защото след като изгледах сериала "Рим", ми се искаше да излезе пълнометражен филм с подобна тематика. Пък и това е едно интересно виждане за мистерията около 9-ти легион, за който все още учените търсят причини за безследното му изчезване.

А Олга Куриленко си ми е любимка и смятам, че си изигра ролята много добре.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

the_last_airbender_movie_poster.jpg

Някой трябва да застреля М. Май Баянасран да го отърве от мъките му.

От 100 мнения за филма има 95 отрицателни и 5 положителни. Едно от тях е писано от майката и бащата на М. Баянасран, останалите четири - от педофили, заради актьорите, чиято средна възраст е около 13,6 години :).

Link to comment
Share on other sites

а бе, и най-лошата реклама си е реклама. от толкова отрицателни мнение ме накарахте да си го сваля и изгледам(предстои).

 

снощи го гледах ... някакво си (прекалено)детско филмче. не ми хареса. като гледам как завършва, май ще има и други части, но съдейки по "успеха" му сред публиката ... може да си остане и само с тази :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах вчера и откровено казано не виждам защо му се нахвърляте толкова. Филма е чисто детски филм-приказка и като за такъв не е лошо направен. Просто е за по-малките деца. Освен това като гледам е първа серия от няколко biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

predators-poster.jpg

 

Още като гледах трейлърчето ми стана ясно,че няма да излезе нищо хубаво от продължението.Преди малко успях да до го доизгледам (предния път заспах на 3 пъти) и се чудя как се успели да създадат такава огромна глупост като се има предвид какви силни филми бяха двете части на Хищникът и AVP :confused Просто тотално съм разочарован и се радвам изключително много,че не успях да ида да го гледам на кино.

Link to comment
Share on other sites

predators-poster.jpg

 

Още като гледах трейлърчето ми стана ясно,че няма да излезе нищо хубаво от продължението.Преди малко успях да до го доизгледам (предния път заспах на 3 пъти) и се чудя как се успели да създадат такава огромна глупост като се има предвид какви силни филми бяха двете части на Хищникът и AVP :confused Просто тотално съм разочарован и се радвам изключително много,че не успях да ида да го гледам на кино.

 

Predator първата и втората част са готини, тия старичките от 90те. AVP и 2те части бяха баси бозите гадни, не знам как може да ги харесвате. Тази част също беше слаба, но въпреки това поне една класа над AVP, та се надявам че нещата пак тръгват нагоре евентуално за следващите части.

Link to comment
Share on other sites

Killers (2010)

 

То ми беше ясно, че не е кой знае какво, ама едва не заспах (на няколко пъти). Пробуждах се, защото съм почитателка на Катрин :) Уникална мадама е. Само това си заслужава във филма.

 

killers-movie.jpg?w=810

Link to comment
Share on other sites

Пробуждах се, защото съм почитателка на Катрин :) Уникална мадама е. Само това си заслужава във филма.

И аз много я харесвам, точно в мой стил мацка е. Обаче ненавиждам Аштън Пръчър и заради това не съм гледала филма все още.

Link to comment
Share on other sites

Predator първата и втората част са готини, тия старичките от 90те. AVP и 2те части бяха баси бозите гадни, не знам как може да ги харесвате. Тази част също беше слаба, но въпреки това поне една класа над AVP, та се надявам че нещата пак тръгват нагоре евентуално за следващите части.

 

Бързата работа срам за майстора ...

Също и тоя филм.

Само не разбрах за'кво Лорънс Фишбърн беше така угоен :blink: Уж 7-8 години прекарал на планетата укривайки се .

Иначе AvP по бива.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...