Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

2012 DOOMSDAY

 

Кошмар! В топ 3 за най-лошия филм на тази тема, като е силен кандидат за първо място. Ужасен съм и не знам как го изтърпях. Този, който направи сравнение с KNOWING повече да не коментира филми изобщо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2012 DOOMSDAY

 

Кошмар! В топ 3 за най-лошия филм на тази тема, като е силен кандидат за първо място. Ужасен съм и не знам как го изтърпях. Този, който направи сравнение с KNOWING повече да не коментира филми изобщо.

Според мен сравнението беше с ето този филм: 2012 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го направих сравнението и наистина имах на предвид този филм.

 

Аз съм се объркал явно.

 

-------------------

 

COMING SOON - некадърен опит да се изкопира хорър от корейски тип. Мизерен, глупав филм.

 

SECOND COMING - блудкава и тъпа история - ужасно слаб трилър

 

THE CREEK - "хорър" с бюджет на една Форумна среща - тотална простотия, даже и боята не прилича на кръв - не го гледах целия, рисковано е.

Link to comment
Share on other sites

Ние гледаме "I love you, man", в началото изглеждаше обещаваща комедия, но сега нещо ни доскуча, та решихме да си вземем нещо за хрупане, дано да ни дойде настроението... че иначе малко тъпичко филмчето.

Link to comment
Share on other sites

Knowing

 

Тръгнах да го гледам с големи надежди за интересен замисъл и изпълнение а то какво излезе... пет компютърни кадъра и толкова детски наивна и на две на три скалъпена история...

 

Никълас за пореден път показва колко калпав актьор е. И упорито, не зависимо каква роля му дават, той я изиграва по един и същ начин.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха вие големи разбирачи се извъдихте тука бе тоя бил калпъв актьор ония филм неструвал

точно Knowing на мен много ми хареса, а тоя District 9 ако е нещо подобно значи ще се гледа макар и да не ми се нрави че ще гледам някакви хлебарки :allien

...............

The Taking Of Pelham 123 (2009)

Не е лошо но нищо повече такива филми сме ги гледали многократно !

 

Fighting (2009)

Приятно филмче става за разпускане !

Link to comment
Share on other sites

Хахаха вие големи разбирачи се извъдихте тука бе тоя бил калпъв актьор ония филм неструвал

точно Knowing на мен много ми хареса,

...

Това, че даден филм има аудитория не го прави автоматично добър. Същото важи и за актьорите.
Link to comment
Share on other sites

THE HANGOVER

 

Останах много разочарован, защото имах надежда да е нещо весело. Пълна тъпотия, през 80-те години имаше много по-стойностни комедии.

Link to comment
Share on other sites

TORTURED много недомислен сценарий

 

FATSO - гигантска тъпотия, която има оценка 6 и нещо в IMDB ?!?!?!? Изгледах го с превъртания по 5 мин с очакване да стане нещо забавно ама тц

Link to comment
Share on other sites

THE INFORMERS - колосална тъпотия! Като изключим яките курви нищо смислено няма в този филм. Няма начало, няма край... Тотална глупост!

Link to comment
Share on other sites

THE INFORMERS - колосална тъпотия! Като изключим яките курви нищо смислено няма в този филм. Няма начало, няма край... Тотална глупост!

 

Съгласен съм, че е доста скучен. Друг филм без начало и край обаче е Pulp Fiction, но е доста хвален. Само дето е направен по-добре от този, но на мен лично и онзи не ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

The Unborn...

Покъртително глупав "хорър" филм.

Без страшни моменти.

Без смърт.

Без дебилизъм.

Покъртително тъпа история.

ПРЕДВИДИМ КРАЙ! МАМКА МУ, КОЛКО ПРЕДВИДИМ КРАЙ!

Само заради интересното начало бих му дал... 0.9/10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...