Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@victory ето ти резултати от кичука 1290812207.png

 

Да не си взел на netzombie компютъра за тест?

 

Какъв е този университет Нюшател?

Link to comment
Share on other sites

Нали по тази причина дадох реален тест от торент мрежата. Всъщност, при мен разликата между двата теста е от порядъка на 5-7%. За другите абонати - не знам.

 

 

Което напълно се покрива и с тестовете при мен, което означава че скоростта не при всички абонати е 100 мегабита а реално е 35-40. Което от своя страна трябва да накара някои хора да млъкнат, а други - да спрат да заблуждават.

 

Използвам този пост, за да помоля модераторите да премахнат старите ми тестове (всичко до демонстрацията на симетричността, която е на plameni) в първия пост на темата и да сложат (ако желаят) сегашният ми реален тест:

 

http://rghost.net/5902331

 

 

Може и аз да бъркам, ама скоростта на стандарт не е ли 40 Мб/с, само локалната е 100. От нашите тракери редовно съм на над 10 МБ/с, което си е над 80 Мб/с, ако липства локален сийд съм на 4,5-5 МБ/с. От демонойда също правя около 4,5 МБ/с, което според мен са си почти обявените скорости. Трябва да се има в предвид, че те не са гарантирани или поне така мисля.

 

 

Човека ти го каза ясно ,точно и изчерпателно.40-то си ги имаш,другите 100 - ако имаш късмет да нацелиш някой локален из тракерите .

 

Знаем на 100000 % че твоят проблем е локален ,от доста време насам.

 

btw,а спийдтест какво беше (нямам спомени ) ? ^^

Link to comment
Share on other sites

Да Ви кажа честно, аз не виждам какво толкова, дали дадено нещо ще се свали за 20 или 40 минути...

Така е, и аз съм го писал. Но когато се даде нещо, то трябва да се спазва. Иначе гърмяха, че дават двойна скорост и тогава се кефихте, нали? А сега - друга песен. Айде мерете с един аршин. Пристрастията са си пристрастия, те нямат нищо общо в случая.

Link to comment
Share on other sites

Така е, и аз съм го писал. Но когато се даде нещо, то трябва да се спазва. Иначе гърмяха, че дават двойна скорост и тогава се кефихте, нали? А сега - друга песен. Айде мерете с един аршин. Пристрастията са си пристрастия, те нямат нищо общо в случая.

 

 

Кой се е " кефил" на тях? За всеки случай не съм бил аз. И така като Ви гледам, по нищо не личи, че не Ви интересува скоростта...

Link to comment
Share on other sites

Кой се е " кефил" на тях? За всеки случай не съм бил аз. И така като Ви гледам, по нищо не личи, че не Ви интересува скоростта...

Да ти обясня нещата:

След като плащам за 40 мегабита, аз искам те да бъдат факт. Това дали ще ги ползвам е друг въпрос. След като скоростта е 25-30 мегабита... нека смъкнат цената на месец с 30%. Мен и 20 ме устройват, както и съответващата им цена - демек 50% по-надолу.

Освен това, за да бъдат коректни докрай, би следвало публично да обявят, че бонуса си го взимат обратно и се минава на скоростта, вписана в Договора.

Това е - просто и ясно, надявам се да си разбрал, защото няма по-елементарен начин да ти го обясня отново.

 

едит:

Дет' са вика: светлината намаля - минахме на енергоспестяващи крушки.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Да ти обясня нещата:

След като плащам за 40 мегабита, аз искам те да бъдат факт. Това дали ще ги ползвам е друг въпрос. След като скоростта е 25-30 мегабита... нека смъкнат цената на месец с 30%. Мен и 20 ме устройват, както и съответващата им цена - демек 50% по-надолу.

Освен това, за да бъдат коректни докрай, би следвало публично да обявят, че бонуса си го взимат обратно и се минава на скоростта, вписана в Договора.

Това е - просто и ясно, надявам се да си разбрал, защото няма по-елементарен начин да ти го обясня отново.

 

Аз много добре те разбрах и преди това, само от предния коментар по-горе си помислих, че ме вписваш и мен в цялата тази "картинка".

Link to comment
Share on other sites

Аз много добре те разбрах и преди това, само от предния коментар по-горе си помислих, че ме вписваш и мен в цялата тази "картинка".

Коментара ми не беше към теб а към тези 3-4 клакьора на кулбокс, които сега незнайно защо мълчат.

Съжалявам ако съм те засегнал с нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ти няма ли най-накрая да се издадеш ти на кого си клакьорката? И какви клакьори. Коментираме това което получаваме :)

 

Скоростите са си налице. Препоръчвам ти смяна на задклавиатурното устройство с по-интелигентно такова :)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Аз да питам - КЪДЕ МИ БЕШЕ НЕТА ТАЗИ СУТРИН :ghost :ghost

Рутера вика - АСК,маст,таск - 0.0.0.0.0

А ми трябва за 30 секунди - нямам време за местене на кабели и звънене на 0700 рано сутринта :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да ти обясня нещата:

След като плащам за 40 мегабита, аз искам те да бъдат факт. Това дали ще ги ползвам е друг въпрос. След като скоростта е 25-30 мегабита... нека смъкнат цената на месец с 30%. Мен и 20 ме устройват, както и съответващата им цена - демек 50% по-надолу.

Освен това, за да бъдат коректни докрай, би следвало публично да обявят, че бонуса си го взимат обратно и се минава на скоростта, вписана в Договора.

Това е - просто и ясно, надявам се да си разбрал, защото няма по-елементарен начин да ти го обясня отново.

 

едит:

Дет' са вика: светлината намаля - минахме на енергоспестяващи крушки.

 

твоя приятел Зомбито си млъкна като бит пес , сега май е твой ред .. и ти ли ще се излагаш като кифладжия ?

 

земи си ся договора и намери каде точно пише че са ти гарантирани тея 20 или 40Mbit-a ...!

 

и ае кажи на всички ти колко трябва да си тъп че от половин година да седиш на "най-смешния доставчик" ?? :laughing:

и да напълниш няколко форума с глупости

на всичко отгоре да си само ти тоя с постоянно проблеми ?!

Link to comment
Share on other sites

твоя приятел Зомбито си млъкна като бит пес , сега май е твой ред .. и ти ли ще се излагаш като кифладжия ?

 

земи си ся договора и намери каде точно пише че са ти гарантирани тея 20 или 40Mbit-a ...!

 

и ае кажи на всички ти колко трябва да си тъп че от половин година да седиш на "най-смешния доставчик" ?? :laughing:

и да напълниш няколко форума с глупости

на всичко отгоре да си само ти тоя с постоянно проблеми ?!

Чети бе пич:

 

http://cooolbox.bg/ - дуо стандарт:

 

Оптичен Интернет

Download 40 Mbit/s

Upload 40 Mbit/s

1 реален динамичен IP адрес

 

Връзката от техническия център на ITD Network до вашия дом, представлява директно оптично влакно без междинни устройства, уязвими при лоши метеорологични условия и гръмотевични бури. Това прави услугата стабилна, независима от времето навън, защитена от токови удари и злоупотреба при преноса на данни.

Каналът за download и upload e симетричен, а скоростта е еднаква както към българското, така и към международното Интернет пространство.

Пакетът е подходящ за цялото семейство.

Някъде да пише - НЕГАРАНТИРАНИ?

По твоята логика ако свалям със 10к, като от телефонен модем трябва да е супер, а? Щото по твоята логика... скоростта трябва да е от 0,1 килобита до 40 Мегабита.

Айде по-леко с изцепките, моля. И не ми слагай в устата думи, които не съм изрекъл. Някъде да прочете думата ПРОБЛЕМ? Пиша, че скоростта е ниска и никой не е потвърдил обратното от 3 дена насам, което означава, че и при другите е така.

 

едит:

ползвал съм голям шрифт, защото някои хора май не могат да четат по-ситен.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

разбира се, че не е гарантирана :)

Ако беше щеше да е написано ;)

Това е като да си купиш кола и да се чудиш защо не е с ел огледала, нали никъде не пишело, че няма такива .... ;)

а мрънкането тук едва ли ще ти реши проблема, та какъв е смисъла ? освен да трупаш постове ;)

Link to comment
Share on other sites

@Victory при мен не е ниска.

Мога ли да ти дам един торент да кажеш с колко го сваляш? Ако имаш желание и време, естествено :beer:

Всъщност ето 4-5 торента, които заедно имат над 120 сийдъра в момента и би следвало да се свалят с максимална скорост. Общият обем е около 2 гигабайта:

 

http://rghost.net/6036741/private/06c99f7ffc6ff80b8611ab3ba64a92bc

 

Очаквай резултати от мен довечера.

Благодаря ти предварително :beer:

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Почвам ги един по един или заедно?

Нека е заедно, за да видим максимума. Почти всички сийдъри са от една държава. Много ти благодаря за отделеното време. Надявам се и музиката, която ще свалиш да ти хареса :)

 

едит:

Ето и един торент, който сийдвам в момента:

 

http://rghost.net/6039021/private/ae617d2cf0d05fe2d9f72db316fc5fad

да видим и локалната скорост :)

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Ето с 1 торентче и с 2 ;)

Мисля, че проблем няма, или бъркам ? ;)

mixys.png

 

@victory - С толкова си сваляше :)

Мерси за линка, но това е една виртуалка в бг която ползвам с други цели и заради това се наложи да и дръпна на бързо едно winrar-че ;)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Ае @victory ти на работа не ходиш ли?Жена, деца нямаш ли?По кафета не излизаш ли?

От 164 страници, спокойно може да се съберат 60 страници само с твой постове!

За под 100лв никой, ама никой!!! няма да ти даде нещо гарантирано.

 

2. Некомутируем достъп до Internet с гарантирана минимална скорост чрез LAN (Local Area Network) връзка.

 

Скорост Такса EUR

64 Kbit/s Интернет (50% гарантирана скорост) 89,00

64 Kbit/s Интернет (100% гарантирана скорост) 149,00

128 Kbit/s Интернет (30% гарантирана скорост) 109,00

128 Kbit/s Интернет (50% гарантирана скорост) 169,00

128 Kbit/s Интернет (100% гарантирана скорост) 279,00

256 Kbit/s Интернет (30% гарантирана скорост) 219,00

256 Kbit/s Интернет (50% гарантирана скорост) 329,00

256 Kbit/s Интернет (100% гарантирана скорост) 549,00

Link to comment
Share on other sites

Ето с 1 торентче и с 2 ;)

Мисля, че проблем няма или бъркам ? ;)

При теб е заковало. Поздравления :beer:

Само едно въпросче: това моментно ли е, или с такава скорост сваляш отначало докрай?

Виждам, че си свалял WinRAR... ето ти чисто копие, с вграден валиден лиценз:

линка ще е активен 10 минути :)

 

ARPAnet, читав WinRAR на всекиму трябва.

С огромна благодарност към seven/FFF за реалния кийген :)

 

едит:

линка вече е неактивен.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...