Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Tой Victory май няма да е щастлив никъде ;). Или пък напротив - дърпането ще му осмисля ежедневието. Имам смътното подозрение, че познавам тоя човек и ако е същия (инж. В. И.), по принцип си е остър ръб.

 

Онтопик: Някой да е подкарвал с универсално дистанционно STB MOTOROLA VIP1910-9 с код, а не с обучаване?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tой Victory май няма да е щастлив никъде ;). Или пък напротив - дърпането ще му осмисля ежедневието. Имам смътното подозрение, че познавам тоя човек и ако е същия (инж. В. И.), по принцип си е остър ръб.

 

Онтопик: Някой да е подкарвал с универсално дистанционно STB MOTOROLA VIP1910-9 с код, а не с обучаване?

Не ме мисли мен. Не съм тоЗ инжИнер.

Link to comment
Share on other sites

. . . Но сега да орежат и скоростта... е то бива наглост, но тяхното минава всякакви граници. . .

 

Не съм забелязал да има орязване на скорости.

На тарифа ТРИО СТАНДАРТ съм и международните скорости продължават да са симетрични 40/40 Mbps.

 

2011_05_18_01.jpg

 

EDIT:

Ето сваляне от днес (19.05.2011)

2011_05_19_01.jpg

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

днес мина един младеж, представи се за търговски представител на cooolbox и офертира trio пакета за 31,90 ... при положение, че на всички брошури той е 36,90, каква е уловката?

Link to comment
Share on other sites

днес мина един младеж, представи се за търговски представител на cooolbox и офертира trio пакета за 31,90 ... при положение, че на всички брошури той е 36,90, каква е уловката?

 

Няма уловка, това е едно от условията на Coolbox да им станеш абонат за услугата трио, чрез техен представител на специална цена, различна от обявената в сайта.

Link to comment
Share on other sites

Пълни смешници, щом са стигнали до там да си правят фалшива реклама - 6GB за 10 мин - да, ама не. Вярно, че пишат все пак че не са много точни данните и са ориентировъчни, но ако се позамисли човек на практика тези гигабайти се свалят за 15 мин при обявената от тях скорост - най малко!

Link to comment
Share on other sites

Е, ако това им е окончателния вид на сайта, то за мен е гола вода.

 

Не може това да е окончателния вид, все пак няма никаква информация в момента.

Link to comment
Share on other sites

Е, ако това им е окончателния вид на сайта, то за мен е гола вода.

 

Мислех си да го напиша, но си ме изпреварил. Дори след като го завършат, пак ще е по-зле от предишния.

Link to comment
Share on other sites

Вярно дизайна цепи мрака с фИнерчИ :bgrin:

Не мога да разбера някой хора нямат ли си друга работа или са решили да намерят работа на някой, та се занимават с глупости... Сайта си беше супер лек и мобилен.

 

А къде отидоха хората от форума, работещи в cooolbox?!?Никой нищо не казва за пустото покритие!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Брутално тъпа "реклама". Мега излагация просто... Към момента"тъмната страна" им сгъва канчетата на тия по всички параграфи.

Само не ми казвай, че Гаров им сгъва канчетата.

Link to comment
Share on other sites

Само не ми казвай, че Гаров им сгъва канчетата.

По всички параграфи, но това не е съществено в момента. Важно е колко нагла и тъпа е рекламата им. Важно е преди всичко, че нищо от нея те не оправдават като доставчик. И се търти на тая пуста оптика, която нищо не означава в случая. Това е важното. Мразя нагли нахалници и изхвърлячи. Първо направи нещо наистина работещо и стабилно и СЛЕД това се бий в гърдите и рекламирай. Както винаги в нашенска среда е обратното.

Link to comment
Share on other sites

рекламата наистина е тъпа, ама не мога да разбера що ги нападате кулбокс заради нея ... просто избор на неподходяща рекламна агенция може би.

Link to comment
Share on other sites

По всички параграфи, но това не е съществено в момента. Важно е колко нагла и тъпа е рекламата им. Важно е преди всичко, че нищо от нея те не оправдават като доставчик. И се търти на тая пуста оптика, която нищо не означава в случая. Това е важното. Мразя нагли нахалници и изхвърлячи. Първо направи нещо наистина работещо и стабилно и СЛЕД това се бий в гърдите и рекламирай. Както винаги в нашенска среда е обратното.

Един от малкото случаи в които да сме на повече от 100% на едно мнение (с изключение за Гаров, от когото имам отвратително лоши спомени отпреди 6-7 години).

 

Само не можах да разбера защо локалните скорости са 40 мегабита, след като трябваше да бъдат 100. Или това бе само временно, колкото да се раздуха колко са велики. Орязването на локалните не се споменава нито в техния форум, нито тук. Странно...

Вчера свалях един филм от маймунда и повече от 42-45 мегабита не можах да вдигна, а януари, февруари и март се постигаха 90-95 мегабита от арена.

Ей тЪз картинка искам да виждам, дето е моя и е забита в заглавния пост на темата:

 

coolboxzamunda.jpg

Имам чувството, че в близко бъдеще ще обикалят апартаментите да предлагат (като близу в момента) безплатен нет за 1 година... само и само някой да им върже.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Както писах на предишната страница, не съм забелязал да има орязване на скорости.

Специално за victory направих тест в момента и ето резултат за локалните скорости:

 

2011_05_20_05.jpg

 

OFFTOPIC:

Мразя нагли нахалници и изхвърлячи. Първо направи нещо наистина работещо и стабилно и СЛЕД това се бий в гърдите и рекламирай. Както винаги в нашенска среда е обратното.

А аз мразя безсмислените прояви на национален нихилизъм.

- Колко версии на световно-, шумно-, бомбастично рекламирани операционни системи познаваш, които са изкарали поне няколко месеца без кръпки?

- Колко ултра-, мега- големи автомобилни компании с милионни рекламни бюджети, признаха за опасни собствените си произведения?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Както писах на предишната страница, не съм забелязал да има орязване на скорости.

Специално за victory направих тест в момента и ето резултат за локалните скорости:

 

2011_05_20_05.jpg

За 1-2 секунди и аз я вдигам сега:

 

image.jpg

 

Обаче какво представлява скоростта на сваляне във времето:

 

image.jpg

 

От 12 май до днес обаче тази скорост не беше постижима. Явно е от днес :laughing:

 

И понеже някой се беше изцепил по-напред в темата, че през WiFi на рутер не може да се стигат такива скорости... много поздрави му пращам :beer:

 

image.jpg

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Един от малкото случаи в които да сме на повече от 100% на едно мнение (с изключение за Гаров, от когото имам отвратително лоши спомени отпреди 6-7 години).

Защо и как - не знам. Не си единствен, всеки някога някъде е имал проблеми. Факт е обаче, че в момента (разбирай последните 4 години) този доставчик е номер едно в града. И за да не стават спорове по въпроса (това е обръщение към всички) правите следната проста справка - влизате в темата на Лангейм, връщате минимум една календарна година назад и търсите оплаквания. В темите на всеки друг доставчик ще ги откриете на последната страница. biggrin1.gif

 

OFFTOPIC:

 

А аз мразя безсмислените прояви на национален нихилизъм.

- Колко версии на световно-, шумно-, бомбастично рекламирани операционни системи познаваш, които са изкарали поне няколко месеца без кръпки?

- Колко ултра-, мега- големи автомобилни компании с милионни рекламни бюджети, признаха за опасни собствените си произведения?

Явно не ме познаваш, че подскачаш на тая тема. За справка виж какво ми пише под аватара laughing.gif

По принцип осъждам ВСЯКА подобна проява. Не може да не признаеш обаче, че при нас е редовна практика.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...