Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

От това изречение разбирам,че:

1.Титуляра отива в офис на БТК.Там почват да ронят крокодилски сълзи защо аджеба ги напускаш.Та те имат най-изгодните условия.Чупиш пръсти и хабиш нерви.След месец ако се наканят ти дават сертификата.

2.Отиваш в офис на КуулБокс.Там те чакат с кафе и сметанка и си даваш сертификата.Вече си техен абонат.

Така ли излиза или чета между редовете :unsure:

 

 

П.С. това с кафето и сметаната е мираж!Другото НЕ :laughing:

Сега ДОКОЛКОТО се вижда в по новите постове,@sloter вече не е така

 

Ок, ще добавя "В офиса на куулбокс".

 

Подава се молба в офиса на куулбокс от титуляра на договора към БТК и молба от титуляра към Куулбокс. Ако е едно и също лице - ОК. Ако не е, или си взимаш документите и си ги носиш у вас да ги подпише другия титуляр, или отиват и двамата и се подписват на място.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Отиваш само в офис/каса на cooolbox. Там се попълва заявка по образец от титуляра по договора (или негов пълномощник) с текущия ти доставчик.

След това Cooolbox има грижата за всичко. Ако се налага нещо от страна на абоната примерно да си плати стари задължения или е със срочен договор и се налага да се плащат някакви неустойки за прекратяване или друго ние се свързваме с абоната и го уведомяваме каква е следващата стъпка.

Link to comment
Share on other sites

Предстои ми тази процедура. Ако ваши служители объркат нещо носят ли си отговорността? Имам предвид финансова! Или просто проявяват съпричастност.

Link to comment
Share on other sites

Не е имало грешки до сега . Имало е неуспешни премествания на номера, но те са били свързани с отношенията на клиентите с текущия им оператор (неплатени сметки , такси за разтрогване на срочни договори или други ). Ние движим процедурата, но клиента понякога се налага да извърши някакви действия, ако не го направи няма как да помогнем. Ако направи всичко необходимо няма начин да не се пренесе номера

Link to comment
Share on other sites

Интернета в момента е ЗЛЕ .

vbox ,youtube едвам зареждат .BattleNet-а ми забива също.

the fuck was that ? :confused

 

И какво ти казаха от съпорта?

Сега пробвах клип от

на 1080p и при мен лети . . .

За по-малко от минута и половина зареди целия клип

Link to comment
Share on other sites

И какво ти казаха от съпорта?

Сега пробвах клип от

на 1080p и при мен лети . . .

За по-малко от минута и половина зареди целия клип

 

абе пооправи се уж ,сега играта върви без лаг в Бнет ..

На съпорта звъня само ако проблема продължи по дълго от 4-5 часа.

Link to comment
Share on other sites

И какво ти казаха от съпорта?

Сега пробвах клип от

на 1080p и при мен лети . . .

За по-малко от минута и половина зареди целия клип

Мисля,че furiozo в темата на N3 обясни каква е бирата с youtube.

Вероятно и тук е същото :bgrin:

Ето https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=70073&view=findpost&p=1495446382

Edited by pAbLo_
Link to comment
Share on other sites

Мисля,че furiozo в темата на N3 обясни каква е бирата с youtube.

Вероятно и тук е същото :bgrin:

Ето https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=70073&view=findpost&p=1495446382

 

може да попаднем на натоварен сървър,обаче какъв е тоя каръшки късмет ,да попадна на натоварен сървър във vbox,youtube & игрален сървър на Blizzard ? 3в1 а :)

Link to comment
Share on other sites

Имам още един въпрос относно телевизията и телефона.

Оптиката ми влиза в едната стая в която е и единия телевизор, другия ТВ е в съседна стая. По какъв начин става връзката между двата приемника и може ли телефона да отиде в другата стая(не в която влиза оптиката), до ТВ2?

Link to comment
Share on other sites

Днес ми хрумна една идея и искам да попитам собствениците на Motorola VIP 1003. Възможно ли е да се включи USB флашка към у-вото и например да гледам филм който аз искам през STB-то? Включвам флашката, премигва няколко пъти, но нямам никаква идея дали изобщо може да се ползва за тази цел. В никое меню не можах да я открия?

 

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото знам ЮСБ порта го ползват за програмиране, а не да гледаш от там филми....

Link to comment
Share on other sites

Днес ми хрумна една идея и искам да попитам собствениците на Motorola VIP 1003. Възможно ли е да се включи USB флашка към у-вото и например да гледам филм който аз искам през STB-то? Включвам флашката, премигва няколко пъти, но нямам никаква идея дали изобщо може да се ползва за тази цел. В никое меню не можах да я открия?

 

Благодаря предварително на отзовалите се :)

 

Re: Motorola VIP1003

Ще дадем информация за това до края на месеца.

 

цитирам sloter по въпроса за USB порта:)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа дали е актуален списъка с канали в страницата на CoooBox? Че нещо не виждам доста български канали. Европа, Евроком (синьото EK),МСАТ,ПОТВ, MGM,СКАТ и т.н.. Не че е болка за умиране но ми е интересно дали изброените на страницата отговарят?

 

 

Това ли е актуалния списък с канали? ТУК

Edited by bibiiip
Link to comment
Share on other sites

Европа я има,другите-не.

Сега имам въпрос най-вече свържан с комп. мрежи и се надявам да има някой компетентен по темата.Инсталирах си програма JDownloader,чрез която мога да тегля множество файлове от сайтове като Rapidshare.Приложението има възможност автоматично да реконектва връзката за смяна на Ip-то.Има посочени начини за настройка ама са малко сложни за мен :wacko: :blink:

Някой работил ли е с нея да ми каже как става :confused

Link to comment
Share on other sites

И пак за пренасянето на телефона. Ако някой е минал през това да сподели как точно да го направя. Искам да си прехвърля номера в мрежата на CooolBox, но титуляра на номера от БТК е починал. Ходих в офиса на КулБокс, но от там ми казаха, че не може с удостоверение за наследници, защото БТК отказвали да го прехвърлят, че молбата не била от титуляра. Ходих и в БТК да пусна молба да ми го прехвърлят на мое име на същия план и тогава да си пусна молбата в Бокса. но за да ми прехвърлят номера на мое име искат да подпиша едногодишен договор с БТК. Та има ли някакъв начин да си прехвърля номера? Или има ли някой тарикатлък да запиша съобщение на БТК номера с новия ми номер (който си ми е даден от кулбокс)и да им хвърля кабелите на БТК и да ходят да си търсят титуляра.

(Сори за обяснението ама ми вдигнаха нервите ония в БТК центъра на Иван Вазов)

Link to comment
Share on other sites

И пак за пренасянето на телефона. Ако някой е минал през това да сподели как точно да го направя. Искам да си прехвърля номера в мрежата на CooolBox, но титуляра на номера от БТК е починал. Ходих в офиса на КулБокс, но от там ми казаха, че не може с удостоверение за наследници, защото БТК отказвали да го прехвърлят, че молбата не била от титуляра. Ходих и в БТК да пусна молба да ми го прехвърлят на мое име на същия план и тогава да си пусна молбата в Бокса. но за да ми прехвърлят номера на мое име искат да подпиша едногодишен договор с БТК. Та има ли някакъв начин да си прехвърля номера? Или има ли някой тарикатлък да запиша съобщение на БТК номера с новия ми номер (който си ми е даден от кулбокс)и да им хвърля кабелите на БТК и да ходят да си търсят титуляра.

(Сори за обяснението ама ми вдигнаха нервите ония в БТК центъра на Иван Вазов)

 

Ами аз ще ти кажа какво стана при мен, но твоя случай е различен малко.

 

Подписах титулярите и на двете места собственоръчно с моя подпис (титуляра на Куулбокс съм аз), защото не ми се прибираше до вкъщи да го давам на баща ми да подписва (титуляра на БТК). Пробвай и ти така да направиш да видиш какво ще се случи. Освен разкарване до офиса на Куулбокс и време за чакане, друго няма да загубиш.

 

Другия вариант е да идеш да изкараш някакво генерално пълномощно да представляваш починалия (ако изобщо е възможно такова нещо) и да си прехвърлиш номера. Прехвърлиш ли го, титуляра към БТК отпада от всякъде.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И пак за пренасянето на телефона. Ако някой е минал през това да сподели как точно да го направя. Искам да си прехвърля номера в мрежата на CooolBox, но титуляра на номера от БТК е починал. Ходих в офиса на КулБокс, но от там ми казаха, че не може с удостоверение за наследници, защото БТК отказвали да го прехвърлят, че молбата не била от титуляра. Ходих и в БТК да пусна молба да ми го прехвърлят на мое име на същия план и тогава да си пусна молбата в Бокса. но за да ми прехвърлят номера на мое име искат да подпиша едногодишен договор с БТК. Та има ли някакъв начин да си прехвърля номера? Или има ли някой тарикатлък да запиша съобщение на БТК номера с новия ми номер (който си ми е даден от кулбокс)и да им хвърля кабелите на БТК и да ходят да си търсят титуляра.

(Сори за обяснението ама ми вдигнаха нервите ония в БТК центъра на Иван Вазов)

 

 

Няма смисъл да ходиш в vivacom центровете там едва ли ще ти обяснят какво да направиш, често и те не са наясно. Моят съвет е да се обадиш на 123, неохотно обясняват процедурата въпреки че ще те питат от какво не си доволен за да си пренасяш номера. Понякога операторите не дават точна информация – нови са и не знаят или ни желаят да обяснят, тогава опитай втори път. Когато си пренасяш номера отиди на Богомил там служителките са запознати с проблемите и процедурите и ще ти обяснят всичко. Въпреки че живея в Кючук Париж там подадох документите си за пренос, тъй като в „нашия” офис все нещо не знаели не можели итн.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...