Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Провери го с читав консулт и ако всичко му е наред скачай. Прегледай и нисанския форум. И аз съм фен на нисан въпреки че в момента съм с Рено поради липса на читава алтернатива на Меган 3 от нисан.

Link to comment
Share on other sites

Малко теории на конспирациите, ама знаеш ли вече: http://www.dnevnik.bg/sviat/2017/07/26/3013759_chudovishtni_izmami_i_petno_vurhu_imidja_-_skandalut_s/

 

 

Рено - Нисан уж вече били втория производител по брой в света http://news.data.bg/9/auto/880188/%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B0-renault-nissan-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%B5-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B2-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0

Шефа на Рено смята, че още тази година ще изпреварят по продажби и Тойота ама дали...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм карал и такъв 2009-та, на жена ми братовчед и има 2015-та, но определено не е моята кола. Каджара е на същата база сигурно за това и той не ми е нещо по вкуса, но пък сега такива автомобили са много актуални. Хеле Кашкай последните години е лидер по продажби в класа си в Европа.

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Скоро стана дума някъде из темите за желанието на българина да кара мерцедес или друга реномирана марка. Ето как се ходи на море в Приморско, когато си от Северозападна България и имаш мерцедес..всъщност гледайки шаренията, не съм сигурен дали е българин или циганин. :laughing:

 

9e7a71f4cdf0c06985bb6e66167d8569.jpg  kola_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това го гледах наскоро по сайтовете и се спуках от смях! 

Баси, заради такива не съм стъпвал в Приморско от поне 15 години, а като тийн се смазвах по дискотеките там. 

Какво стана с този народ .... 

Link to comment
Share on other sites

Прекалено грижливо е наредил ковьорчетата, за да е постановка...и освен това си е запазил паркомястото на тротоара ако забеляза... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На сайта на МВР вече може да се проверява за актове и фишове (и да се плащат също) само по номера на свидетелството за правоуправление + ЕГН - досега опцията беше единствено да въведеш номера на акта или фиша и да ти върне отговор дали е платен.

Link to comment
Share on other sites

Няма открити задължения по избраните от вас критерии.

 

То няма и как да има, та все се чудя кога ще отделя време да ида да си взема "спешъл" талона...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

На сайта на МВР вече може да се проверява за актове и фишове (и да се плащат също) само по номера на свидетелството за правоуправление + ЕГН - досега опцията беше единствено да въведеш номера на акта или фиша и да ти върне отговор дали е платен.

 

Ми нещо не бачка, защото с един приятел ходихме да си взимаме талоните и не му го дадоха, защото от началото на година само имаше 2 нарушения за превишена скорост засечени от камери. В тоя сайт не излизат.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

По новините казаха, че още не било достествано и понякога бъгвало, та било необходимо няколко пъти въвеждане (в някакъв форум човек дори се оплакал, че чак на 6-я път му изкарало резултат) - вероятно още е в тестов режим, понеже не беше официално анонсирано от КАТ.

Link to comment
Share on other sites

Аз и без системата си знам резултата, но все пак е редно да ги похвалим, че работят в тая посока, защото си е голямо удобство. 

Link to comment
Share on other sites

Баси странния пазар имаме...

Volvo V50 2006-2007-та, бензин (Т5), ръчка вървят средно по 8000 лв,

Subaru Legacy 4х4, комби 2006-2007-та бензин(2,5), ръчка вървят средно по 8000 лв.

Шкода Октавия 4х4, комби 2006-2007-та бензин (1,8 и 2), ръчка, с наполовина екстри от горните две средно 9500 лв.

 

Много, много интересно...Ясно е, че Шкодата е с най-евтина поддръжка, ама пък Т5 мотора е в пъти по-здрав от 1,8 или 2.0 на ваген груп.Да не говорим и колко са постни тея Шкоди, като екстри спрямо другите две...

Link to comment
Share on other sites

Баси странния пазар имаме...

Volvo V50 2006-2007-та, бензин (Т5), ръчка вървят средно по 8000 лв,

Subaru Legacy 4х4, комби 2006-2007-та бензин(2,5), ръчка вървят средно по 8000 лв.

Шкода Октавия 4х4, комби 2006-2007-та бензин (1,8 и 2), ръчка, с наполовина екстри от горните две средно 9500 лв.

 

Много, много интересно...Ясно е, че Шкодата е с най-евтина поддръжка, ама пък Т5 мотора е в пъти по-здрав от 1,8 или 2.0 на ваген груп.Да не говорим и колко са постни тея Шкоди, като екстри спрямо другите две...

Нищо странно няма,Волво-то е на базата на форд фокус,няма общо със старите и неубиваеми шведи,а Шкода-та е един от най-читавите автомобили на пазара за парите си.За това е и особено търсена.Мой приятел кара пътна помощ в Лондон,по думите му това е един от най-рядко авариращите европейски автомобили...

 

Колкото до Субару тия коли минават в графата екзотика,напълно незаслужено защото са класи над останалите две като здравина и ходови качества.Пазара определя цената.Простичко е.

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Хуу де, на базата на Фокус, ама с много читав двигател.Какво друго има да му се убие...?!

То сега има ли коли, които са здрави, като тези от едно време.....?

И все пак, Шкода, с не много добър бензинов мотор и без екстри, срещу Волво, с техен си двигател (не на Форд)..нещо?!?!.....Ваген манията държи цените явно...

Link to comment
Share on other sites

И все пак, Шкода, с не много добър бензинов мотор и без екстри, срещу Волво, с техен си двигател (не на Форд)..нещо?!?!.....Ваген манията държи цените явно...

И аз същото се чудя как хората ги купуват. В някои държави се стига до там, че новите Шкоди са на същите пари както VW еквивалент с повече екстри.

Link to comment
Share on other sites

България примерно.

Passat Variant Trendline 1.4TSI BMT1.4 / 92 кВт. / 125 к.с. - 45 395 лв с ДДС

Шкода Октавия Комби сходно обоурдване 1,5ТСИ 110кВ - 40 840 лв с ДДС

 

Пак нищо ненеормално, Шкодата е по-евтина. И като гледам май говориш за тия изцедените мотори дето не живеят дълго.

Link to comment
Share on other sites

Е виж пасата де, и той е с мижитурестия двигател, а разликата е пренебрежимо малко, това имам предвид....Хубавите матори скачат на 50 хилки...и при двете "различни" марки...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...