Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

или карани като за последно и "замазани" то се вижда самия каучук как седи един лъскав неестествено и са твърди, аз бих ги продал на символична цена и бих взел други

 

а от китайски до китайски има разлика, най-добре конкретния модел да знаем

 

впрочем Стоил трябва да има отправна точка за кола без гуми, возих го в такава :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2012-та изобщо не е стар ДОТ, да не би да са някакви фалшиви, произведени незнайно къде? Свирене в завои, поднасяне и то не при бясна скорост - това повече ми прилича като поведение на китайска гума например...

 

Това е проблемът - нямам никаква идея дали не са и некъв добре направен регенерат :lol: Колата дойде с тях и таман им се радвах тогава, че са новички и ще стават, ама курАц... Много е странно усещането когато скалата почне да идва много бързо към теб. Ти ги знаеш завоите нагоре към Смолянско, сещаш се колко е забавно.

 

А най-интересното е, че става само, когато позагреят гумите. До тогава - държи без проблем скорости 50-60. Ама после става следната схема - прав участък, даваш плавно волана нанякъде и почва цвилене и приплъзване. Първия път изобщо не подозирах какво ме чака и на едно изпреварване така хубаво щях да се омажа с жената барабар, че направо изтръпнах... От тогава си знам - по-бавно и няма ядове, всичко е перфе.

 

 

или карани като за последно и "замазани" то се вижда самия каучук как седи един лъскав неестествено и са твърди, аз бих ги продал на символична цена и бих взел други а от китайски до китайски има разлика, най-добре конкретния модел да знаем впрочем Стоил трябва да има отправна точка за кола без гуми, возих го в такава :D

 

Карани, карани, колко да са карани за последно на 1.6 бензин 100 коня :D Свалям ги ся и в коша направо. Ако на някой му трябват за дрифт - да се обажда. Пързалят идЯлно :lol:

 

 

А така и така сме се подкарали - някой с впечатления за Fulda? Гледам по тестовете добре се представя, а цената и е доста прилична и май ще са те. 100 кинта бройката излизат.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

ще постна днес снимки на замазани от каране и прегряти гуми да видиш

 

92713656_5_800x600_225-45-17-bridgestone

 

такива гуми със замазани блокове, лъскаво седящи ... не стаат ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

аз имам едно ходене до Пампорово края на месеца, след тва директно си слагам летните, таман си намерих добра оферта за нивички 17ки дот 16та година, на цена на 15ки :D

Link to comment
Share on other sites

Аз хич не се чудя, ама все нямам време....Ама другата седмица най-вероятно ще ги менкам...

 

Аз пък намерих време...предпочетох днес като е по-спокойно от коли.

 

П.П. Умрях от яд, че не бях пуснал DVR-а...на "Пещерско шосе"  в посока прелеза си карам зад няк'ъв грък (вероятно студент) и по едно време гледам, че прави рязка маневра вдясно, пред мен се открива видимост и виждам, че някакъв отсреща прави съвсем явен умишлен диагонал от неговото платно в наш'то и то със засилка към колата на гръка...за оставащите ми максимум 2 секунди ми мина през главата, че тоя вероятно или иска да се самоубие, или да претрепе гръка...да, ама гръка вече почти се беше качил на тротоара и аз вече се падах на неговото място, ама от няма и къде и аз рязко навих към тротоара. Изминаха 2-те оставащи секунди, оня отсрещния вече почти се беше разминал с гръка и идвайки по диагонала към мене, в последната секунда нави вдясно към неговото си платно и в момента в който се разминавахме с него видях, че си беше обърнал главата в посока колата на гръка и ръкомахаше ухилен нещо си, което ме наведе на мисълта, че явно двамата се познават и тоя идиот или е голям "шегаджия и кодошлия", или просто се беше напушил с нещо без да може да прецени, че всичко мина на косъм и за мен, и за гръка пред мен... :wtf:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

човече... защо мислиш колата ми е все надрана, натисната и ударена ... ЗАЩОТО ЖИВЕЯ ТАМ... при тея "студенти" от Нигерия, Индия(Великобритания), Турция, Гърция и къде ли не

Link to comment
Share on other sites

Слушайки днешните новини се замислих как се променя ситуацията при марките коли...

Преди години беше доста естествено да прочетем примерно "Младеж с „Голф“ потроши 3 паркирани автомобила", а в днешно време по-скоро "22 годишен без книжка помля 3 коли с БМВ-то си". :P

Link to comment
Share on other sites

Какво значвние имат марките коли, като все младежи вършат таз работа? Маркетингов акцент ли гониш, пазара на коли втора и трета ръка ли следиш?

Link to comment
Share on other sites

Какво значвние имат марките коли, като все младежи вършат таз работа? Маркетингов акцент ли гониш, пазара на коли втора и трета ръка ли следиш?

 

Да, маркетинговия акцент от страна на рейсърите...или отричаш, че 90% от същите едно време бяха с голфове, а сега с БМВ-та? Смятам, че не си толкова ограничен да смяташ, че говоря единствено и изолирано за марките коли...

Link to comment
Share on other sites

Едно е сигурно - на пръсти се броят тези, които са с 20+ годишни дараци, калпави американски копия на японски коли...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

a отчиташ ли, че ВСЯКА катастрофа с БМВ винаги е с рейсър? сещаш ли се че тва автоматично се пише, защото трупа кликове по сайтовете и носи парички от рекламни банери?!

 

още повече, най-малкия мотор на бмв в най-евтините бвм-та на пазара (бензинов) е 101кс, 1.6 , частите за тия бмв-та старите са без пари - по-евтино е от голф да караш ... хората масово карат БМВ 2ра ръка, тва не е някавка гъзария и т.н. , просто са евтини коли, с евтина поддръжка ... вие си живеете в свят от 1992г когато да имаш МЕРЦЕДЕС или БМВ стари е нещо кой знае какво... ами не нищо не 

 

и да се върнем на НАЙ-ВАЖНИЯ АСПЕКТ ... хората се трепят ВСЕКИ ден с всякакви коли, и не са им виновни колите, виновно е мисленето им като се качат в колата ... който кара като идиот с БМВ, ще кара като идиот и с Опел и с Ауди и какво ли не... хората от всички възрасти толкова са се озлобили един към друг, толкова машинално карат само на "газ-спирачка" че няма дори нужда според мен да го споменавам, но явно само на мен ми прави впечатление

 

аз карам почти постоянно на 5та по големите булеварди с 55-60км и като видя, че е червено отдалече направо си отнемам газ и намалям само с моторна спирачка и ВСЕКИ, ВСЕКИ, ВСЕКИ с каквато и да е кола, като види, че се движа с 60 или леко намалям към червеното ВЕДНАГА ме изперварва с всичката мощност която има колата му - от ляво, отдясно, отгоре, отдолу - за да мине пред мен и после забива зверски спирачки за да спре на светофара ... после светва зелено и 3 сек не тръгва ... тръва с всичката газ на 1ва и 2ра и 3та и кара с 90км/ч ... и така си карат ПОСТОЯННО, не веднъж да рече и така си карат ВСИЧКИ

 

за липсата на мигачи, за тва, че в Плд няма кой да те пусне да се престроиш да не говорим

 

журналята грам не ги интересува да се намали смъртността по пътщата, те дори ако има как ще я повишат, да могат да пишат повече статийки за "поредната трагедия с БМВ" , "БМВ-тата убийци отнеха живота на още един младеж" и т.н.

 

никой обаче няма да направи нищо по-въпроса да накрат младежа да спре от 140км до 0!!! км/ч аварийно за да разбере, че не е толко лесно, никой няма да обясни на младежа че в прогресивен завой с 120км/ч не се подават рязки промени нито със спирачката, нито с газта, нито с волана ... никой няма да каже на бащата на младежа , че кара като простак всеки ден и дето му от него се учи ... защото баща му "така си кара от както има книжа от преди 30 години и като е карал жигула ти си ходил прав под масата, а жигулата нямаше нито зимни гуми, нито АБС, карах я само с водичка и масло руско на литър" и т.н. простотии от пред блока 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз пък почвам да си мисля, че или с Коста не живеем в един и същи град, или той е умишлено преследван от нарушители по цял ден!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

не, просто явно като видят черно БМВ и решават, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да покажат колко могат... тва е единственото друго което ми идва на ум

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...