Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

Абе идеята е да пишеш к'во мислиш за последния писал... Смисъл... казвам си, ако случайно имаш остър пристъп на русост...

 

Иначе гореписалата по мое скромно мнение е амбициозна и слабо ориентирана форумна шматка. Потенциално руса.

 

Edit: Tripple facepalm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply
Абе идеята е да пишеш к'во мислиш за последния писал... Смисъл... казвам си, ако случайно имаш остър пристъп на русост...

 

Иначе гореписалата по мое скромно мнение е амбициозна и слабо ориентирана форумна шматка. Потенциално руса.

 

Едитнах,което се очакваше. Но като си мисля за теб,зябравям за всичко останало.

Link to comment
Share on other sites

Едитнах,което се очакваше. Но като си мисля за теб,зябравям за всичко останало.

Още не е свикнала кое как е из форума. Има положителен напредък който не може да не се спомене.

Link to comment
Share on other sites

Хоста понякога прекалено се задълбочава и задълбава в сравнително дребни неща. Но доста често демонстрира неочаквано зрял за годините му начин на мислене, поне във форумните си писания.

Link to comment
Share on other sites

Много често прекалява с активността във форума, за което се набива на очи. За щастие има какво да каже обикновено, тъй като е с разностранни интереси и богата обща култура (отскоро започна и от футбол да разбира повече дори):)

Link to comment
Share on other sites

Не. Не съм писал за теб, а за Чефо дето дремеше в "4 User(s) are reading this topic"

 

А за Ели - нищо не мисля. Тя мама ми намисли в следващия си живот да се оженя за нея (ама това вече съм го писал)

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не сме се виждали с него. Около 3 години някъде :( . Има уникални записи на винили.

 

Свястно момче. Жалко, че не сме се запознали докато ми беше комшия :)

Link to comment
Share on other sites

Свястно момче. Жалко, че не сме се запознали докато ми беше комшия :)

Човек направил много за сайта от времето му когато беше с http и ftp сървъри. Само положителни неща мога да се сетя за него.

Link to comment
Share on other sites

Свястно момче. Жалко, че не сме се запознали докато ми беше комшия :)

 

много ме радват овците му... напомнят ми за дома, който е тооолкова далеч... мириса на овча вълна в дъждовно утро... топлото, току що издоено мляко... лай на кучета в мъгла, която мирише на дим от черешови цепеници...

 

 

А Иван... направил е толкова за мен в тоя форум... преди години, когато изобщо не ме познаваше, ми даде парола за сървъра си и ми повери задачата да свалям едни филми от един списък, докато той отсъства... никога непознат човек не ми е гласувал такова доверие през целия ми живот. и до днес ми е чудно с какво го бях заслужил, едва ли са му липсвали приятели, които да свършат това за него... дано съм оправдал доверието и не съм развалил първоначалното впечатление, което е имал за мен.

Link to comment
Share on other sites

Иван е уникален, заради мойте прищявки дойде късно вечерта да ми сменя звуковата карта, която ако неме лъже паметта бе взел от килъра :)..но това беше ехееее, бая години минаха.

Доколкото за овъра, мисля съм показвал с времето, че те уважавм и знам, че насреща има доста богат на култура и знание човек, което е един плюс в тези времена :)

 

ps Ванка ми зърни кат си тука :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...