Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Винаги съм намирал за пуберски, незряли и глупави никове, съдържащи цифри. Особено и разни от сорта на сопол4ето, Митенценценценцето, Го6ко_м и т.н.

Гореписалата и тя в това число.

 

Също така типично по женски изхожда от частното към общото. Визирам подписа й.

Link to comment
Share on other sites

Откъде намира време да пише отговори по 20-30 реда и да тества да вразумява невъзможните за вразумяване - не знам.... Иначе много готин, също така специални благодарности за услугата, която ми направи :punk

Link to comment
Share on other sites

Как не могат да му забранят подписа не знам...толкова много работи...а Алф натикан в десния ъгъл.Срамота.

Link to comment
Share on other sites

host->server

нещо такова ми минава като му видя ника :)

На теб като ти видя ника и всеки път се сещам за лубимата ми водка. Smirnoff Green Apple.

Link to comment
Share on other sites

Уникален е! И много ме радват разни негови постове особено като юрка някой :lol:

 

 

баси...има ли кой да се вързва на форОмни съждения :lol:

Дедо, никъФ те няма. 4-та година си поръчвам Ферари за коледа, а получих ФИАТ(че и аз си го платих) да ге. Да не си се объркал при превода :lol: :lol: :lol:

 

На теб като ти видя ника и всеки път се сещам за лубимата ми водка. Smirnoff Green Apple.

 

Как може да пиете зелена ябълка. От това винаги ме боли корем.....ама винаги

 

Иначе няма да забравя, че е човека с ТВ в телефона майна. Доживях и тва да видя :lol:

Link to comment
Share on other sites

баси...има ли кой да се вързва на форОмни съждения :lol:

Дедо, никъФ те няма. 4-та година си поръчвам Ферари за коледа, а получих ФИАТ(че и аз си го платих) да ге. Да не си се объркал при превода :lol: :lol: :lol:

Как може да пиете зелена ябълка. От това винаги ме боли корем.....ама винаги

 

Иначе няма да забравя, че е човека с ТВ в телефона майна. Доживях и тва да видя :lol:

Не си видял нищо все още. Следващият път като се видим ще ти покажа новите ми придобивки в мобилната комуникация.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

За Ксеона не мога да изкажа някакво обективно мнение, но след като форОма ни го налазиха куп нови лишности, тая тема май ще има смисъл да се вади от нафталина ;]

Link to comment
Share on other sites

За горния:

Дърво! Абсолютно дърво!... Примерно някой грамаден бук. С огромна корона. И масивен ствол. Дърво, на което спокойно да се облегнеш. Под чиято сянка да починеш. Дърво, което знаеш, че и само на полето ще издържи много бури...

Link to comment
Share on other sites

About Antares : Ако не беше толкова дребнаво заядлив, щеше да е наистина добър човек :) Но е зодия Скорпион и е нормално да е малко газиран, като цяло мнението ми е положително! :)

About w00x : Точен човек, малко странен понякога, но разбран :)

 

 

(Какво ли ще е следващото мнение, ужасТ?!)

Link to comment
Share on other sites

Ако не философстваше толкова много и не се приемаше чак толкова насериозно би било доста добре. Иначе интересен индивид, поне от "разговорите" ни :)

 

w00x, след отпуска е нормално да съм по-малко зъл :D Има време, да понатрупам стрес, малко нерви, едно-друго ;)

Link to comment
Share on other sites

Беше ми пращал бая готини песнички преди време :D

Link to comment
Share on other sites

Има време, да понатрупам стрес, малко нерви, едно-друго ;)[/color]

 

Да позабързаме нещата ако искаш? :D Не ме щипи много силно.

оп..

edit: относно човека над мен, мисля, че е добро и умно момче. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...