Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply
Ужким чистач, а пък човечето от подписа му много цапа

То цапа, пък ние чистим.... труповете

Link to comment
Share on other sites

Ей го де, чистил трупове, рамбо пред него явно не важи, че след картинга ли ги чистиш труповете?

:)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кой ли набор е нашия любим фен на животните?

Аз съм 89, на 20 съм.

Какво пък си се зачудил толкова?

За да бъда по темата... приятен човек ми се струва!

П.П. Можеше да погледнеш в профила ми.

:)

Link to comment
Share on other sites

Мързеше ме да погледна, щото на моменти това което пишеш( не искам да те обиждам ) ми прилича на 14-15 годишни мисли, после пък нещо от сортна на 23-4 ама яко ударил лигата...,та ми беше чудно.

 

Впрочем, ако изключая това, че винаги на базик му коментирам постовете - почти - съм осталан с впечатление, че е с доста разностранни интереси и неконфликтен човек.Нещо достойно за уважение.

Link to comment
Share on other sites

Мързеше ме да погледна, щото на моменти това което пишеш( не искам да те обиждам ) ми прилича на 14-15 годишни мисли, после пък нещо от сортна на 23-4 ама яко ударил лигата...,та ми беше чудно.

 

Впрочем, ако изключая това, че винаги на базик му коментирам постовете - почти - съм осталан с впечатление, че е с доста разностранни интереси и неконфликтен човек.Нещо достойно за уважение.

Благодаря, добре си ме преценил.

Никой не ми е искал сериозното мнение за да се изказвам сериозно.

- С половин година ме е подминал.

Link to comment
Share on other sites

До сега не съм писал по негов адрес май, изглежда е фен на сериалчета.

П.П. Този път аз наспамих темата.

Link to comment
Share on other sites

опел...тва само се чудя тостери ли бяха или микровълнови нещо неестественно ми звучи за марка кола...ммм не тостери май бяха

 

 

ся сериозно май той си предложи услугите когато си търсех проектор да дойде с мене да ми избере добър

евала

Link to comment
Share on other sites

опел...тва само се чудя тостери ли бяха или микровълнови нещо неестественно ми звучи за марка кола...ммм не тостери май бяха

ся сериозно май той си предложи услугите когато си търсех проектор да дойде с мене да ми избере добър

евала

Мисля че е един от хората,които най-много ме кефят в тоя форум и съм много мераклия да пием по една бира(заедно с Пазу :punk )

Link to comment
Share on other sites

опел...тва само се чудя тостери ли бяха или микровълнови нещо неестественно ми звучи за марка кола...ммм не тостери май бяха

ся сериозно май той си предложи услугите когато си търсех проектор да дойде с мене да ми избере добър

евала

 

Ako iska6 s tvoeto AUDI, deto e ebahti kolata, mojem da go probvame s moq toster :) Na drag, na zavoicheta nema znachenie :) Ne se cepi za raboti deto ne sa ti qsni :)

Link to comment
Share on other sites

Сашко ми прави впечатление, че както в началото на сезона беше готов да организира форумен фен-клуб (с иконостас и олтар) за Митко Бербатов - сега е готов да го линчува ;]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...