Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Не разбира(няма значение от какво) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не разбира от гастро-езофагеалния рефлукс при новородените :)

 

 

Edit за gado : Адаш, и ти си прав :)

Link to comment
Share on other sites

Галин.

 

Гореспоменатата дума обхваща в себе си една огромна гама от качества, които не могат да се опишат. Може да се използва като съществително,глагол и прилагателно. Съществителното Галин е същество от митологията на Булфорум.. Прилагателното Галин трябва да бъде изпитано лично, по възможност на маса и в компанията на Психара, чистачите, Пешо и други същества от булфорумската митология, които действат като катализатор на съществителното Галин по време на прилагането на глагола Галин, което от свое страна води до засилване на ефекта на прилагателното Галин.

 

К'ви 7 ве? 5 :Д.

Link to comment
Share on other sites

Е, ако не се обади и филолог, няма начин, все пак доста структурни елементи на изречението, включени в едно...ама не изречение. Блитца ъъъ...помагал ми е за нещо, не помня вече кво...Псували сме, пак не помня за какво...7 години да не са малко?...

Link to comment
Share on other sites

За Раптора ли питате... готин човек, забелязъл съм че обича животинки. Има чувство за хумор май май и много нарежда понякога! :)

Link to comment
Share on other sites

Няма избавяне от него - обиждаха го, ебаваха го ... той намери темата "качете си снимка".

Ако имахме повече във форума като него и Злобил ... ех :) мечти :lol:

Link to comment
Share on other sites

Умно момче, но понякога много избива на политика и политиканстване...

 

само да добавя, към качествата на Галин мога да добвая и още едно - предразполага подрастващи девойчета към споделяне на душевните си терзания :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво момче е! На моменти малко напрегнат ми се струва и съм останал с впечатлението, че не яха често нещо, дет си няма педали...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Приведох се, вдигнах я, изтупах я от прахта и я закарфичих на първа страница. :)

Сега за гадо - според мен той е една нежна, лирична и ранима душа. Доколто знам отрича всичко порочно, не пие и не пуши. Мисля си, че обича дългите разходки по плажа и да наблюдава залеза под звуците на Кати и песента "Волна пипипутка". Ако съм сгрешил някъде, поправете ме, но мисля, че всичко казано от мен, е достоверно на 110%. :beer: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[offtopic] Sothbiss, това за Кати го позна, минимум на някъде към петшестотин процента...[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Мисля, че аватарът му е по-смотан и от него самият!

Link to comment
Share on other sites

Ся ша са почне "мисир, мисир, мисир"... А аз не мога да се сетя от къде ми е толкова познат на Гадо аватара... от филм ли беше от какво?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...