Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Иначе аз също искам да се оплача от грипа, макар че вече ми мина.

 

Другото нещо от което иска да се оплача пак е свързано с форума и е тва, че от повече от година и кусур, смислените теми и съответно постове намаляват главоломно и аз лично все повече губа интерес да пиша и да чета по разделите :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вие с грипа сте зелен кахър!Моя приятелка бе блъсната и сега е в кома!Ето и новината: http://news.slivenbg.net/index.php?option=...30&Itemid=2 .Тя е с Пежото!Просто сега ми е много шибано!! :cry И то научих чак днес!Ба*ти!

 

Леле колега дано да се оправи приятелката успешно... :(

 

Доживяхме и съфорумец да пострада от тия "спортисти" по пътищата

Link to comment
Share on other sites

Леле колега дано да се оправи приятелката успешно... :(

 

Доживяхме и съфорумец да пострада от тия "спортисти" по пътищата

Доживяхме!Надявам се на никой да не му се случва подобно нещо!Утре ще ходя към 5 сутринта да я видя как е!Ще се надявам да е по-добре!А на тоя пе***ас със Фиестата има само отнемане на книжката за 6 месеца!Ба*ти държавата сме,ама дано жената утре е по-добре!

Link to comment
Share on other sites

Беше супер хубав ден и няма такава е*ана вечер!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Беше супер хубав ден и няма такава е*ана вечер!!! :angry1

 

Особена за мен!От 9 насам,от както разбрах за тази приятелка ми е не е*ана вечерта ами направо прее*ана!

ЕДИТ:Получих новини!Жената вече може да говори,вижда,чува и т.н!Утре ще ида и пак ще я видя!

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Горкият! Дано се оправи момичето скоро и всичко да е наред. Изказвам ти най-дълбока морална подкрепа. Стискам палци!!!

Link to comment
Share on other sites

Горкият! Дано се оправи момичето скоро и всичко да е наред. Изказвам ти най-дълбока морална подкрепа. Стискам палци!!!

 

10х,Галче!Както си едитнах посва вече е по-добре!Намерили и Пежото(което е на 2месеца),ама смачкано до неузнаваемост!Била се е преобърнала 2 пъти!Айде отивам да лягам,че утре ще ставам в 4!

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не мирише, но както и да е. Поддържаме се...

Link to comment
Share on other sites

Излязох на разходка с кучето, и веднага мамка му задуха адският вятър.

Разходи го 20мин. и се наложи да се прибирам понеже ме заболяха ушите от вятъра.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не мирише, но както и да е. Поддържаме се...

Тва е израз. Говоря за отделяне на хормони и т.н. Никой не те обвинява в нечистоплътност. Но... гузен негонен бяга :P

Link to comment
Share on other sites

ОФФ: Знам, но това беше провокация :) И да, чистоплътна съм...

По темата : Баси гадната вечер, много ми е тъжно, самотно, депресирано и безнадеждно...

Link to comment
Share on other sites

Не мирише на караница, а на псуване на обстоятелства... Иначе Jozo си е в тях :cry

Link to comment
Share on other sites

Обстоятелствата могат да пре*ат ситуацията, ако не реагираш правилно. Но пък те провокират да се развиваш :rolleyes: Стискам палци за добро :)

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, Дарина! Те провокират за развитие до едно време (поне мен), в следващия момент вече ти иде да пребиеш някого. В моя случай клавиатурата, след 3 юмрук, който и вкарах и след 2-3 удара в масата, където е монитора... горката, но успях да счупя само крачетата.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че Жорето си е у тях тогава :lol:

 

Апропо, и аз имах гаден офис ден, но нещо вече изобщо не ми пука! Сега се радвам на любимото си занимание - гушене :laughing: Ми какво да направя - вече не мога и да се оплаквам, не виждам за какво :P

Link to comment
Share on other sites

Мииии за 2 часа и 30 минути изпих 3 бири и съм написал едва 3 страници от гадната курсова по ЕА. Имам още около 10 пъто по толкова. :( И трябва да ги сметна, че и правилно на сичкото отгоре :lol:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Добре, че Жорето си е у тях тогава :lol:

 

Апропо, и аз имах гаден офис ден, но нещо вече изобщо не ми пука! Сега се радвам на любимото си занимание - гушене :laughing: Ми какво да направя - вече не мога и да се оплаквам, не виждам за какво :P

Пак ОФФ, но няма как : Еми Жорето ако беше при мен щеше да "пострада" по изключително хубав начин. Ех, как и аз го обичам това гушене, ама... Хубаво е да не можеш да се оплачеш... Успехи!!!

Link to comment
Share on other sites

Имам подходяща музика за фон на една подобна вечер :)

http://odplabel.com/products/deflax_-_mirrors_-_2008.zip :devil

Благодаря ти, deflax ! Музиката наистина е добра, дори ми напомня на албума на Patchwork - Marsmellow цък. Препоръчвам ти го!

Link to comment
Share on other sites

Преди малко разбарх,че май ще трябва да се бъркам за ново захранване или нова кутия за компа. :huh:
I az i az, ama kolkoto i da se barkam - ne stigat da gi e..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...