Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Аз... то май за другата тема - може и нищо да не съм скъсал тоя път - май ще излезне, че е било само мускулна треска... Де*а, и тая година ще изтърва велопохода... Като гледам как се очертават нещата - поне още един месец няма да ходя да почивам, а вече ми е трудно да си събера мислите в едно...

П.П. Гадине, тоя разказ силно ми напомни годините в X-Ray, дето Фризера разправяше за приключенията си по черноморието :D И въргалящите се от смях идиоти :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Изследването показа, че дюзите ми са заминали и работят далеч от капацитета си... Пълно рециклиране е 420 лв на брой... Непълното - 300. Нови са около 1500 лв бройката... Леко залитнах след тоя телефонен разговор...  :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Изследването показа, че дюзите ми са заминали и работят далеч от капацитета си... Пълно рециклиране е 420 лв на брой... Непълното - 300. Нови са около 1500 лв бройката... Леко залитнах след тоя телефонен разговор...  :sad2:

Без да злоратствам, но би ли споделил на колко годинии и километри стана шкодата? По спомен беше 1.9 136кс с 6 скорости?

Link to comment
Share on other sites

Изследването показа, че дюзите ми са заминали и работят далеч от капацитета си... Пълно рециклиране е 420 лв на брой... Непълното - 300. Нови са около 1500 лв бройката... Леко залитнах след тоя телефонен разговор...  :sad2:

 

Баси майката... Из нета съм виждал обяви на разни сервизи/морги или не знам и аз какво за комплекти дюзи на около 700лв. Виж такива и ако не мислиш да я караш много /макар, че тя е на малко километри, мамка му/ я подкарвай и махай.

 

Честно, бих я продал на части...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Да провери на други места, средната цена за рециклиране е 150-200лв/бр. Комшията рециклира на негови с класа и аудита... Не е за хвърляне колата. Нормално е за такъв пробег да си покажат проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Да го не заеба. Счупих ключ в ключалка... Заклевам се толкова лесно беше, че понякога ми се е случвало няколко листа хартия да скъсам по-трудно. Отворих патрона и... Големия зелев чеп. Не можах да изкарам ключа след 2 часа опити и 3 уискита. Сглобката също не мина по план. Седи на чомпик и утре ще викам хазяйна. Ебаси каръка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

TO: American Consulate

Sofia, Bulgaria

Date: 07- 25-2017

 

 

Dear Sir/Madam:

I would like to invite my nephew, Viden Ivanov Ivanov, EGN , address: to spend a month with me and my family in our Rochester Hills, MI home.

Viden is not just my nephew, he is my brother to me. Viden’s mom and my sister passed away when Viden was 2 years old.

Viden has not visited us for many years. He has a private business in Plovdiv and Sofia and would like to explore opportunities for exchange with US.

I will provide room and board and cover his pocket expenses while he is our guest.

Please consider this invitation towards a favorable visa decision.

Thank you!

 

 

КАКВО НИ КАРАТ ДА ПРАВИМ ПОДМЕТКИТЕ НА ИСТОРИЯТА!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Майка ми дойде октомври 2016, а аз не си мърднах пръста. За туристически визи покани не искат. ;). Аз също не съм пращал покани. Проучи въпроса. Покажи големичък доход, децата и само луд не би те пуснал. Това мисля аз.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Мен 94-та не ме спряха, та ся ша ма спрат... Дип че им плюя на всичкото на тия боклуци, ама съм обещал на леля ми да ида... 

Link to comment
Share on other sites

Американска туристическа виза се вади супер лесно. Изкарах(аз се занимавах с всички документи) на човек който е безработен от години и няма никакви доходи...

Link to comment
Share on other sites

На майка ми и издадоха зелена карта за 3 месеца и най-странното за мен беше, че и позволиха последния месец да си е в България. Иначе тя имаше 10 годишна виза. Сестра ми директно и попълни документите в Далас и за три месеца и издадоха картата. Но явно има разлика коя администрация разглежда документите, защото други хора са чакали година и повече, а на някой са им издавали за един месец.

Link to comment
Share on other sites

От седмица сме в Пловдив с жената и малкия, още от ден втори забелязах, че тия хубави хора който извозват битовите отпадъци минават 04:47 часа сутринта всеки божи ден цепят секундата... Но това е нереално рано и целия квартал кънти от мангалски удряния по тъпите кошове...Писах на общинатаи какъв отговор получих:

 

post-2392-0-83964700-1501677413.jpg

Link to comment
Share on other sites

Същото е и при нас, Руми! Преди да съмне лангъркане, блъскане, будят детето... Една сутрин щях да слизам долу, защото не знам какво правеха, но все едно някой думкаше с циментов кол по казана! 

Между другото искам да ти кажа, че същото нещо беше в Барселона. Три нощи поред не можах да спя, защото ме будеха малко преди 4, защото кофите бяха под прозорците ми. Едната вечер излязох на терасата разпенен с една празна винена бутилка и видях какво става. Не мангали некадърници лашкат кофите като тука, а специален камион идваше и изнасяха строителни отпадъци и покъщнина - е там вече мангали думкат като невидели, защото мятат всичко в камиона на ръка. А при тях обичайното събиране става със специален камион, който сам прибира кофата. Шофьорите са някакви богове - имам някъде снимки и клип... 

Link to comment
Share on other sites

Нереално е просто, да минават 6:30, на Брезовска минават 8:30 - 9:00, В София минават късно след работния ден - 22, 23 часа, което е доста по приемливо...това тук е за разстрел просто...

Link to comment
Share on other sites

До вкъщи минават към 9 и много пречат.ОП градини и паркове, в най-голямото задръстване в 9 часа да ми зятворят поне по 1 лента и да стане още по-голямо задръстване..... Хайде няма нужда, да минават в 6 така трябва.

Link to comment
Share on other sites

Ако минават в удобно за всеки време никога няма да свършат и ще се заринем с боклуци...

 

Пламене, никой не говори в удобно за всеки...ама човече това е 04:47 сутринта, тази сутрин пак сцепиха секундата....Не може общината да забранява шума между 2-4 и 22-06 пък в същото време в 4 и кусур вдигат аларма кат за концерт....тва е нереално...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...