Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
DMDBTransaction:29863746; Technischer Fehler

DMDBTransaction:29863749; Technischer Fehler

DMDBTransaction:29863748; Technischer Fehler

DMDBTransaction:29863752; Technischer Fehler

DMDBTransaction:29863753; Technischer Fehler

 

EVN, да ми и господа - да ви го тикат анадолските манафи във всички отверстия групово!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Уф, кофти... Дай му време...

 

Мога разбиеащо да ти съчувствам, напоследък съм като Jack Wheelchair от Арсенал

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер моето мило магаренце се предаде... Тъкмо го научих да не яде... След куп перипетии сега седи изтекло на Лукойл на Кемера, натоварено с материали, които трябва утре да продължат от там към село, а магаренцето да се върне към Пловдив. Предстои тепърва да се решава тая дилема... Сега повече не ми се разказва обаче.  

 

Не вярвам да е нещо непоправимо, въпросът е колко има смисъл да се инвестира... От друга страна, си познаваш магаренцето, пък такива по-нови, които да стават за магаренца няма...

И какво да му е станало - гарнитурка на главича?

Link to comment
Share on other sites

Явно е изпаткала водната помпа в дижение и прегря, фърляйки и водата и маслото. Ремонтът надвишава 1000 лева без никаква гаранция за буталата и сегментите, което ще рече, че и да ги дам може да се сдобия с фритюрник, силни препоръки от моя човек да не давам такива пари за тая кола => магаренцето на една кука се досурва в двора на базата ми и надежди да избия парите за ГО и винетката от части... В тоя ред на мисли на някой ако му трябва нещо от Мондео Джия 1994 сега е момента да каже. За сериозни хора с интерес към скоростна кутия или климатик - отстъпки. :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вчера водихме един приятелски диспут на тема гейщина. Съвсем безобидно и приятелски покрай една публикация от Австралия.

 

Преди малко изведнъж тъпият ФБ ме кара да се логна наново и виждам това:

18620355_10212223748486478_7091827434308

 

След минути бе премахнат още един мой подобен пост. Останах безмълвен! Дискриминацията срещу нормалните хора явно вече е тотална и поголовна!

ФБ е задръстен с педалски публикации, но ние нямаме право на гледна точка и на мнение! Сега на инат това 

е го репоствам до откат! Шибани боклуци!!!  :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Използвал си малко директни и груби думи. Ако използваш "хомосексуализъм" вместо "педерастия" и насочиш коментара си срещу липсата на равноправие, а не толкова към откровен хейт - няма да ти го махнат и ще кажеш същото нещо.

Link to comment
Share on other sites

Има думи, които могат да засегнат някои хора и да са причина постът ти да бъде изтрит от Фейсбук. Ако ги няма, дори и да засегнеш някой, Фейсбук няма да го изтрият. Най-вероятно са ти го маркирали като hate speech.

 

А ти си казвай каквото си искаш, но не се оплаквай, че те трият.

Link to comment
Share on other sites

В момента клюкарника е изпаткал на тема политическа коректност. Една камара хора около мен изгърмяха, на някои даже акаунтите им спряха... Виц за негри ми го трият и разлогват, въобще положението е страшно. Не искам да остарявам в тоя свят :/

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ти у ред ли си? (не ми отговаряй)

Наясно ли си какви и колко юнашки псувни ежеминутно заливат ФБ? 

Откъде накъде ще ме цензурират за думата педераст/педерастия, която е съвсем НОРМАЛНА ДУМА?!?!

Питам аз тогава как да коментирам ТАКИВА неща? 

 

Както ти имаш право на твоите пропедерастки разсъждения, така и аз имам право на своя позиция относно педерастията. Точно същото еднакво право, което обаче явно се вижда, че не е така. 

Link to comment
Share on other sites

Наясно ли си какви и колко юнашки псувни ежеминутно заливат ФБ? 

Откъде накъде ще ме цензурират за думата педераст/педерастия, която е съвсем НОРМАЛНА ДУМА?!?!

 

Питам аз тогава как да коментирам ТАКИВА неща? 

 

Както ти имаш право на твоите пропедерастки разсъждения, така и аз имам право на своя позиция относно педерастията. Точно същото еднакво право, което обаче явно се вижда, че не е така. 

 

Наясно съм, но някой трябва да ги докладва, за да ги махнат.

 

Ами думата ти е груба, затова ти казвам да я замениш. Като да напишеш nigger в САЩ. Тя си е съвсем нормална дума, но ще ти изтрият поста за hate speech.

 

Ти верно ли ми прати линк към уикипедиа? :D Искаш ли да го променя и след 5-6 часа, тая статия да е с различно съдържание, с цел да ти покажа, че да цитираш Wikipedia е като да цитираш произволен пост в Bulforum?

 

Аз нямам пропедерастки разсъждения. Аз просто смятам, че всеки има място под слънцето, стига да не пречи на останалите и да не им се натрапва/натяква. Ако някой иска да си дава задника на друг мъж - да си го дава. Все ми е тая. Стига да не посяга към моя.

 

Разликата е, че ти проявяваш дискриминация с агресивни и нападателни постове, а никой не проявява дискриминация към теб отсреща.

Затова в тая ситуация, ти си виновния, че не си мериш приказките. Перефразирай си изказа така, че да не струи омраза от него и никой не може да ти каже копче.

Link to comment
Share on other sites

Нещо силно си се объркАл, младежо. Напиши педераст в Гугъл и ми обясни защо така зилизат милион неща? Защо по дяволите Гугъл не са баннали тая дума като цяло? Защо не се филтрира? Гугъл спят ли, не виждат ли? Нищо общо с nigger няма думата - онази дума е на 100% умишлено обидна и създадена като такава. Дадох ти да четеш в речниците какво е педераст. Думата я има почти навсякъде в пресата. Да, разбира се в определени контекстове може да се употребява като обидна умишлено, но като цяло думата служи за определение.

Нямам намерение да ти показвам колко хиляди псувни за минути обикалят ФБ и какви хейтове се размятат, особено на политически теми. За коли и отбори да не почваме. Откъде налуде ще цензурират мен, а тези неща, които в повечето случаи са откровено гнусни и персонално насочени си се реят у ФБ? 

 

Не на мене, младеж - това е пример за долна и селективна, ЦЕЛЕНАСОЧЕНА цензура. Ти си пей там... 

Link to comment
Share on other sites

Казах ти. За да обърнат Фейсбук внимание, значи някой те е докладвал. Аз също съм докладвал обидни постове и са ги махали. Докладвай и ти като ставаш свидетел.

И не те знам ти какво си искал да напишеш, то в случая и няма значение. Важното е, че като чета постът ти като страничен наблюдател, без дори да знам контекстът - виждам струяща омраза от него.

Link to comment
Share on other sites

Нямам намерение да ти показвам колко хиляди псувни за минути обикалят ФБ и какви хейтове се размятат, особено на политически теми. За коли и отбори да не почваме. Откъде налуде ще цензурират мен, а тези неща, които в повечето случаи са откровено гнусни и персонално насочени си се реят у ФБ? 

 

Не на мене, младеж - това е пример за долна и селективна, ЦЕЛЕНАСОЧЕНА цензура. Ти си пей там... 

http://imgur.com/a/VoKWe

Link to comment
Share on other sites

Никой не ме е докладвал, Ангеле! Ако бях докладван нямаше да беснея! Когато е по доклад си пише, че е по доклад. 

А това дори не е публично, а разговор пост под пост в профил на познат. Без да се караме, коментираме съвсем нормално, никой никого не е обидил. 

 

================

 

Ясене, казах вече - когато се премахне пост заради рапорт си пише, че е заради рапорт!

Link to comment
Share on other sites

Никой не ме е докладвал, Ангеле! Ако бях докладван нямаше да беснея! Когато е по доклад си пише, че е по доклад. 

 

А това дори не е публично, а разговор пост под пост в профил на познат. Без да се караме, коментираме съвсем нормално, никой никого не е обидил. 

 

================

 

Ясене, казах вече - когато се премахне пост заради рапорт си пише, че е заради рапорт!

 

Ти наистина ли си мислиш, че някой чете ВСЕКИ един пост публикуван във Фейсбук? Докладвали са те.

Това, че е в профила на познат няма никакво значение. Поста пак може да е публичен, а и е видим за всичките негови приятели, които може да не участват в личната ви безобидна дискусия, но да са решили, че не ги кефи публикацията ти и да са те докладвали.

Link to comment
Share on other sites

Видене (зарязвам стандартните обръщения заради сериозната тематика), обясни ми защо смяташ, че "гейщината" застрашава дъщеря ти? Щом задава въпроси, какъв е проблемът да отговориш "Целуват се, защото се харесват. Някои мъже харесват жени, други мъже харесват мъже"? Толкова. По-правилно ли е да й насаждаш своите виждания, вместо да й разясниш как стоят нещата и да я оставиш сама да си създаде мнение с течение на времето? 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Не пише вече...

 

Откога това? Освен това аз съм 100% сигурен, че няма кой да ме докладва от тримата участници в разговора. А тук говорим вече за цяла поредица от постове. 

 

Ти наистина ли си мислиш, че някой чете ВСЕКИ един пост публикуван във Фейсбук? Докладвали са те.

Това, че е в профила на познат няма никакво значение. Поста пак може да е публичен, а и е видим за всичките негови приятели, които може да не участват в личната ви безобидна дискусия, но да са решили, че не ги кефи публикацията ти и да са те докладвали.

 

Ангеле, ти ква газ пиеш? Или не знаеш, че тук има една камара палячовци, които следят какво става? И верно ли човек с претенции да разбира ми задава такъв въпрос??? Ти верно ли не знаеш, че се следят определени думи в нета? 

 

Видене (зарязвам стандартните обръщения заради сериозната тематика), обясни ми защо смяташ, че "гейщината" застрашава дъщеря ти? Щом задава въпроси, какъв е проблемът да отговориш "Целуват се, защото се харесват. Някои мъже харесват жени, други мъже харесват мъже"? Толкова. По-правилно ли е да й насаждаш своите виждания, вместо да й разясниш как стоят нещата и да я оставиш сама да си създаде мнение с течение на времето? 

 

Не съм казал, че я застрашава. Казвам, че съм бясен, защото ни я завират в лицето отвсякъде! Всичко си има граници, а на мен вече почна МНОГО да ми писва. Ето така се насажда несъществуващ преди хейт. Също като с русофили-соросоиди. 

Link to comment
Share on other sites

Дискусията на лични съобщения ли е била? Защото ако не е - всеки, който чете постовете може да те рапортува. Включително някой страничен индивид, който е видял, че ваш общ приятел е лайкнал твой пост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...