Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ти май не разбираш, че това дали "кучета и котки може, а прасета не може", е в прерогативите на собствениците на сайта. Като се регистрираш и цъкаш на споразумението, изрично се съгласяваш с този момент. Просто нямаш никакво основание за каквито и да били претенции. Както и онези мрънкачи, които сме банвали през годините в този форум. Притежаването на акаунт в Сураттефтеря и използването на функциите му не е изконно човешко право, защитавано от закони, конституции и прочие. Кое не ти е ясно в случая?

 

Когато си написал цял ферман на тема политиката си СПРЯМО ВСИЧКИ ще го спазваш СПРЯМО ВСИЧКИ, след като ВСИЧКИ еднакво са се съгласили с него. Капиш?

 

Не ми обяснявай излишно, че водата е мокра. И ти ли не вдяваш, че не ми е никакъв проблем това, че са ми изтрили постовете, а причината, която е абсолютно неадекватна? Или понеже е тяхна тая причина няма начин да тъпа и маолумна?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Когато си написал цял ферман на тема политиката си СПРЯМО ВСИЧКИ ще го спазваш СПРЯМО ВСИЧКИ, след като ВСИЧКИ еднакво са се съгласили с него. Капиш?

Последно уточнение, че повече не ми се спори с радиото. Това дали, какво и как се спазва не е нито твоя, нито нечия друга работа от гледна точка на нормалния потребител. Триенето на постове НЕ Е нещо защитавано от закона, за разлика от това ако си жертва на хейт спийч. Можеш да се пробваш да ги съдиш по този параграф (че са ти затрили нещо, пък на друг не го били затрили). Капиш?

Link to comment
Share on other sites

Абе никой не ги отрича тия неща бе, Момчиле!!! Не ми пука за триенето на постове,! Нито съм се свързал с тях да се жалвам, нито имам намерение да коментирам случая с който и да е ФБ дебил (служител имам предвид)! Поведението им обаче е показателно. Ако не вдяваш защо няма какво повече да коментираме. Къв хейт спийч, кви пет лева? Ако утре напиша, че съм против метълството, чалгаджийството, рокерството, скейтърството и го украся подобаващо тия хора нямат ли право и те да се обидят, а? Реакция няма да има ама га е за педерастия подскачаме моментално - ей това дразни! Бахти, писна ми вече... 

 

А за спазването си в силна грешка. ФБ не ти е Булфорум, както леко смело ги сравни. И когато имаш милиарди потребители е редно да следваш собствената си "политика", която сам си публикувал. Виждаме обаче, че дори и при тези обстоятелства имаме избирателност.  

Link to comment
Share on other sites

Ти май не правиш разлика между hate speech срещу раса/религия/сексуална ориентация и такъв срещу хора с различни вкусове и предпочитания. Ако напишеш цветущ пост срещу метълството, рокерството и т.н., пак ще ти изтрият поста ако някой те докладва, btw.

 

Аз продължавам да смвтам, че са те докладвали и никой не ти е филтрирал постовете. Пък ти колкото искаш статии обясняващи съвсем различни неща, които са ни ясни сподели. Ти си противоречиш просто. Педераст била нормална дума, но пък фейсбук я филтрирали от твоите мнения и ти налагали цензура. Готов съм да се обзаложа на пари и да направим теста, който ти споменах.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вече мина почти един месец откакто си изкълчих глезена, днес направих лека първа тренировка за крака и нещо пак се наду малко, да му е*а майката  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Вече мина почти един месец откакто си изкълчих глезена, днес направих лека първа тренировка за крака и нещо пак се наду малко, да му е*а майката  :angry1  :angry1

Бастун! Зорлем ще си докараш хронична контузия! К'во ти казах - да изчакаш! Марш на доктор и си дай колкото ти каже време почивка! За къде си се разбързал, няма да свърши света, ако не тренираш известно време!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Бастун! Зорлем ще си докараш хронична контузия! К'во ти казах - да изчакаш! Марш на доктор и си дай колкото ти каже време почивка! За къде си се разбързал, няма да свърши света, ако не тренираш известно време!

Ами бях на доктор и ми каза, че съм се възстановявал добре и от няколко дни каза даже да махна наглезенката. От тази седмица я слагам само като тренирам ( аз не съм спирал да тренирам, просто изключих упражнения, в които съм прав с тежест и тренировки за крака) То света няма да свърши, ама аз ако не тренирам да си изкарвам негативната енергия и полудявам, а тогава някой ще пострада, буквално... Сега го гледам тази сутрин си е спаднал и е ок, явно е рано да тренирам крака още

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

E, пресолих малко, съжалявам. Нямам и при кой да те пратя вече, ортопеда, на който имах доверие последния път тръгна отма да реже жена ми, с "диагноза" скъсан минискус. В последствие ЯМР-то показа, че нищо не ѝ е било скъсано... Кофти тръпка, стискам палци да се оправиш напълно... На мен десния глезен яко ми щрака и ако не играя с пристягащи превръзки всеки мач рискувам да го изкълча...

Link to comment
Share on other sites

Лекарят е д-р Касабов в ДКЦ 1

Личен лекар ми е, но мисля да го сменям по причина, че ми е писнало да изчаквам безкрайните редици от сополковци от спортното, през двукрилни и трикрилни, та до двуметрови върлини с неясна спортна дисциплина....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днеска влезнах малко с повече газ във подземния паркинг и застъргах една стена с на баща ми мерцедеса... Добре, че беше гипсокартон.

Link to comment
Share on other sites

Така вече им викат на луксозните версии на Трабант...и всичките са от гипсокартон. :lol:

 

@Которе...и ти за златен талон си тръгнал да се редиш - това си е почти произшествие... :P

Link to comment
Share on other sites

Мерцедеса ли е бил гипсокартон?

 

Тц мерцедеса е цедка от 98-ма. Няма как да е от гипсокартон.  Стената се оказа гипсокартонена :) 

Link to comment
Share on other sites

След похода до хижа Рай - една позната болка в прасеца се завърна :/ NEO да основаваме клуб на инвалида :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

След похода до хижа Рай - една позната болка в прасеца се завърна :/ NEO да основаваме клуб на инвалида :lol:

Вчера бях на плаж, реших да поплувам и на втората дължина ме заболя глезена... Много е дразнещо, особено за маниак като мен  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Говори ми, аз имам шкембе вече...

Аз откакто ме оперираха от апандисит не мога да го сваля тва шкембе. даже и с 30 дневно предизвикателство бях смъкнал само 4 см...

Не знам ама супер трудно е да го махна тва шкембе. Навсякъде другаде чистя, там не става. 

Link to comment
Share on other sites

Еми да, човек като се ожени и шкембето е гарантирано...неизбежно просто...

 

Я пак...да прилагам ли снимков мат'рял? А не е като да не съм женен цяла вечност...;)

Link to comment
Share on other sites

Ти си мумиициран, не ми се хвали.....

Аз не съм мумифициран и въпреки женеността ми и тежката злоупотреба с бири... Ми нямам шкембе, бе!

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм мумифициран и въпреки женеността ми и тежката злоупотреба с бири... Ми нямам шкембе, бе!

Спорт и секс му е майката :D Другото са оправдания женен, бременен...

Link to comment
Share on other sites

Спорт и секс му е майката :D Другото са оправдания женен, бременен...

В тая жега кой прави секс, бе!?! Бахти... тва е за тийнейджърите, да трупат опит и престиж...а и да не прекаляват с ръкоблудството,  А спортуването е за батките, пък аз не съм такъв.

 

Гадо, и ти не се броиш.На Слънчев бряг си....редовно. :lol:

И кво от тва!?

Всъщност май те усещам на къде буташ, та в този ред на мисли, ще ти разкажа една (дет се вика) тру стори.

Мой познат управител на доста оборотно заведение и голям зевзек (също майна). В началото на сезона нае две барманчета, пичове на по 19-20, с произход нейде от македонско или северозападнало. Аз лично не можах да ги усетя от къде са, ама диалектът им е доста странен :))

Покрай въвеждането в работата им обяснил и, че Слънчев бряг бил пълен с коври, та да внимавали да не останат без парички, щот аванси не давал преди датата.

Два дена по-късно хубавците се оплакали на диджея в заведението (също голяма терца), че предната вечер, когато приключили смяната в 22:00, тръгнали да търсят коври. Обикаляли до към четири сабахлямта, ама кьорава ковра не видели и за тва къде четири и половина си ударили по една чекия в храстите и се прибрали да спят. Тук вече сумтях и процвилвах тихичко. Но когато оня ми каза, че диджеят ги бил попитал що, аджеба, тия двамката не са си излъскали бастуните един на друг, та да не са хептен валат, започнах да млатя с юмруци по бара и стреснах една сервитутчица...

Предполагам, че ако не бях седнал с управителя, както се давех от кикот,  охраната щеше съвсем учтиво да ме изнесе за яката и гащите от заведението...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...