Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

8tny.jpg

 

Пак се обади старата краста....Сега планувам как да изнудя един познат да ме пуснат в обсерваторията на Плана...

Link to comment
Share on other sites

 

Пак се обади старата краста....Сега планувам как да изнудя един познат да ме пуснат в обсерваторията на Плана...

 

Гледай да се уредиш да е към края на ноември, че да хванеш преминаването на ISON.

 

...Кометата трябва да премине на разстояние от 1,1 милиона километра от Слънцето на 28 ноември. Ако оцелее при това близко преминаване, масивната опашка на ISON ще бъде видима дори на  дневна светлина в небето...

 

А между другото под една друга подобна статия прочетох умопомрачителен коментар, който напълно затвърди мнението ми, че еволюцията на човечеството действа регресивно при някои индивиди (обикновено женски...и руси)....

 

Dena

 
Kak edno tolkova goliamo kosmichesko tialo moje da premine prez slanchevata sistema i da ne predizvika zavihriane???? Edin goliam kamion da mine pokrai nas i nie useshtame che ni razdrusva..a kometa s takav razmer ?????? Neshto mai se opitvat da ni predpaziat ot masova panika?..Kakto i da e -Zapazete spokoistvie-Kakvoto e pisano shte stane-Panikata samo moje da ni navredi!!!

 

 

wall.gifwall.gifwall.gif

Link to comment
Share on other sites

Буааааааахахахахахххааааааааахааааааааааа!!!

 

 

Аз за ноември съм се разбрал с една мацка от Рожен...Друго е, като си...хм...обяснявал биологични теории на практика, на астрофизик :D

Link to comment
Share on other sites

Еее, ай ся. Онова си беше преди години. В тоя ред на мисли, я дай някой китайски сайт за телескопи :D

Link to comment
Share on other sites

...я дай някой китайски сайт за телескопи :D

 

Нямам такъв (специализиран). :sick:  За ориентация в моделите може да разгледаш МИЧ или Али Баба и като се спреш на определен модел, да си го потърсиш в Ибей например.

Link to comment
Share on other sites

Абе ти мани вакуумното завихряне, ама сравнението с камиона ме изкърти из основи... :CryBaby:
 
---------------------------------------------------------

 

 
OffEdit: А иначе между женското съсловие все пак се намират и интелигентни екземпляри (като жена ми например :bgrin:).
Ето например едно двугодишно, дето има около 2 пъти повече познания от мен по география....и около 20 000 пъти повече от черната Златка да речем... :lol:  Разбирам да бяха десетина назубрени държави, ама то - десетки....та накрая чак майка му и баща му вече не се сещаха какво да го питат. :))

 

http://www.youtube.com/watch?v=r43yCiKlbCo

 

 

...и за рождения му ден даже му подариха тениска с картата на света.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NbmawgF0Eow

 

И добре, че докато расте техните са я "захранвали" с книги, а не с телевизия. :thumbsup:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2QBx94CbucA

 

 

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

OffEdit: А иначе между женското съсловие все пак се намират и интелигентни екземпляри (като жена ми например :bgrin:).

И нека да позная: Тя чете форума, нали?
Link to comment
Share on other sites

И нека да позная: Тя чете форума, нали?

 

Тц...нито има ъкаунт, нито чете, нито има интерес да го прави, нито пък свободно време за излишни глупости - тия всичките работи в семейството са само мое "задължение". :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, за бърнаут...или в краен скучай за каране на барака пред разпадане. :P

 

П.П. А на мен някой да ми удари едно дърво по главата...ама да е по-големичко по възможност, че снощи нещо изпростях и направих от ибей сумати безсмислени покупки и то - еднотипни. Бях решил да си взема някакъв дизайнерски нож, ама хем да е красив, хем да върши работа, а в ибея само избор да решиш да направиш....и като почнах, а и тоя, а и оня...ама и тоя много як, ама и оня другия супер готино изглежда...а пък на този ревюто му в ютюба много ефектно, ама пък и оня не е никак лош, че и от много твърда стомана...и накрая...от един като намерение - до сутринта вече бях накупил точно 10 (десет). :woot  Явно пак ще продавам във форума и ще подарявам на приятели....thsmileyhit.gif

Link to comment
Share on other sites

Споко, ние подаръци не връщаме!

 

А Стефчо е глобен не за скорост, а за винетка, но е спрян за скорост ПОД лимита...   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, за бърнаут...или в краен скучай за каране на барака пред разпадане. :P

 

П.П. А на мен някой да ми удари едно дърво по главата...ама да е по-големичко по възможност, че снощи нещо изпростях и направих от ибей сумати безсмислени покупки и то - еднотипни. Бях решил да си взема някакъв дизайнерски нож, ама хем да е красив, хем да върши работа, а в ибея само избор да решиш да направиш....и като почнах, а и тоя, а и оня...ама и тоя много як, ама и оня другия супер готино изглежда...а пък на този ревюто му в ютюба много ефектно, ама пък и оня не е никак лош, че и от много твърда стомана...и накрая...от един като намерение - до сутринта вече бях накупил точно 10 (десет). :woot  Явно пак ще продавам във форума и ще подарявам на приятели....thsmileyhit.gif

Аз затова като имам много избор си ги добавят в Watchlist или си ги отварям в нови табове, защото след 10 минути като ги погледна пак, от 20, остават 2.

Link to comment
Share on other sites

дизайнерски нож, ама хем да е красив, хем да върши работа

 

 

:wtf:

 

Ако си си взел нож за писма - приемам. Също и урбан сгъваем  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Споко, ние подаръци не връщаме!

 

А Стефчо е глобен не за скорост, а за винетка, но е спрян за скорост ПОД лимита...   :laughing:

 

Хахаха верно ли? Ебаси случая

Link to comment
Share on other sites

Обърни внимание - спират го в зона 30 мили минимум с 29... Естествено са решили да видят да не е буфкан...  :bgrin:

 

Ама нека той си разкаже всичко сам. 

Link to comment
Share on other sites

Не, за бърнаут...или в краен скучай за каране на барака пред разпадане. :P

 

П.П. А на мен някой да ми удари едно дърво по главата...ама да е по-големичко по възможност, че снощи нещо изпростях и направих от ибей сумати безсмислени покупки и то - еднотипни. Бях решил да си взема някакъв дизайнерски нож, ама хем да е красив, хем да върши работа, а в ибея само избор да решиш да направиш....и като почнах, а и тоя, а и оня...ама и тоя много як, ама и оня другия супер готино изглежда...а пък на този ревюто му в ютюба много ефектно, ама пък и оня не е никак лош, че и от много твърда стомана...и накрая...от един като намерение - до сутринта вече бях накупил точно 10 (десет). :woot  Явно пак ще продавам във форума и ще подарявам на приятели....thsmileyhit.gif

Пламене, тва сериозно ли, бе!?

И от кога  много твърдата стомана на един нож се приема за ценно качество и предимство? :Facepalm:  Освен ако не говорим за стругарски такъв, де :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Пламене, тва сериозно ли, бе!?

И от кога  много твърдата стомана на един нож се приема за ценно качество и предимство? :Facepalm:  Освен ако не говорим за стругарски такъв, де :lol:

 

Съвсем...то е ясно, че ти и Пещерняка  сте много по-напред в мат'риала и отбирате от всяк'ви тенекии, а аз разбирам само от дизайн и жени :FU:, но явно си приел прекалено буквално думичката "много", щото нъл' съ сещаш - между мое много и твое много има 3 такива пещери, дето и Танас не може ги обходи. Чувствам се малко обиден, че ми подценяваш общата култура, която между другото включва и логаритмичната HRC скала на Рокуел, та все пак съм закачил малко, но достатъчно колкото да ме ориентира какъв параметър точно да търся в един нож. 

Link to comment
Share on other sites

Беки па ся ше речеш, че и от дизайнерски, мъжки чорапи отбираш!? :FU:

И за да не се почувстваш отново, малко обиден, та да са изясня. Там Аню не можеш го сбори, пък ако ще човека да е застанал на един крак и с вързани зад гърба ръце.

Ъъъ... Малко на спам ще тръгне работата, ама какъв параметър би търсил ти в един нож?

Link to comment
Share on other sites

Аз вече казах от какво отбирам и не смятам да се меря със специалистите в другите области....а иначе освен външния вид и начина на отваряне/затваряне (на сгъваемите, щото взех и няколко прави), ме интересуваше единствено да не са много "меки", че като отрежа някой лист хартия да трябва да ги заточвам всеки път...и да не са прекалено твърди, че да се чупят или пък да не могат да се заточват лесно. А иначе използваните сплави не ме касаеха кой знае колко, защото и цените на които ги взех, не позволяваха да имам прекалено много претенции.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...