Jump to content
BulForum.com

Камери


ROBIN

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

А последно...колко е максимално разрешената скорост - 130 или 140 км/ч?

140.

Link to comment
Share on other sites

А последно...колко е максимално разрешената скорост - 130 или 140 км/ч?

 

140 и до 150 не наказват (по закон е така). Предупреждавам седят с бинокли и гледат за колани, телефони, винетки, гражданска и светлини.

Link to comment
Share on other sites

Имам си всичко - данък, винетка, застраховка, DRL, с колан съм винаги, по телефон не говоря, музика не слушам. :)) ...само за скоростта се притеснявам малко да не получа честитка със закъснение заради някое изпреварване. По магистрала не карам над ограничението, но понеже колата бързо набира в диапазона 130-180, може да се разсея за секунди докато изпреварвам някой и точно там да случа някоя мобилка например...

Link to comment
Share on other sites

Изредили са ти всичките като гледам. Внимавай на Цариградско в София. Има едни в началото сложени на един билборд над пътя.

Link to comment
Share on other sites

Няма стационарна камера след тунела освен на Ихтиман. Сигурен съм, днес съм го минал и в двете посоки. Често има мобилни камери в патрулки м/у Ихтиман и Вакарел.

Вероятно се бъркам значи, помня че пищеше по едно време за камера и имаше бензиностанция, освен да е било преди тунела.
Link to comment
Share on other sites

Вероятно се бъркам значи, помня че пищеше по едно време за камера и имаше бензиностанция, освен да е било преди тунела.

 

Преди тунела е само на ОМВ, ама това е на 5 км. след Пазарджик. Около Плевен имало нова камера, колега ми каза, че са го щракнали. Къде точно не знам. А знам само за тази на околовръсното на Плевен на Метро.

 

И докато сме на темата и почващия отпускарски сезон, има камера преди Бургас на Ромпетрол. малко след като се слезе от магистралата, след отбивката за Нефтохим.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Тъй като бях в чужбина няколко месеца, забелязах, че камерата на изхода от града в посока Пазарджик я няма (срещу Лукойл). На друго място ли е или просто някой е решил да направи добро дело ?

Link to comment
Share on other sites

Квоооо? Затова ли изчезнаха и онези на пътя за Труд?

 

Да ;) Някаква фирма със С беше...и не били на общината, ами на фирмата...и не били за постоянно, а само за тестов период...и не ги оставили, а си ги прибрали, щото общината не си платила за да ги купи...и въобще - карайте спокойно, до 2019г. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Всички камери отдавна са прибрани, коментирано е вече. Кутиите са празни.

То на доста от местата май и кутиите липсват. На пазарджишко и карловско шосе поне аз последните 5-6 пъти като минавах не успях да видя ни кутия ни чудо на онези места. Даже sygic-a престана да бибитка. На магистралата май само остана онази, но в това не съм 100% сигурен.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Имаме ли работеща камера на пешеходния надлез край Ихтиман на магистрала Тракия? Може би знам отговора, но ми се ще да не е така, че днес ми приблесна нещо...па да видим, не карах бавно :(

Link to comment
Share on other sites

Едва ли може да видиш в движение, че те снимат. Пак ти казвам, не съм сигурен дали тези на магистралата продължават да снимат, скоро никой не ми се е оплаквал, но пък знае ли човек... 

Link to comment
Share on other sites

Имаме ли работеща камера на пешеходния надлез край Ихтиман на магистрала Тракия? Може би знам отговора, но ми се ще да не е така, че днес ми приблесна нещо...па да видим, не карах бавно :(

Ако ти е приблеснало очаквай честитка. Аз така на магистралата бензиностанцията до Пазарджик го отнесох, и подобно на Виден - моя кум (с който точно в този момент говорех) ми се кълнеше, че не може да съм видял нищо такова, нямало светкавици, то било по обед това, объркал съм се... след 15тина дни дойде честитката. Хубаво че бях само 10км над ограничението... а бях заради него защото точно в този момент взе да ме нервира та съм натиснал от яд педала повече щото исках да го сритам него

Link to comment
Share on other sites

Имаме ли работеща камера на пешеходния надлез край Ихтиман на магистрала Тракия? Може би знам отговора, но ми се ще да не е така, че днес ми приблесна нещо...па да видим, не карах бавно :(
Работи със сигурност.Имаме във фирмата честитка от там,една шамадура мина покрай нея с пълна газ със служебна кола при все че се знае отдавна за нея...
Link to comment
Share on other sites

От друга страна аз веднъж видях нещо да блесне там, но не получих честитка... но пък май карах с около 5-10км над ограничението по онова време, та като са сложили там процента за грешка съм бил в нормата... знам ли...

 

Говоря за Ихтиман на връщане от София

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...