Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

Визио бяха номер 1 , но явно много са си повярвали собствениците.

Номер едно в лъженето на клиентите. Още от времето на dialup-a :)

На колко доставчика си бил абонат, за да обобщаваш така?

И доколко добре и в детайли познаваш текущото им състояние?

Той ако беше наясно нямаше да стои при Визио :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Визио бяха номер 1 , но явно много са си повярвали собствениците. 

 

Направо не мога да повярвам, че го виждам това написано! Хахахаха, за 20 лв Лангейм знаеш ли какъв интернет предлагат?

Link to comment
Share on other sites

Трепач, в истинския смисъл на думата!;-) Той сигурно има предвид времето когато имаше още локални сървъри....

Направо не мога да повярвам, че го виждам това написано! Хахахаха, за 20 лв Лангейм знаеш ли какъв интернет предлагат?

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хайде. Много си им беше хубав нета на Визио. Просто никога не е бил на едно и също ниво из целият град.

А като скорости трудно някой им правеше конкуренция. Пуснаха 100/100 доста преди който и да е друг в града :)

Link to comment
Share on other sites

То хубаво ама как ще го обясниш на момичето до нас което 1 месец остана без нет и нямаха отговор кога ще отстранят аварията. Иначе да съгласен съм за 100/100.

Link to comment
Share on other sites

Тази тема, мисля, отдавна трябваше да е затворена. Визио е на доизживяване, дори си мислех, че са приключили, тъй като си обраха кабелите около нас и минавайки покрай офисите им, бяха затворени.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво ама как ще го обясниш на момичето до нас което 1 месец остана без нет и нямаха отговор кога ще отстранят аварията. Иначе да съгласен съм за 100/100.

На никого нищо не искам да обяснявам. Само бих казал, че това момиче има железни нерви :)) Аз лично бих подписал с ново ISP, 24 часа след като ми спре нета

Последните 3 години ме научиха, че нет спира единствено след поне едноседмично предизвестие, в 3 сутринта заради бърз ъпгрейд. :)

Link to comment
Share on other sites

Е па те... балъците не свършват....

Решението ми преди години да ги разкарам тия шутове е едно от най-добрите, които съм взимал някога!

Link to comment
Share on other sites

Е па те... балъците не свършват....

Решението ми преди години да ги разкарам тия шутове е едно от най-добрите, които съм взимал някога!

Мерси за определението . Не виждам толкова кой знае кво лошо във Визио. Както казах , вече съм 7-8 години абонат при тях и много рядко имам проблеми. Този за който съобщих вече ми го отстраниха макар да трябваше да се обаждам 2-3 пъти. Интернета си им е добър и като цяло нямам никви проблеми освен някви спирания веднъж на 6 месеца за по 2-3 часа.

Link to comment
Share on other sites

Интернета си им е добър и като цяло нямам никви проблеми освен някви спирания веднъж на 6 месеца за по 2-3 часа.

Само за по 2-3 часа? Пич ти или си ебаси късметлията или живееш близо до някой техен офис или админ. Няма начин просто да отреагират толкова бързо в противен случай.

 

Пък и доколкото го познавам Жоро - такъв уникален циция и мошенник като него втори няма.

Link to comment
Share on other sites

Бекъп нет-а си го представям като нещо, което 99.99% сигурно, макар и на по-ниска скорост.

Като чета коментарите, оставам с впечатление, че в случая е точно обратното.

Link to comment
Share on other sites

Те нов сайт са направили. Вече не е една снимка. Гледам, че и цифрова телевизия ще пускат. А да, има и промяна в интернет пакетите. Нещо не ми се връзва обаче данните който са дали. Коледна промоция 6 лв. за 100 мбпс - НАВСЯКЪДЕ, а пък от стандартните пакети за международен дават макс 60 мбпс. 

Link to comment
Share on other sites

За 6лв нета е с не гарантирана скорост, сега им звънях за повече информация.

За 5лв е 100мбита бг и 5мбит международен като искат предплащане за всяка година 55лв и 12 месец е фри.

 

Turn off this option! HTC One Turn off this option!

 

Link to comment
Share on other sites

Това тук е темата на мрънкащите, все едно всички са такива. Не центъра където съм аз нета е отличен. Преди година реших да пусна от 5лв ей така за базик, който щеше в най-лошия случай да е за бекъп. Бях ги прежалил парите, аз за една вечер по барове давам толкова. След 2 месеца разкарах титулярния ми доставчик, който точеше от мен по 20лв на месец.

 

Това е 5лв тарифата. 24мбита бг и 5-6мбита международен. Скоростите са постоянни в двете посоки. За около година нета не е спирал никога, загуба на пакети или други проблеми няма. Не съм и допускал, че за 5лв мога да си 'купя' толкова много. За центъра го препоръчвам, за останалите квартали не мога да коментирам.

 

3130484510.png

 

3130580708.png

Link to comment
Share on other sites

От една страна имам по-бърз нет на телефона. От друга, най-вероятно ти си един от 10-ната им останали клиенти. Какви проблеми да има? Интересно също кой ще да е тоя доставчик, който за 20 лева на месец да е по-зле от тоя "нет"... Който също така съм убеден, че не е постоянен. Та викам да не хвалим много доказано с години най-некадърният доставчик в града.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

20лв? Плащам 5 и съм толкова доволен, че си подновявам договора за още една година. Гледам има и разни рокади и нов сайт.:

 

1506923_10151767148386361_2055317970_n.j

Link to comment
Share on other sites

Бах тая реклама, особено точка 2... Подобряване качеството на интернет услугата, с което направи ти казват, че услугата им до момента е била с лошо качество :grin:

Link to comment
Share on other sites

То щото "EVRO.net" не беше пак на Жоро. Това като да си го премести в другия крачол един вид и да обяви, че е на ново място и в съвсем нова позиция :lol:

 

ПС: Аз ли нещо недовиждам или точка 3 я има 2 пъти...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...