Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

ехе вие ще сте много умни така като ви слушам що не земете да разрешите проблемите на цялата ни държава.Знае ли някои може да е съветник и на бате Бойко.аз просто казвам който не вярва си е негов проблем. Че на ли за това е тази тема всеки да каже да ли е доволен или не.защо ли изобщо си губя времето тук :music :blink: :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

някой има ли на тази тарифа 5лв?

тъй като не ползвам много нет, а и съм на близоо-то и нета им е супер смотан еи сега едва зарежда от youtube с по 100-200к

та се питам дали това 1 мегабит което е около 100-128к е реално - ако е реално то спокойно може да се ползва за доста неща не само за поща!

дори трябва да върви видео на 360p, проблема е че не знам дали е реално или е заблуда :D

 

дали има някъде да се пробва връзката им? трябва да задължат всички доставчици да имат тази възможност (примерно 1 пц в офиса им), щото така става от трънка на глог.

 

мислех да ги пусна като резервен доставчик като близото падне... ама гледам че май ще ми искат и начална такса (аз преди бях към тях ама беше отдавна, то кабела им си седи още не сам го махнал...) и то става 5х11=55+20=75лв

 

та ако има някой на тази тарифа ако може да сподели. 10х

Link to comment
Share on other sites

Не се хаби, рекламата не ти се получи. Едно нещо трябва да ти се отчете - поне си културен а не като други хора които са се опитвали да правят реклама на Визио след 3тия пост да почнат да псуват :)

 

ПС: Я кажи специално за това ли се регистрира във този форум? За да обясниш на всички как Визио е най-великия доставчик ли?

 

Ники, що не казваш, че нова Мечка се е появила, при това силно неграмотна laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Живея в Тракия до хлебозавода и мога да ви кажа, че нямам никакви оплаквания. Абонат съм от 4 месеца и съм много доволен. Това е най-стабилният нет който съм имал и е спирал само 1 път и то беше заради спиране на тока !

Аз също съм до хлебозавода, ти с коя тарифа си? Смятам да се абонирам на този за 5 лв, но от мненията тук не съм сигурен, аз по принцип често влизам във Facebook.

Link to comment
Share on other sites

Визио си е ОК , или поне - не е по-зле от останалите доставчици , и като качество , и като аварийност. Единствените открояващи се като по-добри бяха оптичния на ДСС , но там знаете какви я свършиха...

На Визио не им харесвам само индианския начин на плащане , категорично отказват да приемат онлайн плащания , примерно epay.bg, и трябва човек да се разкарва по офиси.

Ако живееш в Кършака и поради мъдри управленски решения си останал без градски транспорт за цялата зима (за ремонта на бул.България иде реч) - ще разбереш какво значи да си платиш нета.

Link to comment
Share on other sites

хм хайде като като секи е по добър от Визио пусни един пинг на твоят доставчик към GATE ма на 60000 Да видим дали 6те пусне и един ттл било то на 300 мс

 

и 2 speedtest

 

визио били зле ха ха

много сам си доволен

 

то на всеки доставчика му виновен

и WLAN да ти дигнат СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ пак няма да си доволен

 

тарифата не казвам каква е ма нее 5 или 10 лв

 

Абе, момче...Аз съм доволен, когато получавам това, за което си плащам. Има си договор, който определя задълженията на двете страни. Аз - да си плащам, те да ми предоставят интернет.

Няма такъв малоумен доставчик, който може да ме набута 20+ лв разговори с техника, който обяснява как всеки момент ще се оправи нета - това в продължение на 20 дни, и накрая да иска от мен да си платя и таксата! Ти разбираш ли, че НЯМА толкова малоумен доставчик! Аз наистина не мога да проумея, как още имат дори и един клиент, хеле пък и такива като теб, да ги хвалят!

 

Няма да хваля моя доставчик, всеки, който е имал контакт с него знае за какво става въпрос. То си върви от уста на уста и затова имат толкова много клиенти.

На теб, ако ти спира нета 1-2 пъти в месеца, на мен ми е спирал 2 пъти за 3-4 години. Сещаш ли се каква е разликата?

 

Няма да се занимавам да ти пускам speedtest и тем подобни лайна. Ако ще и Т1 да ми пуснат визио, като го има през половината време, а през останалата част от времето се псувам с техника - мерси съм!

Истината е, че тази фирма е на доизживяване и е въпрос на време да умре съвсем.

Ако Жоро беше малко по-далновиден, щеше да се хване с Ангел и да му стане франчайз. Поне щеше да има доволни клиенти и пазарна ниша, а с доставката на Интернет щяха да се занимават хора, които наистина разбират от това!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ако ще и Т1 да ми пуснат визио

 

Т1 = 1.545 mbps ... демек поне 10пъти по-ниско от това което получаваш от всеки нормален пловдивски доставчик (дори близу)... при някои е и над 50 пъти повече отколкот една Т1 линия би ти предоставила

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам какви са вашите мнения като цяло, но от това което съм видял от всички оператори в Пловдив те са най-добре (мое мнение) и всеки който познавам с Визио е доволен и няма проблеми. Аз другата седмица ставам техен потребител и се надявам да нямам абсолютно никакви разправии каквито имах с ДЦЦ.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какви са вашите мнения като цяло, но от това което съм видял от всички оператори в Пловдив те са най-добре (мое мнение) и всеки който познавам с Визио е доволен и няма проблеми. Аз другата седмица ставам техен потребител и се надявам да нямам абсолютно никакви разправии каквито имах с ДЦЦ.

 

Приготви си здрави нерви. Честито!

Link to comment
Share on other sites

Приготви си здрави нерви. Честито!

Нищо подобно, като всеки обикновен въздушно-базиран доставчик. Вдигат си и телефоните, учтиви са в повечето случаи.

Е, сега да ти кажа че посред нощ ще ти оправят аварията - направо ще те излъжа :laughing: Аз между другото силно се надявам тия паяжини да изчезнат от дърветата и стълбовете, ама ...BG

Link to comment
Share on other sites

Аз между другото силно се надявам тия паяжини да изчезнат от дърветата и стълбовете, ама ...BG

 

Ами това не е ли типично само за тях в днешно време?

Link to comment
Share on other sites

Това взе да се случва доста често. Някой някакви идеи защо? До полиграфията се намирам. Тарифа: 20лв.

1172602048.png

 

1172604045.png

 

На това даже скайпа му се мръщи. Обикновено се сбозва след 7-8 вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Сбозва се ,защото по това време всичко живо смуче торенти и мрежата им вижда зор.

 

Що на другите не вижда зор? Мислиш тези с торентите са само на Визио?

Link to comment
Share on other sites

Що на другите не вижда зор? Мислиш тези с торентите са само на Визио?

 

Не ми скачай.Нито съм на Визио,нито ги защитавам...На мен ми е пределно ясно,че са пълна боза.

Link to comment
Share on other sites

Това е сутринта като тръгвах за работа.

1173016702.png

Някакъв друг трябва да е проблема не торентите.

Времето е мокро!

Едно време, докато страдах (като техен абонат) това си беше редовно явление. Капнеше ли капка дъжд (недай си боже сняг, та да им се отънат кабелите и да им изпопадат суичовете от дървесата), нетя - ако изобщо го имаше, ставаше точно такъв и се оправяше 3-4 дена, след като е поизсъхнало всичко.

Link to comment
Share on other sites

5 лв.

 

* Месечен абонамент: 5 лв.

* Международен интернет - 1 мегабит

* Български интернет - 100 мегабита

* Пловдивски пиъринг - 100 мегабита

* Локална скорост - 100 мегабита

* Статичен реален IP-адрес

* Договор за една година. Първият месец е бонус!

* Без ограниченя по трафик

* Безплатна телевизия на Вашият компютър

 

Примерно за тази тарифа, която рекламират на сайта им, имам преки наблюдения при пострадали в

каква лъжа вкарват бъдещите си абонати, реалните скорости са

Пловдивски пиъринг 100 мегабита и всичко останало vbox всички БГ сайтове торенти

е 1 мегабит ( 128 KB ). Съответно не може да се гледа дори vbox, а торентите се влачат

с 128 KB, ако не закачиш по някаква случайност друг локален peer от Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

При мен нещата се оправиха, оказа се забило устройство долу на входа на блока.

 

Не си скъсявай животеца, направи правилния избор и просто си смени доставчика ;-) Вече почти всички пускат без инсталационна такса при смяна на доставчик. А и да не е така, кажи им, че си на Визио и те от милосърдие ще ти махнат таксата - то достатъчно ти е било това мъчение :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такава допотопна фирма, майна! Как не измислиха по-модерен начин да ВЗЕМАТ ПАРИТЕ на хората - имам предвид плащане през интернет , банкомат и др. благини, ами трябва да ходя на майка си в ...

Последната глупост - можело и да им превеждаме по банкова сметка :laughing: - та и с такси за банков превод да се нашием! На ръба на издръжливост съм вече, само дето по-читав доставчик нямам на фасадата...

Link to comment
Share on other sites

Няма такава допотопна фирма, майна! Как не измислиха по-модерен начин да ВЗЕМАТ ПАРИТЕ на хората - имам предвид плащане през интернет , банкомат и др. благини, ами трябва да ходя на майка си в ...

Последната глупост - можело и да им превеждаме по банкова сметка :laughing: - та и с такси за банков превод да се нашием! На ръба на издръжливост съм вече, само дето по-читав доставчик нямам на фасадата...

 

Че в коя комуникационна дупка си, та Мизио да са ти единствен "избор" ??

Link to comment
Share on other sites

Че в коя комуникационна дупка си, та Мизио да са ти единствен "избор" ??

В Кършака до Пожарната. Затова ми супер трудно да платя - няма градски транспорт (поради затворения от половин година булевард).

Има и още един, чиито жици ги късат камионите и вятъра, ама беше някой от "израстъците" на Евроком, а аз към продуктите на тая фирма съм силно алергичен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

мн съжалявам че съм на визио ама скоро ще поправя грешката, кои каквото иска да ми говори и да ми го хвали мен не ме кефи, и най вече че при най малкия дъждец и после нямам 2 дни нет.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...