Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

Сега в последните дни напълно се "осраха". Човек един скайп разговор не може да проведе нормално ... през 5 мин. ми се разпадаше разговора и им бих шута.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Сега в последните дни напълно се "осраха". Човек един скайп разговор не може да проведе нормално ... през 5 мин. ми се разпадаше разговора и им бих шута.

Откакто вкараха тарифите с 5 лева положението става все по-зле всеки месец докато вече се стигна всеки ден от 12 на обяд се започва с постоянното спиране на интернета отговора на съппорта винаги е - Работим по проблема не знаем кога ще се отстрани. Е тоя месец се излъгах да им платя викам си айде може да се пооправи положението но повече тези мърши няма да вземат една стотинка от мен дано фалират. Евала правя на този който им е нарязал кабелите,дано има повече такива

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Убедих се, че просто няма смисъл да се надявам на чудо да стане при тва визио. Четвърти ден нямам нет всяка вечер след 17 им звъня и ми казват единия път проблема е при вас,втория ден проблема е голям работим по въпроса,третия извиняваме се ще предам на колегите от поддръжката, че имате проблем ееее не знам.На всичкото отгоре при мен имат захранване и аз тъпака четвърти ден не го изключвам обаче днес се прибирам и го шатвам и докато не им запалят телефоните и не дойдат да си оправят л....та няма до го включа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз съм в Стария град до Античния театър и искам да си прекарам на Visio за 5лв. Има ли някой на Visio в района със същият техник да каже как е поддръжката и скоростта как е? Изчетох доста форуми и мнения остносно интернет доставчиците в Пловдив, прегледах и официалните им сайтове, но просто в Пловдив няма и един доставчик, който поне малко да става! И не мога да повярвам на очите си просто в такъв голям град да няма свестен интернет, да не говорим за добър! Аз съм от Пазарджик по принцип и там има поне 3 интернет доставчика, които са десетки пъти по-добри от всеки едни в Пловдив. В Пазарджик бях на CityLAN, които в последствие сключиха договор с Bulsat com за предоставяне на интернет в нашия град, с Bulsat com даже скоростта се увеличи и таксата ми падна с 1лв, та с тях си свалях торенти от Zamund*ta с до 8MB/s, а от Demono*d (чуждестранен торент сайт) свалях с до 3MB/s и ъплоудвах с 3,5MB/s, имам качени към 2TB в замун*а - тарифният план беше 24Mbps за 19лв. Никога не съм си мерила скоростта със speedtest, защото получавах повече от необходимото. И сега се преместих в Пловдив, но понеже имам 1 годишен договор с ТВ и нет за 31лв към Телекабел (кабелен оператор в Пазарджик) и не ми се ще да плащам тука много за нет, но не мога без да гледам филми поне, ако мога и да играя онлайн, ще е добре, но едва ли с тоя 1 мегабит м/унар... Но искам да ми отговорите със сигурност дали с тоя нет може да се теглят филми, игри.. от български сайтове (като Zamun*ata) или поне от някакъв локален канал на DC++ с НОРМАЛНА скорост (поне 500KB/s)???

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Стария град до Античния театър и искам да си прекарам на Visio за 5лв. Има ли някой на Visio в района със същият техник да каже как е поддръжката и скоростта как е? Изчетох доста форуми и мнения остносно интернет доставчиците в Пловдив, прегледах и официалните им сайтове, но просто в Пловдив няма и един доставчик, който поне малко да става! И не мога да повярвам на очите си просто в такъв голям град да няма свестен интернет, да не говорим за добър! Аз съм от Пазарджик по принцип

От всички доставчици реши да се свържеш към този от който най - много пискат хората. Има доста отлични доставчици в града. Не знам кои теми си чел, но в тях основно се пише ако има някакъв проблем. Нормално е да четеш оплаквания. Прегледай отново темите и виж сайтовете им.

Link to comment
Share on other sites

Ами в старият град, поне според картите в сайтовете на доставчиците, покритие имат Visio, Blizoo (в Пловдив е 2 обединени стари интернет доставчика Cable..нещо си и там друга,само запомних, че са боклуци), Vivacom, Spectrum net, OptiLAN, Bulsat com (бившия Netgroup доколкото разбрах), DCC, CooolBox (който ми е скъпичък, а и имам безплатна кабелна вече), не съм сигурна за Anfelsoft дали ги има тук. N3 ми хареса като отзиви, цена и качество на услугата, но ги няма тук. Бях се спряла на Vivacom за 20лв с безсрочен (15лв с 1 година) за ДО 15Mbps, Spectrum net с необвързващ договор 30 Mbps за БГ и международен down/up - 20 Mbps/5 Mbps за 25.00 лв, или OptiLAN за 21,90лв с необвързващ договор за 40Mbit. Най-добре ми се стори от трите оферти на OptiLAN, но приятел ме разубеди да не давам толкова пари, защото вече имам предостатъчно месечни вноски за едно и за друго... И така се върнах на най-евтиният вариант на Visio за 5лв. Моля ви кажете ми дали си струва, и ще мога ли да тегля филми, игри, музика от Zamun*a или поне от DC++. Дори и да спира 2 дни да речем, имам резервен вариант (безплатен Wi-fi, достатъчен за браузване). Ще тегля сутрин файлове, а не в пиковите часове.

Link to comment
Share on other sites

Ами в старият град, поне според картите в сайтовете на доставчиците, покритие имат Visio, Blizoo (в Пловдив е 2 обединени стари интернет доставчика Cable..нещо си и там друга,само запомних, че са боклуци), Vivacom, Spectrum net, OptiLAN, Bulsat com (бившия Netgroup доколкото разбрах), DCC, CooolBox (който ми е скъпичък, а и имам безплатна кабелна вече), не съм сигурна за Anfelsoft дали ги има тук. N3 ми хареса като отзиви, цена и качество на услугата, но ги няма тук. Бях се спряла на Vivacom за 20лв с безсрочен (15лв с 1 година) за ДО 15Mbps, Spectrum net с необвързващ договор 30 Mbps за БГ и международен down/up - 20 Mbps/5 Mbps за 25.00 лв, или OptiLAN за 21,90лв с необвързващ договор за 40Mbit. Най-добре ми се стори от трите оферти на OptiLAN, но приятел ме разубеди да не давам толкова пари, защото вече имам предостатъчно месечни вноски за едно и за друго... И така се върнах на най-евтиният вариант на Visio за 5лв. Моля ви кажете ми дали си струва, и ще мога ли да тегля филми, игри, музика от Zamun*a или поне от DC++. Дори и да спира 2 дни да речем, имам резервен вариант (безплатен Wi-fi, достатъчен за браузване). Ще тегля сутрин файлове, а не в пиковите часове.

 

Защо не говориш с някой комшия и просто да делите интернета?Не знам какъв може да е този за 5лв на Визио, при положение, че всички други ИСП-та предлагат минимални тарифи от рода на 15-20лв.

 

П.С. Това в Пазарджик, трябва да са били някакви квартални ЛАН-ки.Няма как да имаш 10 000 клиента и да предлагаш 100Мб за 15-20лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Пазарджик по принцип и там има поне 3 интернет доставчика, които са десетки пъти по-добри от всеки едни в Пловдив.

Доста нелепо твърдение.И глупаво също.Можем само да се чудим с какъв акъл ръсиш такива бисери :lol:

Има достатъчно качествени доставчици ,а сега и Мтел навлиза постепенно,но няма смисъл да ти обяснявам ако не си готова да възприемаш :rolleyes:

но просто в Пловдив няма и един доставчик, който поне малко да става!

:confused :sick

Link to comment
Share on other sites

Доста нелепо твърдение.И глупаво също.Можем само да се чудим с какъв акъл ръсиш такива бисери :lol:

Има достатъчно качествени доставчици ,а сега и Мтел навлиза постепенно,но няма смисъл да ти обяснявам ако не си готова да възприемаш :rolleyes:

 

:confused :sick

Е, добре де, кажи доставчиците в Пловдив, които да предлагат 24Mbps/s денонощно за 19лв с безсрочен договор?! Това искам да разбера, на кой да се включа в Стария град? Но не мога да отделя повече от 15-20лв на месец. Тъпата ми съквартирантка е с мобилен на Vivacom за 10лв с 1,5GB трафик на максимална скорост и после й се влачи повече и от тоя Wi-fi дето аз ползвам безплатно тук, и се е вързала с 1 година договор, така че няма мърдане и не й се дават повече пари. С кой да говоря тук в тия къщи са само стари и едва ли имат нет...

Link to comment
Share on other sites

Най-близко до изискванията ти са точно визио:

Месечен абонамент: 20 лв.

Международен интернет - 20 мегабита

Български интернет - 100 мегабита

Пловдивски пиъринг - 100 мегабита

Локална скорост - 100 мегабита

Статичен реален IP-адрес

Без обвързващ дългосрочен договор

Без ограничение по трафик

Безплатна телевизия на Вашият компютър

А-а-а,има и още :))

Виж тук http://www.optilan.cc/

И на това да му казваш нямане... :D

И за последно да добавя и се надявам да съм бил полезен-не може да очакваш да идеш някъде и да получиш стабилна услуга с високи параметри от утвърден доставчик без обвързване за 5-10 лв. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Визио е бахти и скапания интернет :angry1 ! Въобще не знам защо му викат интернет!!! :confused

Хора на този т.нар. "интернет" НИКОГА не може да се разчита... Просто не знам и аз как още го издържам! :angry1

 

Има една хубава страна :laughing: - Създават се много и постоянни социални контакти. Най вече със съпорта:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, вече разбрах, че прекъсва сумати пъти и за не малко време, ама кажете ми в крайна сметка с ниските тарифни планове може ли да се свалят филми и игри от Zamundata с поне 500КB/s, когато не е натоварен трафика и го има интернета или поне от някакъв локален DC++ канал?!

Link to comment
Share on other sites

500MB/s може да ти пуснат от НАСА :D В най-добрия случай от замунда ще дърпаш с 11...МБ/с.Извън БГ (пак в най-добрия случай) 2.5 МБ/с.

Link to comment
Share on other sites

Какви 500MB/s те гонят тебе пък?!?!?! :laughing:

Прочети пак:

ама кажете ми в крайна сметка с ниските тарифни планове може ли да се свалят филми и игри от Zamundata с поне 500КB/s
Link to comment
Share on other sites

Редактирала е мнението,беше писано МБ

Ти пък на какъв се правиш бе, "остроумнико"?! На всеки се случва да сгреши, и го поправих веднага след като го постнах, демек преди да ми направят тъпоумната забележка, затова и не можаха да ме цитират преди да го поправя! (А на galaxi поставям задача да си намери правописната грешка в подписа, да го видим ;) ) Аз за 5лв на месец съм и предоволна на 1MB/s от Замундата. Но ако ще си прекарвам, ще е след нова година, тъй че ще съм благодарна на още отзиви за това каква е скоростта на тази тарифа и специално дали някой има впечатление за връзката от района на Стария град? :)

Link to comment
Share on other sites

Хаха, не мога да повярвам, че още има мазохисти на Визио?! Че и нови желаещи! Това е чудо!

На прима виста, тези, които със сигурност са много по-добре от Визио са - Лангейм, N3, Cooolbox, та дори и Blizoo. To аз просто не мога да се сетя за по-неприятен доставчик, всъщност...

Link to comment
Share on other sites

Хаха, не мога да повярвам, че още има мазохисти на Визио?! Че и нови желаещи! Това е чудо!

На прима виста, тези, които със сигурност са много по-добре от Визио са - Лангейм, N3, Cooolbox, та дори и Blizoo. To аз просто не мога да се сетя за по-неприятен доставчик, всъщност...

Е доуточни се за какво точно, за поддръжка и прекъсване, или за скоростта, която предлагат на 5лв?

Link to comment
Share on other sites

Ти за една кутия цигари на месец скорост ли искаш, обслужване ли...?

Не пуша и да пушех, нямаше да мога да си го позволя, както и да е... Стига с тези странични, абстрактни мнения на хора, които не са пробвали плана и доставчика... Казах, че ми е достатъчно да имам нет 500KB-1MB, дори да е само сутринта и не всеки ден, важното е да има време, в което да сваля някой филм или игра нормално.

Link to comment
Share on other sites

Много си нервна,явно гаджето не си върши работата :D Пускай Визиото и ако не те кефи,сменяш...Поне няма договори.

 

 

Тук си в грешка. За гаджето незнам :) , ама има договор за една година при 5лв на месец. Дори до колкото ми е известно трябва да предплатиш тази година , т.е. 11*5лв=55лв + 20лв инсталация. Много ще е трудно да получиш точна информация от абонат на Визио , защото вероятно са останали много малко.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, с 1 година договор е тази тарифа.

Не знам на кое викаш Старият Град, но знам много добре до къде им стигаше мрежата преди 2 години, и едва ли някой я е развил в посока старият град, та вместо да се плюете тук, първо им се обади и попитай дали е възможно да те включат на адреса ти, или се разходи до офиса им. Ако им четеш сайта, покриват 99,99% от града, но не е вярно ;“)

За скорости - да, от замунда ще си сваляш и с по повече от 5Mbps :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...