Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

Как да няма договор? Според това което прочетох има договор за една година и трябва да предплатиш всички такси за тази година, поне така пише на сайта им.

 

* Месечен абонамент: 5 лв.

* Международен интернет - 1 мегабит

* Български интернет - 100 мегабита

* Пловдивски пиъринг - 100 мегабита

* Локална скорост - 100 мегабита

* Статичен реален IP-адрес

* Договор за една година. Първият месец е бонус!

* Без ограниченя по трафик

* Безплатна телевизия на Вашият компютър

Вярно. Как не съм го видял.

 

Значи твърдо не става тази тарифа! Като гледам едва от 20 лв почват безсрочните. Смешно чак!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Ето международния днес http://www.speedtest.net/result/1099492554.png

Ммм, много ниска скорост :( Няма нищо общо с обявената на сайта. Общо взето все в тези граници ли се движи?

Трябва ми добър международен даунлоуд и ъплоуд. Май само ITD предлагат такъв, но все още нямат покритие в моя район :(

Link to comment
Share on other sites

Общо взето е такъв нета. Аз съм на 20лв. тарифа и доста често ми е скороста както на колегата, е има и гювеч от време на време вдига до 20мб. Вече се прехвърлих на близуу , за сега техния е по стабилен 12 мегабита ама си ги има и в пиковите часове ,без значение български или международен. Не съм се отказал тотално от Визио но ми остават резервен вариант, кабела си стои.

Така че дали си на 5,12 или20лв. тарифа на Визио все тая получаваш като за 6лв :D

Link to comment
Share on other sites

Общо взето е такъв нета. Аз съм на 20лв. тарифа и доста често ми е скороста както на колегата, е има и гювеч от време на време вдига до 20мб. Вече се прехвърлих на близуу , за сега техния е по стабилен 12 мегабита ама си ги има и в пиковите часове ,без значение български или международен. Не съм се отказал тотално от Визио но ми остават резервен вариант, кабела си стои.

Така че дали си на 5,12 или20лв. тарифа на Визио все тая получаваш като за 6лв :D

хм 2 мб а ако сложиш 100 ватова крушка дали ще светне повече от 60 ватовата :confused

 

утре като отида на работа да постна ли един тест и ако тестваш пробвай с франкфурт :beer:

 

и като ти е бавен нета защо не им кажеш има телефони питай не говори без да си сигурен :angry:

Link to comment
Share on other sites

Начи искам да питам за visio дали интернета им е стабилен около главната на отец паисий 16 и дали попринцип е добър :rolleyes:

на паиси 16 доволен ще останеш ако се пуснеш на визио

Link to comment
Share on other sites

 

и като ти е бавен нета защо не им кажеш има телефони питай не говори без да си сигурен :angry:

Мислиш не съм им звънял ли. И както казах не ми е бавен а в пиковете часове е слаб което е много дразнещо.

Нали се сещаш , прибираш се в 18часа пускаш нета и почва едно мислене от време на време, а сутрен към 10часа и вечер след 2часа е стрела.

Link to comment
Share on other sites

ivwera, не се хаби... погледни какво и къде е писало рекламното лице на което отговаряш. Дали не е само и единствено в темите за Визио? :)

Link to comment
Share on other sites

Начи искам да питам за visio дали интернета им е стабилен около главната на отец паисий 16 и дали попринцип е добър :rolleyes:

 

Там нямаш ли Лангейм? Аз съм на Свети Климент и съм с Лангейм. Определено е в пъти по-добър от Визио(то кой ли интернет не е...).

Link to comment
Share on other sites

Точно там от към аварии може да е най-безпроблемно...за по-безпроблемно място от това се сещам само за офисите на Мизио и то, ако гневни баби не са им изрязали подземните оптики от терасите си.

Link to comment
Share on other sites

Там нямаш ли Лангейм? Аз съм на Свети Климент и съм с Лангейм. Определено е в пъти по-добър от Визио(то кой ли интернет не е...).

 

хм хайде като като секи е по добър от Визио пусни един пинг на твоят доставчик към GATE ма на 60000 Да видим дали 6те пусне и един ттл било то на 300 мс

 

и 2 speedtest

 

88564611.jpg

33105347.jpg

 

ето ти моия пинг на визио

 

 

dokazatestvo.jpg

 

визио били зле ха ха

много сам си доволен

 

 

 

 

 

 

то на всеки доставчика му виновен

и WLAN да ти дигнат СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ пак няма да си доволен

 

тарифата не казвам каква е ма нее 5 или 10 лв

Link to comment
Share on other sites

А това доказа кое? Че когато има-има... говорехме за поддръжката и стабилността не за пикови скорости.

 

ПС: Защо единия ти тест е правен в 1 без 15 а другия в 6 без 5?

Link to comment
Share on other sites

А това доказа кое? Че когато има-има... говорехме за поддръжката и стабилността не за пикови скорости.

 

ПС: Защо единия ти тест е правен в 1 без 15 а другия в 6 без 5?

единия го правих вчера а другия направих 18 часа час пик и нали ти казвам че нета ми спира в месеца 1 2 пати

 

тои кам плд е винаги 88 мб няма значение дали е в 13 часа или 18 часа

 

 

а това 174 мб е сипер бъг и на мен ми е показвал 1хх ма рядко не съм го снимал

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво че не ти спира но за съжаление положението не е така за всичките им абонати. Точно на 20метра от нас имам приятелка която беше на тях спря и интернет-а и 1месец нямаше и при обаждане и казваха само имало авария. Каква е тая авария която 1 месец не може да бъде отстранена на хората оптиките им режат крадат им кабели и пак по-бързо възстановяват услугата на абонатите си.

Link to comment
Share on other sites

Живея в Тракия до хлебозавода и мога да ви кажа, че нямам никакви оплаквания. Абонат съм от 4 месеца и съм много доволен. Това е най-стабилният нет който съм имал и е спирал само 1 път и то беше заради спиране на тока !

Link to comment
Share on other sites

хм хайде като като секи е по добър от Визио пусни един пинг на твоят доставчик към GATE ма на 60000 Да видим дали 6те пусне и един ттл било то на 300 мс

 

и 2 speedtest

 

88564611.jpg

33105347.jpg

 

ето ти моия пинг на визио

 

 

dokazatestvo.jpg

 

визио били зле ха ха

много сам си доволен

 

 

 

 

 

 

то на всеки доставчика му виновен

и WLAN да ти дигнат СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ пак няма да си доволен

 

тарифата не казвам каква е ма нее 5 или 10 лв

 

 

Само две неща искам да ти кажа, за да си правят сметка хората, които четат доколко си компетентен и, дали може да се разчита на сведенията ти ( без лоши чувства, разбира се ;-) )

1. WLAN е абревиатура за Wireless LAN. Предполагам си искал да кажеш VLAN, но понеже не знаеш какво означава и за какво точно служи, то е нямало значение за теб с V или W се пише.

2. Така нареченият пинг е протокол ICMP и като цяло и циганче-администратор може да го манипулира достатъчно ефективно, че да показва почти каквото си поиска.

 

Ох, моя грешка - има и 3-та точка! А знаеш ли какво е ТТЛ, че така уверено го даваш за пример? Я питай Гугъл!

Само за сведения - би ли дал един пример на кой доставчик от тези, които ти си ползвал, гейтуей-а не пуска >X(упомени колко е Х) байта? От чисто любопитство питам, не съм имал възможност да ползвам повече от 10ина доставчика, та може и нещо ново да изскокне.

Link to comment
Share on other sites

Само две неща искам да ти кажа, за да си правят сметка хората, които четат доколко си компетентен и, дали може да се разчита на сведенията ти ( без лоши чувства, разбира се ;-) )

1. WLAN е абревиатура за Wireless LAN. Предполагам си искал да кажеш VLAN, но понеже не знаеш какво означава и за какво точно служи, то е нямало значение за теб с V или W се пише.

2. Така нареченият пинг е протокол ICMP и като цяло и циганче-администратор може да го манипулира достатъчно ефективно, че да показва почти каквото си поиска.

 

Ох, моя грешка - има и 3-та точка! А знаеш ли какво е ТТЛ, че така уверено го даваш за пример? Я питай Гугъл!

Само за сведения - би ли дал един пример на кой доставчик от тези, които ти си ползвал, гейтуей-а не пуска >X(упомени колко е Х) байта? От чисто любопитство питам, не съм имал възможност да ползвам повече от 10ина доставчика, та може и нещо ново да изскокне.

 

ехе за една буква скандал ще стане ли >? не няма смисъл и на теб да ти доказвам колко разбирам от PC аз където е трябвало да се докажа сам се доказал.и да се впускам в излишни спорове просто си пуснах един ping do gate и качих 2 снимки. и защо изобщо си пилея думите да давам обяснение на някои,като теб.Нямам намерение да ти казван защо бил ттл 59 -> или 123или 126 или 62 или през колко "gate" рутера минава ping за да увеличи "МS" Бил сам на евроком ,нет груп/ГАРОВ/преди да ги купи булстат, ланстар ,даже сам бил и на оптилан ако изобщто си ги чувал

АРЕ СЪС ЗДРАВЕ И МИР ДА ИМА

Link to comment
Share on other sites

...си пуснах един ping do gate и качих 2 снимки.....

Хайде вместо снимки с изрязан час и дата на вземането на теста да пуснеш линк към самия тест. Картинките нищо не значат - могат да се манипулират. Става дума за картинките от спиидтеста.

...... Че на ли за това е тази тема всеки да каже да ли е доволен или не.....

Ако си направиш труда да прочетеш повече от темата ще разбереш че повечето които пишем в нея по някое време сме били абонати на Визио. И опита ни с този доставчик е доста негативен.

Link to comment
Share on other sites

ехе за една буква скандал ще стане ли >? не няма смисъл и на теб да ти доказвам колко разбирам от PC аз където е трябвало да се докажа сам се доказал.и да се впускам в излишни спорове просто си пуснах един ping do gate и качих 2 снимки. и защо изобщо си пилея думите да давам обяснение на някои,като теб.Нямам намерение да ти казван защо бил ттл 59 -> или 123или 126 или 62 или през колко "gate" рутера минава ping за да увеличи "МS" Бил сам на евроком ,нет груп/ГАРОВ/преди да ги купи булстат, ланстар ,даже сам бил и на оптилан ако изобщто си ги чувал

АРЕ СЪС ЗДРАВЕ И МИР ДА ИМА

 

 

Hail to you Champion! :punk :P :woot

 

 

угх-оугх, както казваше един як мта( не е свързано с *ТефтАуто), не мога да се сдържа!

Виж, колкото и да се опитваш, от километри си личи, че си некомпетентен. Разбира се, това не е грях, никой не се е родил научен, а и при днешното претрупване от информация е нормално да се пръкват и такива образи като теб. Преди да си помислиш колко съм лош, заядлив и не разбирам от пропуски на букви, имай предвид, че преди да ти пиша съм си направил труда да изчета повечето ти постове, от което пък се уверих на 100% за твърденията си. Направи си услуга, не отговаряй :) :devil

Link to comment
Share on other sites

и защо изобщо си пилея думите да давам обяснение на някои,като теб.

 

Не се хаби, рекламата не ти се получи. Едно нещо трябва да ти се отчете - поне си културен а не като други хора които са се опитвали да правят реклама на Визио след 3тия пост да почнат да псуват :)

 

ПС: Я кажи специално за това ли се регистрира във този форум? За да обясниш на всички как Визио е най-великия доставчик ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...