Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Е такова животно за първи път виждам. Пробвахте ли със стандартни пароли 1111, 9999, 1234, 147159357369. Надали е някаква кой знае колко сложна... Само на Топфилда беше този GSM. Ако някой е с Глобалтек, паролата трябва да е 7855.

пробвах, не стават

то сигурно може да се флашнат, ама там дето има софтуер-производител, а те нямат интерес да ги отключват, щото да си вземеш друг като смениш оператора, та да имат работа и те, като ги произвеждат

ето го

тук

especta es11voc е модела, пише valvex на адреса на сайта

явно има начин да се флашнат, за други модели има софт по сайтове разни

Edited by vamfan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега пък идва от някви Новател от софия :confused Тъкмо се надъхах за кууулбокса и гледам мойто улица ще я пускат 20 ноември :( Май остава вариант Булсат ТВ и Ейнджълсофт. Някой знае ли дали Гаровима покритие на ул. Даме Груев?

Link to comment
Share on other sites

Куулбокс на Даме Груев на 20 Ноември? Сигурен ли си, защото вчера се обадих и ми казаха, че започват да включват Кукуш от Октомври месец. Даме Груев не е много по-далеч. Съмнявам се да покрият само 1-2 улици.

Иначе и на мен нета вече ми е кенеф, да не говорим, че от 2 дни го няма и си проверявам пощата през телефона. Телевизията е 8 канала на цифрова и 45 на аналогова, като тея на аналоговата замръзват през 10-15 минути, а на голяма част звука се разминава с картината.

 

Трагична история. Тия смотани селяни си изгубиха фирмата и е 100% заради някакви глупости. След няколко месеца ще фалират и ще ходят да опъват кабели за Blizoo за 600лв на месец и тва ще им е.

 

Селска история. Само селянин може да прецака напълно работещ бизнес.

Link to comment
Share on other sites

Отвори сайта на кууулбокс и като дадеш на покритие там има една жълта зона и пише планово пускане 20 ноември. До офисите не съм ходил, но и това ще стане близките дни.

Link to comment
Share on other sites

Отвори сайта на кууулбокс и като дадеш на покритие там има една жълта зона и пише планово пускане 20 ноември. До офисите не съм ходил, но и това ще стане близките дни.

къде го виждаш това "планово пускане 20 ноември"? 'щото аз съм на даме груев и сега като видях покритието с разните му жълти, зелени, сини и виолетови сектори, почвам да проявявам жив интерес :)

 

как стои въпроса ако в къщата имаш повече от един телевизор? за всеки set-top-box ли се плаща отделно? гледам, че нямат аналогово пакет ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

как стои въпроса ако в къщата имаш повече от един телевизор? за всеки set-top-box ли се плаща отделно? гледам, че нямат аналогово пакет ...

За нови абонати (информацията ми е към 31 юли) дават по 2 сеттопбокса и не се плащат никакви такси за тях. За аналогов пакет забрави. Ако искаш да си с безсрочен договор - плащаш еднократна такса за свързване от 30 лева. Имай в предвид, че срока на предизвестието за прекратяване на услугата е двумесечен (ако решиш да се откажеш).

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера им писах на мейл и за минути ми отговориха точно по този въпрос. Сега пакета е намален при сключване на едногодишен договор от 42 на 37лв на месец и нямаш инсталационна такса. Ето и комуникацията:

 

> Здравейте. В сайта Ви видях, че месечната такса за Trio Standart е 36,90 при сключване на едногодишен договор. Аз обаче имам три телевизора и искам и на трите да цифрова телевизия. Каква ще бъде месечната такса в този случай и ще има ли такса при сключване на едногодишен договор?

>

> С уважение

 

Здравейте, за включване на всеки следващ телевизор предоставяме отделно СТБ, за което има ежемесечен абонамент от 5 лв. Можете да включите до три телевизора общо.

 

Демек 47лв за трите телевизора.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера им писах на мейл и за минути ми отговориха точно по този въпрос. Сега пакета е намален при сключване на едногодишен договор от 42 на 37лв на месец и нямаш инсталационна такса. Ето и комуникацията:

 

> Здравейте. В сайта Ви видях, че месечната такса за Trio Standart е 36,90 при сключване на едногодишен договор. Аз обаче имам три телевизора и искам и на трите да цифрова телевизия. Каква ще бъде месечната такса в този случай и ще има ли такса при сключване на едногодишен договор?

>

> С уважение

 

Здравейте, за включване на всеки следващ телевизор предоставяме отделно СТБ, за което има ежемесечен абонамент от 5 лв. Можете да включите до три телевизора общо.

 

Демек 47лв за трите телевизора.

Хехе, ай мерси съм, аз за 15 лв на ДЦЦ гледам на 2 а мога и на 200 аналоговата :) .

 

А ако всеки ТВ има цифров тунер да кажем, може ли без тия 2 допълнителни СТБ? Там дето ще се местя скоро мислeh да пусна на кулбокс телевизия, но гледам че нямат оферта само за ТВ, та май ще пропусна, и няма да имам много избор, отново или дцц или ЕК, или квото ново излезе дотогава :ph34r: Ако не излезе нищо, май май ще се видим със ЕК отново за телевизия :pirate

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Услугите на Куулбокс заслужават ли си парите :confused Струват ми се малко високи цените им! То се е видяло,че изгоряхме с парите от ДСС,ами да видим накъде ще се насочим :confused

Link to comment
Share on other sites

Хехе, ай мерси съм, аз за 15 лв на ДЦЦ гледам на 2 а мога и на 200 аналоговата :) .

 

А ако всеки ТВ има цифров тунер да кажем, може ли без тия 2 допълнителни СТБ? Там дето ще се местя скоро мислeh да пусна на кулбокс телевизия, но гледам че нямат оферта само за ТВ, та май ще пропусна, и няма да имам много избор, отново или дцц или ЕК, или квото ново излезе дотогава :ph34r: Ако не излезе нищо, май май ще се видим със ЕК отново за телевизия :pirate

 

E ако искаш си бодни стайната антена и се върни в миналия век. Случайно да си чувал, че скоро всички телевеизии минават на цифровизация и след няколко години трябва да са HD? Аз досега плащах 40,5 лв за интернет и три цифрови приемника, само че нета ми не беше оптика 40мбит входящ/изходящ. За съжаление тея ДСС предаваха ТВ+, а и имаха опции да си връщаш каналите назад и това беше една от причините да мина на тях. ЕК ми бяха спряли Дискавъри, нямаха Нова Спорт и бтв Синема и за това ги смених, но сега пак са ги пуснали и максималният им пакет наистина изглежда добре (предлагат 6 месеца безплатно Евроспорт НД, МТВ НД и още една), но пак не е като на ДСС, Булсат и Н3 (и за тях знам, че някак си хващат ТВ+), но и Н3 още ги няма почти никакви в кичука.

Link to comment
Share on other sites

те са някви бг-производство на бургаска фирма, няма никъде информация. едва ли някой ги отключва, по-скоро някой знае кода, щото са поръчани така

но едва ли ние ще го разберем

като гледам предния код е гсм номера на някой , освен да му звъннем да го питаме за новия код

359700110996.......

Link to comment
Share on other sites

Хехе, ай мерси съм, аз за 15 лв на ДЦЦ гледам на 2 а мога и на 200 аналоговата :) .

Заради подобно мислене в близките 20 години няма да имаме качествена HDTV :|

Link to comment
Share on other sites

Как да задам начална и крайна честота на тоя приемник? Дава ми само една честота. Поотделно от 658 до 690 ли трябва да ги добавя?

Link to comment
Share on other sites

Заради подобно мислене в близките 20 години няма да имаме качествена HDTV :|

То па вашето мислене много по-напредничаво :laughing: ..

Плащайте на тия изедници и не получавайте нищо насреща.

Моето мислене съвсем не е против цифровизацията, както схващате както си искате казаното от мен.

В близките 20г. всеки дом ще има телевизор с всякакъв вид цифров тунер ВГРАДЕН! и няма да се налага за 5 телевизора 5 СТБ-та с по 5 лв надбавка ;) .

Я отидете по селата да видите колко хора още са с кинескопи и стари телевизори. Неслучайно в друга тема питах дали кулбокс може да мине само с един СТБ или там дори без такъв, ако ТВ-тата имат нужните цифрови тунери. Дали до 2012 всяка баба на село ще си купи ЛЦД за 500-1000 лв? Или 200 лв за цифрова кутия.. и да я мъчим с няколко дистанционни. Щото както обикновено следваме света само в някои аспекти, а в другите си оставаме бедняци до крайност. Европейски цени и стандарти, ама нали се сещаш, не и по доходи и стандарт на живот..

Говорете за "ново" мислене когато всичко ни е наред.

Link to comment
Share on other sites

Как да задам начална и крайна честота на тоя приемник? Дава ми само една честота. Поотделно от 658 до 690 ли трябва да ги добавя?

 

не знам. аз го пуснах на автоматично търсене от честотата, която беше зададена(не от 658)

 

abcd0005fc.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

359700110996.......

Евала братле!

Хванах 51 канала на тези честоти

658.00

666.00

674.00

682.00

690.00

Но трябва да се пуснат отделно за всяка честота.И все път трябва да се отключва менюто.

Link to comment
Share on other sites

с този става вече. мерси :beer:

брово бе, явно си " вътрешен"

на DC107 се пуска на вяска честота по отделно и си ги запаметява, менюто е друго

Edited by vamfan
Link to comment
Share on other sites

Вижте аз какво ползвам. Аре сега кажете всъщност с цените на DCC получавате ли заслужения нет.

 

958642181.png

 

Аз пък ползвам това: 959306031.png

 

359700110996.......

 

Много благодаря, а предполагам има начин да се махне паролата и да не я иска изобщо-имаш ли идея как става?

Link to comment
Share on other sites

То па вашето мислене много по-напредничаво :laughing: ..

Плащайте на тия изедници и не получавайте нищо насреща.

Моето мислене съвсем не е против цифровизацията, както схващате както си искате казаното от мен.

В близките 20г. всеки дом ще има телевизор с всякакъв вид цифров тунер ВГРАДЕН! и няма да се налага за 5 телевизора 5 СТБ-та с по 5 лв надбавка ;) .

Я отидете по селата да видите колко хора още са с кинескопи и стари телевизори. Неслучайно в друга тема питах дали кулбокс може да мине само с един СТБ или там дори без такъв, ако ТВ-тата имат нужните цифрови тунери. Дали до 2012 всяка баба на село ще си купи ЛЦД за 500-1000 лв? Или 200 лв за цифрова кутия.. и да я мъчим с няколко дистанционни. Щото както обикновено следваме света само в някои аспекти, а в другите си оставаме бедняци до крайност. Европейски цени и стандарти, ама нали се сещаш, не и по доходи и стандарт на живот..

Говорете за "ново" мислене когато всичко ни е наред.

Хелооу.Телевизията е цифрова, ноооо с лан кабел до приемника и после със скарт,HDMI или някакъв друг кабел до телевизора.Ако щеш си купи телевизор с 10 цифрови тунера, без сет топ бокс не става.Тук говорим за Coolbox.Или тряя да си купиш телевизор, имащ RJ45.Вероятно има такива...но не всеки може да даде 600лв за такъв.(Цената е примерна).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...