Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Ето какво гледаме тази вечер всички, това е хита в Петък вечер в най-гледаното време:

 

Цък

 

Писна ми от тия ши*аняци! Не ме интерсува какво делят, аз не получавам услугата за която плащам, така че от утре им казвам чао.

Съвет към всички тяхни абонати: не им плащайте, нито на едните, нито на другите, ако можете намерете си по-добра алтернатива, защото с такива селяни няма оправия!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В Кичука около първо районно "Няма сигнал" е от 3 дни на 85% от каналите на цифровата.Има канал1,бтв,нова и двете планети и фен тв,поне чалгарите да си мълчат.Вчера пред офиса им на Вапцаров имаше 50 човека готови за битка :D

Link to comment
Share on other sites

Незнам по колко се чака за включване ама хора от Булсатком обикалят из кваталите и звънят по хорските врати да ги агитират да им стават клиенти......

Наистина ако се чака по толкова време и ако нямат налична техника е супер нагло и от тяхна страна!

 

Това, че в офисите няма, не значи, че монтажниците нямат ;)

Имат си техника. Вчера видях техен екип - монитраха на 3 апартамента в Тракия. В колата имаха още.

Телевизията им е от най-добрите. И аз ги ползвам от 4 години и оплаквания нямам. Само към техниците, но те не ми бяха нужни - сам си монитирах всичко. Качеството е супер, техниците са гола вода.

Иначе нета е без коментар - пълен въздух. Пиша бързо, защото знам, че след 20мин. няма да имам за около час.

Но и на това му се вижда края - макс 2 дни и ще ги разкарам.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

В Смирненски от снощи към 20:30 няма интернет.Ден пред това беше спряла кабелната ( аналогова ).

Скоро няма да му се види края...

А най ме е смях на полицията която си ГЛЪТНА ЕЗИКА!!!Подвижните аптеки яко са им взели страха...

Link to comment
Share on other sites

Специален поздрав за Гологанов и ко:

Днес бях при Близуууууууууууууу и ми казаха, че свързват с приоритет абонати на ДЦЦ - 10 дни след подаването на заявка. Искам, не искам ще се връщам при моите стари "любимци".

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

С удоволстви ви споделям че имам 8 цифрови и 45 аналогови канала.Странното е че на др приемник вкъщи хваща повечко канали.Дадох заводски настройки и излови канали само на 658000КHz.

Някаква идея защо без default хваща и на др честоти,а при мен само на тази?

Link to comment
Share on other sites

Цифровите пакети са други, така че пресканирайте. Пакетите са от 658 до 690MHz през 8MHz. Каналите са 51. Всичко е от Булсатком и качеството за разлика от преди на всички канали е кристално! Особено забележима е разликата при BNT1, bTV и Nova. На първия транспондер излизат и 4-5 радиостанции. Всички други транспондери нагоре са празни. От каналите на Булсат липсват 6, в които е и ТВ+. Предполагам, че може да пуснат и още един транспондер, но засега е това.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Цифровите пакети са други, така че пресканирайте. Пакетите са от 658 до 690MHz през 8MHz. Каналите са 51. Всичко е от Булсатком и качеството за разлика от преди на всички канали е кристално! Особено забележима е разликата при BNT1, bTV и Nova. На първия транспондер излизат и 4-5 радиостанции. Всички други транспондери нагоре са празни. От каналите на Булсат липсват 6, в които е и ТВ+. Предполагам, че може да пуснат и още един транспондер, но засега е това.

Видях че са на тия честоти обаче сигнала ли е слаб и неска дадох заводски и пак намери само 8 канала 5 радиостанции.Чак HBO има на др приемник.

Всички опции са неактивни в инсталация.Има ли някакъв начин да сканирам ръчно?

Link to comment
Share on other sites

Сега като сканирах за аналогови програми ми излезе някакъв инфо канал на DCCorporation. Явно наистина ония гологлавия е придобил достъп над техниката. Интересно ми е само ако пусне нет-а каква трагедия ще е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като влезеш в менюто, оттам в инсталация и от дистанционното въвеждаш 359889055555. Останалите менюта ще ти станат активни. Оттам отиваш на сканиране и за начална честота слагаш 658.000, за крайна 690.000 Symbol Rate 6875 и QAM 64. Пусакаш да сканира и си готов.

 

@danzel - при аналоговите има ли промени или са същите канали на същите места?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Като влезеш в менюто, оттам в инсталация и от дистанционното въвеждаш 359889055555. Останалите менюта ще ти станат активни. Оттам отиваш на сканиране и за начална честота слагаш 658.000, за крайна 690.000 Symbol Rate 6875 и QAM 64. Пусакаш да сканира и си готов.

 

@danzel - при аналоговите има ли промени или са същите канали на същите места?

 

Ами нямам идея, никога до сега не ми се налагало да я гледам. Просто с цифровия приемник хващам само 8 канала и за това пуснах аналоговата да сканира и намира около 43. Иначе сега ще пробвам това, което си написал.

 

едит: пробвах - не става :( При въвеждането на номера от дистанционното не ми активира другите менюта.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

оня плешивият явно наистина е окупирал в момента техниката, тъй като по инфо канала вървят адреси на обслужващите офиси, които са различни от предишните ... или казано накратко - посочват се старите офиси на компанията(то такова животно май вече няма :blink: )

 

п.п. аз май ще се връщам на евроком ... :(

 

Като влезеш в менюто, оттам в инсталация и от дистанционното въвеждаш 359889055555. Останалите менюта ще ти станат активни. Оттам отиваш на сканиране и за начална честота слагаш 658.000, за крайна 690.000 Symbol Rate 6875 и QAM 64. Пусакаш да сканира и си готов.

 

 

аз съм същия, но с въвеждане на въпросните числа нищо не се "отключва" :unsure:

 

Аз също - 30 лв - 24 мегабита + 80 цифрови + телефон с някакви минути. Проблема само е 18 месечния договор.

няма ли вариант за безсрочен договор? то сега явно ще им дойдем душеш на тея, та не биха пуснали някакъв гювеч ... аз бих се вързал към нещо временно, щото над 1 год. с евроком/близу, просто не ми се мисли ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

оня плешивият явно наистина е окупирал в момента техниката, тъй като по инфо канала вървят адреси на обслужващите офиси, които са различни от предишните ... или казано накратко - посочват се старите офиси на компанията(то такова животно май вече няма :blink: )

 

п.п. аз май ще се връщам на евроком ... :(

 

Аз също - 30 лв - 24 мегабита + 80 цифрови + телефон с някакви минути. Проблема само е 18 месечния договор.

Link to comment
Share on other sites

Като влезеш в менюто, оттам в инсталация и от дистанционното въвеждаш 359889055555

Този номер не е валиден поне от 3 години. Ако имаш по-стар приемник... ОК, иначе - сори.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаах интернета тръгна. С някво ново IP съм и може би Гологана ще ме резне щото съм платил на ТВ САТ КОМ и имам споразумение с тях.

Edited by danzel_
Link to comment
Share on other sites

Хаха, хора, ако бях на ваше място и бях на дцц нет, досега щеше да има пострадали :laughing:

Не разбирам как може да има толкова търпеливи хора.

Аз 2 седмици (а последните 10 дни съвсем се скапа) с насран нет и изтрещях, а вий от толкова време...

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Преди малко дойде нет. Направих един спйд тест и ми пише, че доставчик ми е Angelsoft, но ИП-то което ми пише там се различава от това, което ми показва на ЛАН-настройките. Някаква идея защо? Иначе и при мен телевизията изкарва 42-3 аналогови, 8 цифрови и 5 радия. С приемник ДС 107 съм. Някаква идея какво мога да направя по върпоса? Иначе на другите цифрови, който не съм им давал заводски настройки има и НВО и некви други програми, но са разместени стабилно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...