Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Дори да си подписал , че поемат услугите на ДЦЦ, с който и да е от двамата.. това не касае техниката... само съда може да отсъди чия е тя...

 

НЕ ВРЪЩАЙТЕ ТЕХНИКА!

 

Аз лично дори смятам да изчакам да дойдат със съдия изпълнител :)

Е то това съм писал и аз едно мнение по - горе - техниката като си е продам ще си избия парите и нервите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще им върна техниката ама др път!Първо ще компенсират абонатите си и тогава ще си искат техниката.Не вярвам 2 цифрови премника да са под 75лв така ,че се ще съм на плюс.

Edited by Vortex87
Link to comment
Share on other sites

след като са възстановили цифровата гледам то има 6 канала бнт1, бтв, нова и още 2-3. Освен това са разместени. На нови честоти ли са програмите или просто ги няма? Някой знае ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

след като са възстановили цифровата гледам то има 6 канала бнт1, бтв, нова и още 2-3. Освен това са разместени. На нови честоти ли са програмите или просто ги няма? Някой знае ли нещо?

На цифровата ли има 6 канала или на кабелната?

Link to comment
Share on other sites

Сега направих scan на Аналоговата и освен бнт плд и оня ч/б екран лова бтв и бнт с ужасно качество ама тва не от DCC.На кои позиции на цифровата са пуснали 6те канала?

Link to comment
Share on other sites

Пуснах да сканира всички канали наново и намери 56 цифрови и 41 аналогови. Преди цифровата бройка беше три пъти по-голяма. Предполагам, че с времето ще добавят още.

Edited by Scooby Doo
Link to comment
Share on other sites

Пуснах да сканира всички канали наново и намери 56 цифрови и 41 аналогови. Преди цифровата бройка беше три пъти по-голяма. Предполагам, че с времето ще добавят още.

В кой квартал си?

Link to comment
Share on other sites

Пълен фарс :ph34r:

 

някой знае ли процедурата при срочен договор за 1 година

как да се прекрати... и т.н. :ph34r:

Не плащаш. Другата страна (в случая ДСС) спира услугата с което едностранно прекратява договора. Няма друг начин, освен плащане на неустойки.

Link to comment
Share on other sites

Не плащаш. Другата страна (в случая ДСС) спира услугата с което едностранно прекратява договора. Няма друг начин, освен плащане на неустойки.

 

Имаш предвид аз да платя неустойки ? т.е. таксите до края на договора примерно

 

а за това че няма услуга, трябва да може от моя страна да прекратя....

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид аз да платя неустойки ? т.е. таксите до края на договора примерно

 

а за това че няма услуга, трябва да може от моя страна да прекратя....

Това получих за благодарност, че пиша в темата и се опитвам да помогна:

 

84971087.jpg

 

Благодаря на всички за благодарността.

Link to comment
Share on other sites

Впрочем, да поясня за тези дето броят каналите на цифровата: В Басаеновград същата тази кабелна имаше 54 канала цифрови открай време и им липсват бая интересни канали. Обяснението за тази "несправедливост" май беше, че там няма много конкуренция ,а ако се пуснат и тук с мизерните и злеподбрани канали скоро ще си доставят телевизия само по собствените офиси :ph34r: Така че не е ясно в случая какво ни чака в бъдеще.... хубавото е, че ха продължават да се излагат, ха са се хванали за палците откъм абонати... :beer: Лично аз засега им давам шанс да изпълзят от простотията - случва се, все пак сме в БГ , но ако не стане работата.... друг ще яде и пие с моите парички. Толкова ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Как се случват нещата с тоя приемник? Влезнах на приемника, върнах му заводските настройки, започна да си търси нещо, нищо не намери и сега като го включа, директно ми вади главното меню. Някаква помощ?

Link to comment
Share on other sites

Как се случват нещата с тоя приемник?....

Никак. Приемника на DCC е заключен и се управлява от апаратната която в момента не се знае как работи. Scooby Doo е с телевизор с вграден HD кабелен цифров тунер та затова може да сканира и да търси канали.

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам да им дам шанс до края на месеца, но ако няма промяна ще се върна към близуто. Разглезиха ме просто с тия ХД канали, а само те имат добър ХД пакет и възможност за аналогова ТВ на останалите телевизори. Но това в краен случай, за сега се надявам да се пооправят нещата тук.

Link to comment
Share on other sites

Ами, аз съм дотук с този опаратор. В събота идват от N3 .

В момента си пиша от телефона, а изпиратствах кабел на Близу... само до събота :), че без телевизия не се живее..

Няма телевизия, няма нет....

Съжалявам, защото една свястна фирма имаше и умишлено я убиват....

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...