Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

То и в Асеновград няма да им останат, имало някаква конкурентна фирма на тяхната там и едвам насмогвала да им пребира "доволните" клиенти от тях :).

 

Иначе тея 100к, където ги пускат тука да ни замажат очите, че поне скайпа зарежда с него, незнам въобще какво се опитват да направят :)

 

"100к, където ги пускат тука" в някои квартали и толкова няма, пускат 0к, щастливи сме с пусната аналогова и донякъде цифрова.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

правете като мен - вадите една usb wifi джаджа на прозореца, използвайки usb удължител, и се молите да хванете някоя незащитена wifi мрежа. аз вече 10 дни си жмуля на евроком и тея капути изобщо не ги следя има ли нет по тяхната мрежа, няма ли ... ще ми е интересно на края на месеца колко хора ще отидат да им платят за следващия.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, вместо да си режат постоянно кабелите на тоя прословут покрив и да ги завземат във владение, що не си сложат по един сплитер, поне да не се разкарват с ножиците, а науката отдавна е измислила начин без рязане - със сплитер или превключвател, та от офисите си да го правят с натискане на един бутон :bgrin: . Решава Гологанов да вземе контрола: дига телефона "Кире, ма**** ти де******",затваря и натиска копчето. Кирето по някое време се усеща, че е ядосан, дига телефона "Гологане, мам*** ти де****", затваря и натиска копчето. Поне за абонатите няма да има прекъсвания :laughing:

 

Да бе и този превключвател като се цъка постоянно и от двете страни ще зацикли на средно положение, та друго си е побългареното :)

 

Или просто отива до някой с интернет, записва едно СД с

и лови почти всичко навсякъде.

 

П.С. В другия форум: Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (20 членове и 100 гости) Явно все още имат доста потребители :D

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

правете като мен - вадите една usb wifi джаджа на прозореца, използвайки usb удължител, и се молите да хванете някоя незащитена wifi мрежа. аз вече 10 дни си жмуля на евроком и тея капути изобщо не ги следя има ли нет по тяхната мрежа, няма ли ... ще ми е интересно на края на месеца колко хора ще отидат да им платят за следващия.

Ей на маймуни на наприви тоя гол охлюв,кой вади wifi на джама,кой от една седмица е изкарал компа на терасата,кой чака Завръщането на джедаите мамата си еба....Наистина интересно ще кой ще им плати.

Относно приемника това с кода май е временно,защото си мисля че кода и софтуера могата да си сменят от централата им.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега се връщам от един от офисите на Гологанов и опааааа старата песен на нов глас.Понеже съм бил платил на касата на Кирев и нет нямало да получа докато не си платя и на тях.А някой знае ли как да сменя софта на приемника за да го ползвам при друг оператор?

 

Това мисля че може само някой самовлюбен перко да го нареди на служителите си ... вместо да се радва че все още някой се интересува да получава нещо от него и да му е абонат той ще ламти за някакви си там стотинки и след всичките нерви които му е причинил да му иска и пари ... е те такава наглост няма ... точно заради такива изцепки няма да им останат абонати :)

Edited by BODY
Link to comment
Share on other sites

Или просто отива до някой с интернет, записва едно СД с

и лови почти всичко навсякъде.

Да бе да, всичко и навсякъде. Да не се изсилваме, той че ще излови, ще излови, ама нека се опита да влезе в моята мрежа с каквото си иска, при моята 63-символна парола, генерирана от един сайт специално за целта и попроменена от мен, с WPA2/AES :rolleyes: . "другия път" дет се вика.

 

П.С. В другия форум: Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 120 (20 членове и 100 гости) Явно все още имат доста потребители :D

:laughing: викаш поне 20 потребителя имат..

Link to comment
Share on other sites

Аз почти приключих с DCC (и всякаквите разновидности на отделните фирми на двамата шефове). Минах на N3, но сега все още ми остава гадното чувство, че другия месец от някъде ще се появи някой "служител", който да ми иска модема и цифровия приемник. А на кой трябва да ги върна, казва ли ти някой, смееш ли да питаш :)

Edited by Myx4o
Link to comment
Share on other sites

Аз почти приключих с DCC (и всякаквите разновидности на отделните фирми на двамата шефове). Минах на N3, но сега все още ми остава гадното чувство, че другия месец от някъде ще се появи някой "служител", който да ми иска модема и цифровия приемник. А на кой трябва да ги върна, казва ли ти някой, смееш ли да питаш :)

 

И аз съм в същото положение, само че пуснах заявка за Близу, поради липса на друга алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

кой пакет избра?

 

30лв - 24 мегабита нет, 80 цифрови ТВ и дом.телефон с 50 минути. Не очаквам нищо особено, предвид че това все пак е Евроком, но определено мисля ще е по-добре от скапаното ДЦЦ, което няма изгледи да се оправи скоро.

Link to comment
Share on other sites

Аз не смятам да си плащам повече на DCC а и нямам намерение да връщам каквото и да било на когото и да било докато не се появи някой с другото копие на договора, разписан и подпечатан трудов договор с DCC и всякакви необходими легитимиращи средства. Ако не се появи такъв човек ... всеки със здраве, нервите ми не са безплатни :)

Link to comment
Share on other sites

30лв - 24 мегабита нет, 80 цифрови ТВ и дом.телефон с 50 минути. Не очаквам нищо особено, предвид че това все пак е Евроком, но определено мисля ще е по-добре от скапаното ДЦЦ, което няма изгледи да се оправи скоро.

в сайта не пише, модем или лан?

Link to comment
Share on other sites

в сайта не пише, модем или лан?

 

Може да си избереш ЛАН ако има покритие при теб. Аз избрах модем, тъй като не искам да правят нови дупки по стените.

Link to comment
Share on other sites

Може да си избереш ЛАН ако има покритие при теб. Аз избрах модем, тъй като не искам да правят нови дупки по стените.

 

Каква грешка...Можеха да ти направят снадка със стария кабел...

Link to comment
Share on other sites

Вече има канали с един час назад. Честотата е 698.000MHz.

Мерси.Дано да пуснат и -3

Засега работят само

658000

666000

674000

682000

690000

698000

 

--------------------

На 706 са -2 часа.730 също работи.

Edited by Vortex87
Link to comment
Share on other sites

някой да каже нов код за приемници ДС 107, че преди с това 359700110996 ставаше, но сега йок. Иначе днес пуснах пак фабрични и ми намери ТВ+ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

някой да каже нов код за приемници ДС 107, че преди с това 359700110996 ставаше, но сега йок. Иначе днес пуснах пак фабрични и ми намери ТВ+ :rolleyes:

На коя честота е тв+

Edited by Vortex87
Link to comment
Share on other sites

666 Mhz, Появиха ми се и работещи синемакс и тв1000 на 682 Мhz + още 5 радия. Вчера звънях на тоя телефон 070019933 и оная ми каза, че скоро ще се напълнят всички канали както си бяха преди.

 

Някой с кода....

Link to comment
Share on other sites

666 Mhz, Появиха ми се и работещи синемакс и тв1000 на 682 Мhz + още 5 радия. Вчера звънях на тоя телефон 070019933 и оная ми каза, че скоро ще се напълнят всички канали както си бяха преди.

 

Някой с кода....

Стана,сега на моя приемник имам 70 канала,а на др 76 като сканирам наличните честоти

Link to comment
Share on other sites

666 Mhz, Появиха ми се и работещи синемакс и тв1000 на 682 Мhz + още 5 радия. Вчера звънях на тоя телефон 070019933 и оная ми каза, че скоро ще се напълнят всички канали както си бяха преди.

 

Някой с кода....

Както вече някой написа, кодът се сменя по кабела. Това че вече не работи, означава че Гологанов не иска да бараш приемника. Ако не ти харесва можеш да му се оплачеш.

Link to comment
Share on other sites

някой да каже нов код за приемници ДС 107, че преди с това 359700110996 ставаше, но сега йок. Иначе днес пуснах пак фабрични и ми намери ТВ+ :rolleyes:

като пуснеш на фабрични, колко канала ти намира? защото аз вчера пуснах на фабрични и ми изкара 8 - както си беше в началото, докато с търсене(отключвайки с кода) ми намира над 50.

 

сега погледнах и открих, че всички канали са възстановени(по опис), но нито един от тях няма сигнал...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...