Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Преди малко дойде нет. Направих един спйд тест и ми пише, че доставчик ми е Angelsoft, но ИП-то което ми пише там се различава от това, което ми показва на ЛАН-настройките. Някаква идея защо?

Първото което ми идва на акъла - тоя простак Гологанов е пуснал некъв нет от Гаров (дали легален,дали не - хубаво е някой все пак да го уведоми ако не е наясно вече) с 1IP (това което ти показва speedtest) и всички негови абонати са с някви измислени локални IP адреси. Накратко - нереални,вътрешно-мрежови адреси ви раздава,които speedtest-а няма как да види (примерно ако си зад рутер,ланката ти показва 192.168.1.х а ип-то ти е съсвем друго от доставчика).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първото което ми идва на акъла - тоя простак Гологанов е пуснал некъв нет от Гаров (дали легален,дали не - хубаво е някой все пак да го уведоми ако не е наясно вече) с 1IP (това което ти показва speedtest) и всички негови абонати са с някви измислени локални IP адреси. Накратко - нереални,вътрешно-мрежови адреси ви раздава,които speedtest-а няма как да види (примерно ако си зад рутер,ланката ти показва 192.168.1.х а ип-то ти е съсвем друго от доставчика).

Хаха, представям си 40,000 абоната на 1 домашна тарифа от 20 лв :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ем какво има логика.... След като Нетгруп се посраха и обърнаха резбата, У бае ви Ангел е останал наличен трафик и какво да го прави - продава на който може и иска да си купи...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Този номер не е валиден поне от 3 години. Ако имаш по-стар приемник... ОК, иначе - сори.

значи няма начин да хванем другите канали, преебани сме с тия фабрични настройки

Link to comment
Share on other sites

значи няма начин да хванем другите канали, преебани сме с тия фабрични настройки

Сигурно има начини, но трябва да намериш кой да ти отключи приемника или поне да ти даде актуалния код.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно има начини, но трябва да намериш кой да ти отключи приемника или поне да ти даде актуалния код.

те са някви бг-производство на бургаска фирма, няма никъде информация. едва ли някой ги отключва, по-скоро някой знае кода, щото са поръчани така

но едва ли ние ще го разберем

като гледам предния код е гсм номера на някой , освен да му звъннем да го питаме за новия код

Edited by vamfan
Link to comment
Share on other sites

Каква бургаска фирма? За кои приемници става въпрос. Постни снимка, ако можеш.

Явно става въпрос за "черните" приемници, които забиват на ден по няколко пъти.

Link to comment
Share on other sites

Явно става въпрос за "черните" приемници, които забиват на ден по няколко пъти.

 

Не се сещам за кои става дума. Имаше едни, на които има логото на RN TV, но мисля, че бяха Глобалтек. Дайте снимка, ако мога да го позная, може и паролата да намеря.

Link to comment
Share on other sites

Не се сещам за кои става дума. Имаше едни, на които има логото на RN TV, но мисля, че бяха Глобалтек. Дайте снимка, ако мога да го позная, може и паролата да намеря.

 

TF6100COC-Front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не се сещам за кои става дума. Имаше едни, на които има логото на RN TV, но мисля, че бяха Глобалтек. Дайте снимка, ако мога да го позная, може и паролата да намеря.

черните пеше DC 107 отпред

инфо

по средада е някаде пеше над него тази дата 22.11.2008

 

eSpecta ES11VOC

Протестирован приемник DVB-C для кабельной сетей "eSpecta ES11VOC"производства Telbi Engineering LTD-Болгария.Приемник работает с системой DVCrypt, имеет многоязыковую поддержку интерфейса,в том числе и русского,EPG,сетевой поиск и все необходимые функции.За период тестирования показал стабильную работу.

Link to comment
Share on other sites

Е такова животно за първи път виждам. Пробвахте ли със стандартни пароли 1111, 9999, 1234, 147159357369. Надали е някаква кой знае колко сложна... Само на Топфилда беше този GSM. Ако някой е с Глобалтек, паролата трябва да е 7855.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ми бяха симпатични DCC аз бях до тук с тях.След няколко дни минавам на други доставчици.Мъжко дупе един път се клецало та от тук нататък ще ползвам нет от един а тв от друг.Относно техниката на DCC нямам намерение да им я връщам,затова ще потърся как да си отключа приемника и да си го ползвам при новия доствачик.Съветвам Ви и Вие да направите така.

Link to comment
Share on other sites

Ето положението в момента.

 

958127443.png

 

Айнджъл софт :confused

 

Вижте аз какво ползвам. Аре сега кажете всъщност с цените на DCC получавате ли заслужения нет.

 

958642181.png

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ми бяха симпатични DCC аз бях до тук с тях.След няколко дни минавам на други доставчици.Мъжко дупе един път се клецало та от тук нататък ще ползвам нет от един а тв от друг.Относно техниката на DCC нямам намерение да им я връщам,затова ще потърся как да си отключа приемника и да си го ползвам при новия доствачик.Съветвам Ви и Вие да направите така.

 

Нали по договор те предоставят техниката и тя остава тяхна собственост ...? Но пък ще има ли кой да си я търси в момента, макар че евроком след две години от прекратяване на каквито и да е договорни отношения продължават да ме търсят за някакви такси, които много пъти им доказвах, че съм платил, но те пак си ги търсят ... За 20 цифрови канала ... каква такса да им платя за този месец, ... ако изкарат изобщо до края на месеца? В момента пак няма телевизия, а когато има е с уникално качество - пукане, пращене, сняг ... чудисии!

Link to comment
Share on other sites

To нета на дсс и преди не си беше цвете. Един от най-бавните и с най-висок пинг... Близууто поне имат алтернативен Лан, докато тези само умрял кабелен.

Link to comment
Share on other sites

Нали по договор те предоставят техниката и тя остава тяхна собственост ...? Но пък ще има ли кой да си я търси в момента, макар че евроком след две години от прекратяване на каквито и да е договорни отношения продължават да ме търсят за някакви такси, които много пъти им доказвах, че съм платил, но те пак си ги търсят ... За 20 цифрови канала ... каква такса да им платя за този месец, ... ако изкарат изобщо до края на месеца? В момента пак няма телевизия, а когато има е с уникално качество - пукане, пращене, сняг ... чудисии!

 

По договор те пък трябва да ми предоставят и достъп до интернет,но от четвъртък някъде го няма и май няма и да го има.Аз приемник няма да им върна,ако искат да ме съдят.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...