Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това според вас има ли НЕЩО общо с правова държава???

Няма такава простотия както казвате.

ХАхахаа а бе ти къде живееш? България - правова държава :laughing: Не само че не е , ами и никога няма да бъде... близките 200- 300 години, след това ще стане ясно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няма ток

Или Сезон 3 епизот 7 "Задавате ми въпроси на който не мога да отговоря"

 

@Romel така и повечето хора не разбраха, че Гологанов ЛЪЖЕ хората!!!

Хората които следят нещата мн добре знаят за какво става дума.В едно интервю казва: "Аз нямам достъп до апаратурата", а в следващото: "Работим по проблема и ще бъде отстранен".

По какво работи?По фирмата му която няма лиценз от СЕМ?!?

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

хах че то добре, ама от матРиала личи че АТВ нямат ток , пък аз съм на другите и пак няма кабелна - значи това подчертано е...нека се изразя на асеновградски.."киор-фишек" и пак някой смотаняк списовател си е заслужавал заплатата с творения... изчоплени с химикала от лявото ухо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин Кичука има кабелна и цифрова.

Интернет съм нямал и за миг както са писали и други.

Вече съм пуснал завление за изключване и ВЕДНАГА ми спраяха нета (демек страничката със спетмрисйкта честитка на ТВ САТ КОМ). А трябваше да изчаката поне до края намесеца защото съм платил :)

Поне не са дошли да ми срежат кабела за телевизията, защото до края на месеца е платено и за това.

 

БТВ. Който не знае - админа не си е играл много много и поне скайпа успешно преборва защитата,така че поне си позлвайте скайпа който има....

 

Аз лично им бих шута да не ме броят абонат повече и поръчах едиснтвената алтернатива, която имам при мен Куулбокс... Близу не ги броя, маханах се от Евроком навремето при ДЦЦ...

 

Булсатком даже не нзам дали имат покрие на нет-а в кичука , но така или иначе рабоатат с антенката не ме кефи, да не говорим че съм ниско, зад дървета и в чупка :) изобщо не знам къде ще я слагам тая антена...

 

Та така хора - отказвайте с емасово и се насочвйат към алтернативи - само така супер селяните Гологан и Кироман ще арзберат, че с плводивчани не е хубаво да се е*ава*...

 

П.С. Наситина бях мнгго довлен от ДЦЦ, но не мога да простя тая гавра...

Link to comment
Share on other sites

Освен Кичука някой др. квартал ще има ли "удоволствието" да получи това за което е платил?

За съжеление съм предплатил до нова година и съм вързан,иначе да съм им бил шута отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко бях до "новата" каса в Кичука. Касиерките бяха седнали отвънка и си правиха лаф. Казаха, че чакали някакво прокурорско нареждане, което щяло да даде право на техните техници да отстранят проблема. Казаха че се надяват най-рано утре да има нет.

Link to comment
Share on other sites

Освен Кичука някой др. квартал ще има ли "удоволствието" да получи това за което е платил?

За съжеление съм предплатил до нова година и съм вързан,иначе да съм им бил шута отдавна.

Някой ще ме светне ли каква е идеята да предплаща човек за такива големи периоди след като даже няма срочен договор?!

Айде за 1-2 месеца поради мързел или липса на време да се иде, бих разбрал, макар че те май имаха онлайн разплащания, така че наистина не разбирам, в тия времена, в които всеки момент може да стане издънка, както се случи с поне 4 доставчика в страната последния месец.

Link to comment
Share on other sites

Освен Кичука някой др. квартал ще има ли "удоволствието" да получи това за което е платил?

За съжеление съм предплатил до нова година и съм вързан,иначе да съм им бил шута отдавна.

 

Поискай си парите, дават ги. Ако не ти ги дадат, отиди в КЗП и оттам ще ги подгреят, за да ти ги върнат.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ме светне ли каква е идеята да предплаща човек за такива големи периоди след като даже няма срочен договор?!

Айде за 1-2 месеца поради мързел или липса на време да се иде, бих разбрал, макар че те май имаха онлайн разплащания, така че наистина не разбирам, в тия времена, в които всеки момент може да стане издънка, както се случи с поне 4 доставчика в страната последния месец.

 

Ами то всико стана доста бързо за хора, които не са навътре... релано си бяха стабилни... ако все пак е имало разумна отсъпка при предлащане може... иначе смао от мързел да предплащаш си е чист безлихвен заем...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко бях до "новата" каса в Кичука. Касиерките бяха седнали отвънка и си правиха лаф. Казаха, че чакали някакво прокурорско нареждане, което щяло да даде право на техните техници да отстранят проблема. Казаха че се надяват най-рано утре да има нет.

 

Странна работа. Аз имам само интернет и също съм платил на новата каса. Ако и ти си платил там, чудя се каква ли е причината да нямаш..

Link to comment
Share on other sites

как така за повече от месец не се намериха хора, които да излезнат, да кажат как стоят нещата, да говорят с клиентите ... а са оставени едни касиерки там, да обират цялата негативна енергия на хората. някой си там ми дава пресконференция, в която нищо съществено не казва освен това, че "другите са виновни". в същото време някакви някъде си режат едни кабели, а правоохранителните органи "гледат от близо".

преди повече от две седмици писах до СЕМ и до КРС, но отговор все още няма. някъде мернах и изявление на регионалното КЗП, че това не било от тяхната компетенция ... и се питам - възможно ли е в 21 в. нещо подобно да продължава и никоя държавна институция да не взима отношение, след като от целия този цирк потърпевшите са единствено и само клиентите.

какво трябва да се случи? да започнат да се хвърлят камъни и да се трошат прозорците на офисите на въпросната компания, а след това във вечерните емисии да излезне "хулигани счупиха прозорците на офисите на еди коя си компания" ... след като хората не могат да получат съдействие от държавата и се обърнат към "неконвенционални методи", кво следва от това?

 

Странна работа. Аз имам само интернет и също съм платил на новата каса. Ако и ти си платил там, чудя се каква ли е причината да нямаш..

 

ти трябва да си един от малкото, които са платили(без значение къде) и към момента имат интернет. аз съм платил на новите каси и от вчера сутринта нямам интернет.

 

между другото ... тел. 070042244 е пълна парлама! не знам какво толкова наблягаха на него, като отидох да видя какво е положението в края на миналия месец и платих за този, но по никакъв начин не можеш да се свържеш с когото и да било ... и най-интересното е, че от тел. секретар се чува "Здравейте, Вие се свързахте с вашия кабелен оператор ..." .... кой беее? кой е този кабелен оператор .... име има ли си? :lol:

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Някой ще ме светне ли каква е идеята да предплаща човек за такива големи периоди след като даже няма срочен договор?!

Айде за 1-2 месеца поради мързел или липса на време да се иде, бих разбрал, макар че те май имаха онлайн разплащания, така че наистина не разбирам, в тия времена, в които всеки момент може да стане издънка, както се случи с поне 4 доставчика в страната последния месец.

При предплащане за 6 мес. има отстъпка от 10%.Клиент съм им от година и нещо и не съм имал никакви проблеми с цифровата.Как мога да помириша ,че собствениците ще се скарат и ще ни извъртят такива номера.Поне не съм на тяхния интернет,щото тогава вече........

Link to comment
Share on other sites

При предплащане за 6 мес. има отстъпка от 10%.Клиент съм им от година и нещо и не съм имал никакви проблеми с цифровата.Как мога да помириша ,че собствениците ще се скарат и ще ни извъртят такива номера.Поне не съм на тяхния интернет,щото тогава вече........

Е да (макар че 10% според мен не си струват риска), но поне не си на нет към тях, а аналогова ТВ поне все още има в по-голямата част от времето :) .

6 месеца са адски голям период и риск, какво остава пък ако някои други поискат 12 или 24 месеца, мизерници. При тая несигурност човек да се заробва с 2г. договор е направо самоубийство в тая държава, в която няма един орган, който да се намеси или "самосезира", макар че хората се опитват да "сезират" най-различни органи, но щом полицията седи и чопли семки кво да говорим.

Link to comment
Share on other sites

Е да (макар че 10% според мен не си струват риска), но поне не си на нет към тях, а аналогова ТВ поне все още има в по-голямата част от времето :) .

6 месеца са адски голям период и риск, какво остава пък ако някои други поискат 12 или 24 месеца, мизерници. При тая несигурност човек да се заробва с 2г. договор е направо самоубийство в тая държава, в която няма един орган, който да се намеси или "самосезира", макар че хората се опитват да "сезират" най-различни органи, но щом полицията седи и чопли семки кво да говорим.

 

tedy, и аналогова няма. В Смирненски от вчера и цифрова и аналогова няма. В Кичука може ида са я пуснали някъде, но ....

Link to comment
Share on other sites

Кофти работа са DCC (ТВ Сат КОМ).В Тракия имам само интернет, в Гагарин няма нищо.Телефоните им не работят.

Даже няма кой да им настрой Asterisk-a.Срамота.Обаждам се, невалидни extensions, грешки в IVR-a, смотана работа.

Link to comment
Share on other sites

Поискай си парите, дават ги. Ако не ти ги дадат, отиди в КЗП и оттам ще ги подгреят, за да ти ги върнат.

Никакви пари няма да ти върнат. Аз съм платил на старите каси, писал съм жалба към КЗП и отделно жалба в самият офис на фримата, и не съм видял пари :)..няма смисъл да се разправяш.

Тая на касата даже беше супер нагла и ми вика да съм писал, че отказвам да върна техниката в жалбата ... ами много ясно, че няма да е върна,като незнам точно на кой да ги върна :). И да искаш оригинален приемо-предавателен протокол, няма откъде да ти го намерят(поне в старите каси :) ..продавай техниката във форума и в първата кръчма, поне аз така ще направя в края на месеца като не ми върнат парите :).

 

И аз съм в Кичука и нямам нито ТВ нито Нет :).

 

 

П.П. Абе тея Близоо какво ги плюете толкова много, някой да разясни дали си струва да минавам на тях и какво им е зле, че в Кичука нямам друга алтернатива :) .

 

П.П2. Сега звънях в КЗП и ми казаха, че и двете фирми са ги санкционирали и са предадени към София да се разглежда там случая(или нещо такова)

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

П.П. Абе тея Близоо какво ги плюете толкова много, някой да разясни дали си струва да минавам на тях и какво им е зле, че в Кичука нямам друга алтернатива :) .

 

Това са Евроком... ако не си бил доволен преди... нямда си доволен и сега - само сайта е нов и лъскав... купени са от уж сериозен инвеститор с мнго мрежи из Европа... но дали, кога и как ще иам подобрения е в бъдеще време...

 

В Кичука наситина няма алтерантива на тея пари сериозна.. аз в с епак минавам на Куулбокс кактописах по горе... +5.40 ще плащам... но се надявам да се държат прилично...

Link to comment
Share on other sites

Никакви пари няма да ти върнат. Аз съм платил на старите каси, писал съм жалба към КЗП и отделно жалба в самият офис на фримата, и не съм видял пари :)..няма смисъл да се разправяш.

Тая на касата даже беше супер нагла и ми вика да съм писал, че отказвам да върна техниката в жалбата ... ами много ясно, че няма да е върна,като незнам точно на кой да ги върна :). И да искаш оригинален приемо-предавателен протокол, няма откъде да ти го намерят(поне в старите каси :) ..продавай техниката във форума и в първата кръчма, поне аз така ще направя в края на месеца като не ми върнат парите :).

 

И аз съм в Кичука и нямам нито ТВ нито Нет :).

 

 

П.П. Абе тея Близоо какво ги плюете толкова много, някой да разясни дали си струва да минавам на тях и какво им е зле, че в Кичука нямам друга алтернатива :) .

 

П.П2. Сега звънях в КЗП и ми казаха, че и двете фирми са ги санкционирали и са предадени към София да се разглежда там случая(или нещо такова)

 

Връщат пари. Комшии си взеха парите от тях чрез КЗП. Дори на инфоканала пишеше, ако отказват да върнат парите на старите каси, да се сезира КЗП.

 

Аз лично не съм им плащал защото не съм им абонат, но имам техен сигнал и следя развитието. Имам си Булсат и честно казано, ако разчитах само на DCC за ТВ, още при първия проблем щях да ги разкарам.

Link to comment
Share on other sites

..

П.П2. Сега звънях в КЗП и ми казаха, че и двете фирми са ги санкционирали и са предадени към София да се разглежда там случая(или нещо такова)

На мен ми е интересно какво има в София, което няма тук, във втория по големина град. Върховния съд ли, парламетна ли ще гледа случая?!

Според мен ще им се размине на всички и ще си остане само пушилката накрая. И приказките с празните обещания и надежди.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно какво има в София, което няма тук, във втория по големина град...

Бат Бойкоph34r.gif

 

 

edit: gadniqt, най-добре питай в темата на N3.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Точно така , но трябва да си ги искате... ясно е,че ако се съгласявате с лъжите на касиерките... нищо няма да вземете...

ами то какво да се съгласяваш - аз си искам парите, те ми излизат с номера "върни техниката и ще ти дадем парите" и то евентуално ще ми ги върнат, поне така се изрази служителката. Според мен тея са им връщали в някоя друга каса, не в Кичука :-) ........ пък и аз съм оптимист, може пък да не са стигнали още до моята жалба :-) и скоро да ми звъннат да ми ги върнат :-).

 

 

П.П. Някой от Кичука ако има да ме светне,тоя новият офис на N3, където го отвориха до Марс-а - работи ли и каква му е идеята, че ми е близко и ще е добре ако опъват кабели до нас :-)

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

"върни техниката и ще ти дадем парите"

 

Дори да си подписал , че поемат услугите на ДЦЦ, с който и да е от двамата.. това не касае техниката... само съда може да отсъди чия е тя...

 

НЕ ВРЪЩАЙТЕ ТЕХНИКА!

 

Аз лично дори смятам да изчакам да дойдат със съдия изпълнител :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...