Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

С тоя нет едвам разцъквам PokerStars. Май ще изчакам и другия месец с безплатни услуги (и без това имам държавни изпити) и после по живо по здраво да се разправят. Може и за куулбокса да изчакам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

С тоя нет едвам разцъквам PokerStars. Май ще изчакам и другия месец с безплатни услуги (и без това имам държавни изпити) и после по живо по здраво да се разправят. Може и за куулбокса да изчакам.

 

И аз мисля да изчакам за Кууулбокса. Дано обаче тоя път са сериозни с обявените дати и не ни вържат тенекия.

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля да изчакам за Кууулбокса. Дано обаче тоя път са сериозни с обявените дати и не ни вържат тенекия.

 

99% няма да са.

Днес бях до офиса на Богомил и от там ми казаха, че до преди дни са давали като дати за включване за след 10 дена.В момента не може да гарантира и за 15-20.Показа ми тетрадката и за последните 40мин - 1ч имаше 6 заявки за включване.

Та по пътя на логиката, ще включат хората от районите където вече имат покритие и тогава ще работят по разширение на мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Именно. А и мен силно ме съмнява, че до 1г. ще имат някакво покритие в Кючука. И аз знам за големи вълни хора, сменящи доставчици, то не беше ДЦЦ, па и нетгруп, в близки времеви интервали.. Па покрай суматохата попострадаха и други доставчици, па и хората живнаха покрай ставащото и някои сменят щото ся са се поусетили че има и други на пазара :) .

Link to comment
Share on other sites

Докато Гологанов и Кирев си бъркат по дупките, N3 и Blizoo действат ;)

 

...

Подобни снимки не са сензация, такива коли мога и аз да ти снимам всеки ден, макар и не често едновременно на една снимка.

По-умното щеше да е да кажеш къде е правена снимката, та хората от кой квартал да знаят дали да се радват (визирам N3, а не близуто) :) .

Link to comment
Share on other sites

Именно. А и мен силно ме съмнява, че до 1г. ще имат някакво покритие в Кючука. И аз знам за големи вълни хора, сменящи доставчици, то не беше ДЦЦ, па и нетгруп, в близки времеви интервали.. Па покрай суматохата попострадаха и други доставчици, па и хората живнаха покрай ставащото и някои сменят щото ся са се поусетили че има и други на пазара :) .

Що така си мислиш, в част Кючука имат покритие вече близо година.Аз разкарах нета на ДЦЦ тази пролет, а преди 20-тина дена пуснах и ТВ от кутията.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Що така си мислиш, в част Кючука имат покритие вече близо година.Аз разкарах нета на ДЦЦ тази пролет, а преди 20-тина дена пуснах и ТВ от кутията.

Да, най-южните райони, за съжаление. Днес ще се обадя да питам какво означават точно синята и жълтата зона от кючука, които са се появили в картата. Там са "моите" зони. В тях имаше единствено Нетгруп, и засега явно ще се чакат кулбокс да настъпят близките години. Синьото - гато стане на морето дупка, а жълтата зона - гато Слънцето стане супер нова :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, най-южните райони, за съжаление. Днес ще се обадя да питам какво означават точно синята и жълтата зона от кючука, които са се появили в картата. Там са "моите" зони.

 

като кликнеш с мишката в тези полета, ще ти се покаже едно balloontip-че с инфо.

Link to comment
Share on other sites

Не защитавам никой, но имате ли представа за каква бюрокрация става въпрос и за какви пари, за да окабелиш даден квартал?

Не мисли, че си единствения, който има представа, това не пречи да си мърморим тука.

 

като кликнеш с мишката в тези полета, ще ти се покаже едно balloontip-че с инфо.

Еее, мерси, хем вече няколко пъти ми го казват това, ама аз не се сещам всеки път като вляза :rolleyes: . Все очаквам по-кадърно изпълнение, като Легенда някъде до картата ама както и да е, поне аз така бих го направил.

10/20 Ноември звучи доста добре, обаче СИЛНО се съмнявам да се случи дотогава, явно точно сега са го сложили да ловят "шарани" (образно казано) или да ги карат да не бързат с избора си, или нещо такова. Но а дано ако не до Ноември 2010, поне до Ноември 2011 дойдат :laughing: (после ще кажат, че без да искат са объркали годината).

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

99% няма да са.

Днес бях до офиса на Богомил и от там ми казаха, че до преди дни са давали като дати за включване за след 10 дена.В момента не може да гарантира и за 15-20.Показа ми тетрадката и за последните 40мин - 1ч имаше 6 заявки за включване.

Та по пътя на логиката, ще включат хората от районите където вече имат покритие и тогава ще работят по разширение на мрежата.

Тетрадки,а у,Национални телефони,заявки...

На 1-ви Септември дадох заявка - няколко часа след обявяването на новите им цени....

Днес сме 21-ви а няма и следа от тях...

Ръчкам ги из техния форум - ще дойдем,ще дойдем...

Ама към края на месеца....

Дано не е годината или петилетката!

Е за к`во е тази карта на покритието - в зоната сте ама трябва да окабелим...

Е значи НЕ СЪМ!!

П.С. Пуснал съм заявка и на N3 - Който дойде първи Печели :D

П.С. 2 - Ако пък това горното се случи..... БЕЗ ДУМИ!!

Link to comment
Share on other sites

Тетрадки,а у,Национални телефони,заявки...

На 1-ви Септември дадох заявка - няколко часа след обявяването на новите им цени....

Днес сме 21-ви а няма и следа от тях...

На 13-ти септември им дадох заявка и днес 21-ви ме включиха току що от Кулбокса, но трябваше да направя скандал по телефона едва ли не за да стане, иначе нета е перфектен просто........

Link to comment
Share on other sites

NOVATEL са така да се каже, доставчици на "едро" на интернет ;) Ако не се лъжа преди ДСС също взимаха интернет от тях, но в момента явно поради липсата на техника, един вид Гологанов е ръгнал кабела от София, без да контролира нищо.Пуска интернет ( и кабелна ) на ред, колкото да остане някой друг клиент, пък после ще му мусли какво да прави.

Което веднага навежда на мисълта: липса на техника -> ГОЛЯЯЯЯМ ПРОБЛЕМ -> кофти интернет за дълго време.Та равносметката е, дано скоро Кирев да си върне достъпа иначе... всички търпящи, няма да изтърпят толкова, колкото му трябва на Гологанов за да върне качеството, поне близко до това което беше преди седмица.

 

сега погледнах инфо-канала - явно все пак контролира нещо, щото са посочени старите офиси...ммм-да, май вече на никой няма да се плаща...

Link to comment
Share on other sites

сега погледнах инфо-канала - явно все пак контролира нещо, щото са посочени старите офиси...ммм-да, май вече на никой няма да се плаща...

здравейте ,

интересува ме ако наистина както ми казаха днес от офиса че от вчера има нет за квартал Гагарин но аз нямам дали наистина е възможно да е от модема както вчера писах че модема ми свете до лампа send и ми дава ip 169.254.45.32

и ако е от модема идеи как да си го оправя при положение че не мога да влезна в неговите нстройки

Link to comment
Share on other sites

сега погледнах инфо-канала - явно все пак контролира нещо, щото са посочени старите офиси...ммм-да, май вече на никой няма да се плаща...

До вчера трябваше да плащаме на Кирев, днес на Гологанов - да не плащаме всеки ден. Таксата е за месец/ някои платили и на на двамата/. Сега се пита настощия / за тази седмица/ на кого ще пусне - на всички, на платилит епри него и как ще разбера кои са платили при Кирев и кои въобще не са платили. То май неизвестните станаха повече от известните...

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

Аз се обадих сутринта на новия им телефон от инфо канала. Връзката беше отвратителна, едвам се разбираше кво ми говорят. В крайна сметка разбрах, че до 2-3 дни интернет щяли да пуснат на целия град и тогава ще се оправи и скоростта. Телевизията щяли да възстановят всички канали дори по-рано (1-2 дни значи). Дано да се окаже вярно...

Link to comment
Share on other sites

На 13-ти септември им дадох заявка и днес 21-ви ме включиха току що от Кулбокса, но трябваше да направя скандал по телефона едва ли не за да стане, иначе нета е перфектен просто........

Късметлия...

Аз ВСЕ пак нямам намерение да се карам с някого когато искам да му дам ПАРИТЕ си!!

Те не ми искат парите - аз пък зорлем няма да им ги дам!!!

Link to comment
Share on other sites

Тия говеда май са ми спрели нет-а - диодите на "receive" и "send" мигат едновременно. Имам някакъв спомен от едно време когато бях на ЕК, че при неплатена сметка модема светеше така.

Link to comment
Share on other sites

Тия говеда май са ми спрели нет-а - диодите на "receive" и "send" мигат едновременно. Имам някакъв спомен от едно време когато бях на ЕК, че при неплатена сметка модема светеше така.

 

А плащал ли си? Поясни да се ориентираме. Моя модем също така свети - мигат двете още от края на миналия месец. Въобще не съм имала нет от 01.09, но пък познавам хора в друг квартал - неплатили, на които им е пуснат нета от 2 дни, а също и такива платили ина двета каси, като уж от еднат чакат да им върнат парите, обаче нямат интернет. Май е много избирателно пускнето на услугата.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

Плащал съм на новата каса в Кичука за септември. Вчера вечерта имах някакв не, макар и супер скапан. Преди малко се прибрах и видях, че модема свети така.

Link to comment
Share on other sites

Плащал съм на новата каса в Кичука за септември. Вчера вечерта имах някакв не, макар и супер скапан. Преди малко се прибрах и видях, че модема свети така.

 

Ще почакаме да видим - дали 1-2 дни ще им стигнат.

Link to comment
Share on other sites

сега погледнах инфо-канала - явно все пак контролира нещо, щото са посочени старите офиси...ммм-да, май вече на никой няма да се плаща...

 

Прочети пак поста ми.Говоря за интернета!

 

Проблема еда ли ще се реши до седмица ;) И вече почва мн да писва...

 

@Romel - до колкото четох преди... 15 страници :) техниците/касите на Кирев твърдят, че постоянно им режат кабелите.

Хората който до преди това работеха в ДСС спряха да пишат след като Гологанов "отвърна на удара" :)

Последно някакъв негов работник ( по мое наблюдение ) написа ( преди 2 дена ):

 

"Продължава поетапното възстановяване на интернет и ТВ в Пловдив. Още малко търпение"

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...