Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами, аз съм дотук с този опаратор. В събота идват от N3 .

В момента си пиша от телефона, а изпиратствах кабел на Близу... само до събота :), че без телевизия не се живее..

Няма телевизия, няма нет....

Съжалявам, защото една свястна фирма имаше и умишлено я убиват....

Поздрави!

 

Поне си намерил добра алтернатива!

Link to comment
Share on other sites

Някой от Смирненски да има сигнал? Май в целия град е има/нема.

ако питаш за интернет, в кичука(до събота пазара) трети ден вече няма нет.

кабелната е налична, но понякога и тя изчезва. снощи малко след полунощ, когато чаках да гледам репортажите от лига европа, сигнала се изгуби.

при цифровата са 6-7 канала на кръст.

Link to comment
Share on other sites

ако питаш за интернет, в кичука(до събота пазара) трети ден вече няма нет.

кабелната е налична, но понякога и тя изчезва. снощи малко след полунощ, когато чаках да гледам репортажите от лига европа, сигнала се изгуби.

при цифровата са 6-7 канала на кръст.

 

Конкретно за Смирненски питам. Нет нямам въобще, вече и не искам, нямам кабелна и цифрова - никаква - дори един канал. Затова питам някой от Смирненски дали има поне 1 канал.

Link to comment
Share on other sites

 

Гологанов мести трасетата и техниката в новонаетия от него офис, с новата търговска марка която е DCC - Цифрова Кабелна Корпорация , авариините коли вече са облепени, видях ги вече.

Има решение с което има право варху техниката вече, и което решение се обжалва от Кирев в момента.

Той се възползва от решението и мести техниката в неговия офис под негов контрол.

Тепърва ще разберем дали Кирев ще спечели обжалването.

 

 

"Полицията не се е намесила защото Гологанов вече има документи, също както полицията не се намесваше докато офисите бяха окупирани от Кирев , тогава той имаше документи.."

Edited by SSnDip
Link to comment
Share on other sites

Гологанов мести трасетата и техниката в новонаетия от него офис, с новата търговска марка която е DCC - Цифрова Кабелна Корпорация , авариините коли вече са облепени, видях ги вече.

Има решение с което има право варху техниката вече, и което решение се обжалва от Кирев в момента.

Той се възползва от решението и мести техниката в неговия офис под негов контрол.

Тепърва ще разберем дали Кирев ще спечели обжалването.

 

 

"Полицията не се е намесила защото Гологанов вече има документи, също както полицията не се намесваше докато офисите бяха окупирани от Кирев , тогава той имаше документи.."

 

Т.е. да очакваме следващата седмица Episode 3 Кирев мести техниката. Колкото до "Цифрова кабелна корпорация" не е нова фирма, а преименуваната АТВ САТ. Може би човека иска да си ползва логото по офисите ДСС. А какво стана до вчера сума народ ни убеждаваха, че ТВ САТ КОМ са легалните, днес стана АТВ/ЦККорпорация. Ха сега да познаем ще ли да има нет и ТВ или не.

Link to comment
Share on other sites

 

нещата няма да се оправят скоро ... един адвокат(познат на мой приятел), който е гледал делото, му е казал, че тези спорове между двете страни могат да продължат с месеци, дори година ... докато съдът не се произнесе, нещата ще се решават като в дивия запад - правото на по-силния(вижда се от видеото), а полицията ще стои и ще наблюдава, защото нашата съдебна система е мудна и когато наистина трябва да се отсъжда о време, тя не може да се справи.

 

п.п. за заявка на евроком и булсатком се чакало вече 20-30 дни ... то нещата са ясни вече. кораба потъва, всеки се спасява както намери за добре.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Т.е. да очакваме следващата седмица Episode 3 Кирев мести техниката. Колкото до "Цифрова кабелна корпорация" не е нова фирма, а преименуваната АТВ САТ. Може би човека иска да си ползва логото по офисите ДСС. А какво стана до вчера сума народ ни убеждаваха, че ТВ САТ КОМ са легалните, днес стана АТВ/ЦККорпорация. Ха сега да познаем ще ли да има нет и ТВ или не.

 

 

Писал съм нова търговска марка , не фирма . И да, определено има хляб за сценарии на един турски сериал :D

Link to comment
Share on other sites

Писал съм нова търговска марка , не фирма . И да, определено има хляб за сценарии на един турски сериал :D

 

Да... всички турски сериали ряпа да ядат. Само, че турските сериали ни забавляват, а тази история по скоро ни разказа играта /на потребителите/. Опитвал ли се някой да настрои китайска вътрешна антена, в панелен блок, да хване сигнал и да го гледа на ЛСД телевизор.?

Link to comment
Share on other sites

Все пак аз намирам и един плюс от цялата дандания с дцц - тоя месец 100% ще карам на безплатна телевизия, все пак я има криво ляво :) . И няма да платя докато не стане ясно на всичко кой крив кой прав и да дойдат да режат кабела отвънка.

Link to comment
Share on other sites

Все пак аз намирам и един плюс от цялата дандания с дцц - тоя месец 100% ще карам на безплатна телевизия, все пак я има криво ляво :) . И няма да платя докато не стане ясно на всичко кой крив кой прав и да дойдат да режат кабела отвънка.

 

Дай ги на мен парите, аз съм платил, а няма да гледам :)

Link to comment
Share on other sites

 

Това за акт16 се знаеше още от началото на месеца.

Забележете че в документа не се посочва кога е издаден оригиналният акт. Актът е само за район централен, останалите квартали са с други актове. Също така се посочва за възложител Гологанов.

От звуковия коментар на Кирев към статията е ясно, че той има строително разрешение с проекти и т.н., тоест той е възложителя. Също така има акт 16 за останалите два раѝона. (но май Гологанов си е извадил акт16 и за тях).

 

С други думи - горко ви.

Link to comment
Share on other sites

п.п. за заявка на евроком и булсатком се чакало вече 20-30 дни ... то нещата са ясни вече. кораба потъва, всеки се спасява както намери за добре.

Булсат нямали СТБ-та

Няма и в завода...

ШАХ!!!!

Link to comment
Share on other sites

п.п. за заявка на евроком и булсатком се чакало вече 20-30 дни ... то нещата са ясни вече. кораба потъва, всеки се спасява както намери за добре.

 

 

Незнам по колко се чака за включване ама хора от Булсатком обикалят из кваталите и звънят по хорските врати да ги агитират да им стават клиенти......

Наистина ако се чака по толкова време и ако нямат налична техника е супер нагло и от тяхна страна!

Link to comment
Share on other sites

Незнам по колко се чака за включване ама хора от Булсатком обикалят из кваталите и звънят по хорските врати да ги агитират да им стават клиенти......

Наистина ако се чака по толкова време и ако нямат налична техника е супер нагло и от тяхна страна!

Абе най-насраните и кофти доставчици по неписан закон все са с гръмки/яки/нагли/лъжливи реклами. Да дойдат да ме агитират да мина на булсат?! :laughing: Добре че има форуми.

Link to comment
Share on other sites

ей tedy, добре че си ти да ми обясниш колко са насрани "Булсат" и колко съм зле аз, че вече 3 години ги ползвам за доставчик на телевизияmad.gif Сериозно почваш да дразниш!, а по принцип съм доста търпелив и те уважавам страшно много като човек допринесъл много за форумаph34r.gif

 

 

edit: ами дайте им малко шанс на хората, както казах в другата тема беше доста глупаво, това което направиха, но съм положително настроен и мисля че нещата ще се оправят - въпросът е кога wacko.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

ей tedy, добре че си ти да ми обясниш колко са насрани "Булсат" и колко съм зле аз, че вече 3 години ги ползвам за доставчик на телевизияmad.gif Сериозно почваш да дразниш!, а по принцип съм доста търпелив и те уважавам страшно много като човек допринесъл много за форумаph34r.gif

Ок, уточнявам - говоря за ИНТЕРНЕТА, а той както знаем няма нищо общо с телевизията им. Дразни ме че се намесват в сфера, където явно не ги бива. Да бяха купили нетгрупата и да ги оставят както са си, а не да се опитват да дават техен нет и да развалят мрежата. Или поне ще върви към по-зле, и като качество, и като скорости, и като поддръжка, и като екип, а очевидно и като техника.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...