Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

А бе то е ясно че "Гологана отвръща на удара" ( това го писах преди 20 страници :tongue ) обаче ми е много интересно какво сега пък говорят от някогашните "нови" офиси и сегашни стари ...уф че мазало ..демек обаждал ли се е някой на офисите на Кирев и каква версия развиват там ? Защото в Басаеновград например ми казват , че Кирев все още владее техниката там и постоянно въртели едно филмче за екшън резачите на кабели .... За там ясно , ама за Пловдив ми стана весело да чуя, ако се е обаждал някой , защото аз няма на никого да се обаждам, камо ли да плащам ... ма за джамбурето питам :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой пускал ли е фабрични настройки на цифровата от вчера насам? Колко канала намира?

 

същите както и ако пуснеш да търси автоматично.

Link to comment
Share on other sites

Аз се обадих сутринта на новия им телефон от инфо канала. Връзката беше отвратителна, едвам се разбираше кво ми говорят. В крайна сметка разбрах, че до 2-3 дни интернет щяли да пуснат на целия град и тогава ще се оправи и скоростта. Телевизията щяли да възстановят всички канали дори по-рано (1-2 дни значи). Дано да се окаже вярно...

 

Те тия лъжливи говеда това,че до 2-3 дни ще оправят интернета го разправят от първи септември сутринта! :unsure:

 

Оказа се,че лъжат повече от дърти циганки,така че ......

 

ДАНО!

Link to comment
Share on other sites

Вече стана една семица без нет,добре че има добри хора които си държат мрежите отворени около мен.Някой да знае нещо,защото на мен вече не ми вдигат телефона от офиса на новото ДЦЦ ?

Link to comment
Share on other sites

Вече стана една семица без нет,добре че има добри хора които си държат мрежите отворени около мен.Някой да знае нещо,защото на мен вече не ми вдигат телефона от офиса на новото ДЦЦ ?

В момента чакали доставката на техника. Трябвало да пристигне до седмица... 10 дена. С други думи - до края на месеца...поне - забрави за нет. Това за едните, за другите... само онзи горе знае.

Link to comment
Share on other sites

Някои има ли повече от 51 телевизии на цифрата?

 

Едва ли. Разликата цифров/аналогов пакет е има няма 10 канала. Като в аналоговия върви инфо канал/ на последния за сега държател, ако може така да се каже/, който го няма в цифровия. Предположения препредават/пускат/ нечий чужд пакет, ограничен. Прилича на пакета на Виваком тв, с малки разлики.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

В момента чакали доставката на техника. Трябвало да пристигне до седмица... 10 дена. С други думи - до края на месеца...поне - забрави за нет. Това за едните, за другите... само онзи горе знае.

Може ли малко уточнение за това кой чака техника Гологанов или Кирев. Платил съм при Гологанов и вече много ме е яд.

Link to comment
Share on other sites

Може ли малко уточнение за това кой чака техника Гологанов или Кирев. Платил съм при Гологанов и вече много ме е яд.

За съжаление не мога да ти кажа. Информацията е от вчера, от приятелката ми, която е платила и на... двете каси. Защото не ме слуша. Вчера е била и на двете, но тази информация за коя каса се отнася не знам. Най-добре питайте в обслужващите ви офиси. Сега се сетих, че от другата каса се оплакали от голямото количество нарязани кабели и липса на достатъчно хора да ги възстановят.

Добре, че се отказах от тях още в края на юли... иначе и аз щях сега да се включа в рязането на кабели.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление не мога да ти кажа. Информацията е от вчера, от приятелката ми, която е платила и на... двете каси. Защото не ме слуша. Вчера е била и на двете, но тази информация за коя каса се отнася не знам. Най-добре питайте в обслужващите ви офиси. Сега се сетих, че от другата каса се оплакали от голямото количество нарязани кабели и липса на достатъчно хора да ги възстановят.

Добре, че се отказах от тях още в края на юли... иначе и аз щях сега да се включа в рязането на кабели.

Имам информация че Гологанов чака техника и до 2 -3 дни ще се възтанови всичко

 

Някои има ли повече от 51 телевизии на цифрата?

За момента са 51 програми на ЦТВ но до няколко дни ще тръгнат и останалите + минусовите...

Link to comment
Share on other sites

Само се надявам предходния пост да не е поредното изчакайте още 10-20 пъти по 2-3 дни пък ако изтраете всичко да се оправи ще ви кажем благодаря и дайте сега парите :)

 

Ако си толкова близо до информацията предай нагоре, че е нормално хорадата да бъдат компенсирани поне в двоен размер за времето през които са имали проблеми и са си късали нервите, а не просто да им се каже благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Във форума за дигитална ТВ, служител на Кирев е написал, че до няколко дни контрола пак ще бъде поет от него, така че очаквайте нов срив.

Link to comment
Share on other sites

Във форума за дигитална ТВ, служител на Кирев е написал, че до няколко дни контрола пак ще бъде поет от него, така че очаквайте нов срив.

 

А бе как Кирев ще възтанови и то на 120% като всичко е на Гологанов,нали в момента той пуска всички услуги и има собственна базова станция?

Link to comment
Share on other sites

Ей сега се връщам от един от офисите на Гологанов и опааааа старата песен на нов глас.Понеже съм бил платил на касата на Кирев и нет нямало да получа докато не си платя и на тях.А някой знае ли как да сменя софта на приемника за да го ползвам при друг оператор?

Link to comment
Share on other sites

Ей сега се връщам от един от офисите на Гологанов и опааааа старата песен на нов глас.Понеже съм бил платил на касата на Кирев и нет нямало да получа докато не си платя и на тях.А някой знае ли как да сменя софта на приемника за да го ползвам при друг оператор?

Той си работи приемника и на другите оператори,ако си с topfield влизаш в инсталация там набираш 359700110996 и ти се отключват менютата за търсене

Link to comment
Share on other sites

Във форума за дигитална ТВ, служител на Кирев е написал, че до няколко дни контрола пак ще бъде поет от него, така че очаквайте нов срив.

 

значи следва "завръщането на джедаите" ... интересно дали ще надминат и джордж лукас :D

Link to comment
Share on other sites

Той си работи приемника и на другите оператори,ако си с topfield влизаш в инсталация там набираш 359700110996 и ти се отключват менютата за търсене

 

Май на ДСС приемниците не могат да се ползват на друг оператор, заради кодировката. Те не използват кодировка CONAX и май не стават за други мрежи.

Link to comment
Share on other sites

Май на ДСС приемниците не могат да се ползват на друг оператор, заради кодировката. Те не използват кодировка CONAX и май не стават за други мрежи.

А това кой ти го каза? Имат слот за smart card нали?

Link to comment
Share on other sites

А това кой ти го каза? Имат слот за smart card нали?

 

В някой от форумите за цифрова ТВ го прочетох. Не съм на 100% убедена и затова казах няколко пъти "май". То не е трудно да се пробва от някой,който вече има цифрова /кабелна/ от друг оператор и да пробва. То всъщност и зависи какъв е приемника. ДСС явно са ползвали няколко различни в годините.

Link to comment
Share on other sites

А бе как Кирев ще възтанови и то на 120% като всичко е на Гологанов,нали в момента той пуска всички услуги и има собственна базова станция?

 

Не, ако си гледал видеото, там се говори, че Гологанов реже кабелите на покрива на централен офис и от там свързва негови кабели към съседен наед от него офис.

Link to comment
Share on other sites

Не, ако си гледал видеото, там се говори, че Гологанов реже кабелите на покрива на централен офис и от там свързва негови кабели към съседен наед от него офис.

Хаха, вместо да си режат постоянно кабелите на тоя прословут покрив и да ги завземат във владение, що не си сложат по един сплитер, поне да не се разкарват с ножиците, а науката отдавна е измислила начин без рязане - със сплитер или превключвател, та от офисите си да го правят с натискане на един бутон :bgrin: . Решава Гологанов да вземе контрола: дига телефона "Кире, ма**** ти де******",затваря и натиска копчето. Кирето по някое време се усеща, че е ядосан, дига телефона "Гологане, мам*** ти де****", затваря и натиска копчето. Поне за абонатите няма да има прекъсвания :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, вместо да си режат постоянно кабелите на тоя прословут покрив и да ги завземат във владение, що не си сложат по един сплитер, поне да не се разкарват с ножиците, а науката отдавна е измислила начин без рязане - със сплитер или превключвател, та от офисите си да го правят с натискане на един бутон :bgrin: . Решава Гологанов да вземе контрола: дига телефона "Кире, ма**** ти де******",затваря и натиска копчето. Кирето по някое време се усеща, че е ядосан, дига телефона "Гологане, мам*** ти де****", затваря и натиска копчето. Поне за абонатите няма да има прекъсвания :laughing:

 

Ей тва ми хареса цък-цък, цък-цък и докато се нацъкат/ нацакат/, да се снабдят с техника, да се... и като се огледат няма да има вече на кой да доставят - най-много да им остане Асеновград, но ще ги преживеем ...

Link to comment
Share on other sites

 

Ей тва ми хареса цък-цък, цък-цък и докато се нацъкат/ нацакат/, да се снабдят с техника, да се... и като се огледат няма да има вече на кой да доставят - най-много да им остане Асеновград, но ще ги преживеем ...

То и в Асеновград няма да им останат, имало някаква конкурентна фирма на тяхната там и едвам насмогвала да им пребира "доволните" клиенти от тях :).

 

Иначе тея 100к, където ги пускат тука да ни замажат очите, че поне скайпа зарежда с него, незнам въобще какво се опитват да направят :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...