Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Оригинала на протокола може да ти го донесе всеки. Искай нов приемо-предавателен протокол с печат на ДСС.

Мдааа, това е възможно. Но моето намерение е да си прибера оригинала. А иначе с печат на ДСС е най-сигурно наистина. А бе като му дойде времето ще видим...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Romel, преминаването към цифрова телевизия е изискване от ЕС, а не прищявка на доставчиците!

Извинявам се за офтопика,но този пост ми навя носталгични спомени!!Прозвучами като едно време: "преминаването към цифрова телевизия не е прищявка а ДИРЕКТИВА НА ПАРТИЯТА".:)
Link to comment
Share on other sites

Как точно развали договора на ДСС - Кирев, по-конкретно - подфписа нещо, върна техниката, какво точно направи?

 

Върнах техниката с протокол в офис на Кирев, получих си парите обратно ,и от фирмата на Гологанов ми пуснаха сигнала с друга техника от тях без пари!

Това е в моя случай! Всичко е 6+ не мисля,че съм прекаран!

Link to comment
Share on other sites

Върнах техниката с протокол в офис на Кирев, получих си парите обратно ,и от фирмата на Гологанов ми пуснаха сигнала с друга техника от тях без пари!

Това е в моя случай! Всичко е 6+ не мисля,че съм прекаран!

 

А интернет пуснаха ли ти от АТВ? Защото при мен няма вече 12 дни? И не е имало за миг дори! :unsure:

Edited by viking
Link to comment
Share on other sites

интернета пак е в **за :angry:

 


>ping www.google.com

Pinging www.l.google.com [74.125.39.104] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.39.104: bytes=32 time=3007ms TTL=53
Reply from 74.125.39.104: bytes=32 time=1558ms TTL=53
Reply from 74.125.39.104: bytes=32 time=1957ms TTL=53
Reply from 74.125.39.104: bytes=32 time=286ms TTL=53

Ping statistics for 74.125.39.104:
   Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 286ms, Maximum = 3007ms, Average = 1702ms

>

Link to comment
Share on other sites

ping www.google.com

Pinging www.l.google.com [74.125.39.99] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.39.99: bytes=32 time=48ms TTL=53
Reply from 74.125.39.99: bytes=32 time=62ms TTL=53
Reply from 74.125.39.99: bytes=32 time=46ms TTL=53
Reply from 74.125.39.99: bytes=32 time=59ms TTL=53

Ping statistics for 74.125.39.99:
   Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 46ms, Maximum = 62ms, Average = 53ms

Link to comment
Share on other sites

Днес правих тестове, защото имам два router-а - един към N3 и един с DCC (още не са ми го спрели тоя нет ;)). На най-ниските тарифи от по 15 лева.

Ами какво да ви кажа.. разликата е доста голяма в полза на N3. Става дума за доста по-ниско latency (средно 20 до 80 милисекунди по-добро), добър upload (за БГ около 8Mbit/s, иначе е към 1Mbit/s за навън) и доста добри,стабилни скорости за download към международните сървъри. Много добре се вижда разликата като отвориш един клип в youtube.com с единия и с другия доставчик.. ;)

 

За сега при мен се очертава кабелна и цифрова на DCC а за нет - N3, но ще видим.. може да мина и на пакет при N3. Просто за кабелната се ослушвам още ,защото ми се оплакаха 1-2 познати от лошо качество на аналоговата и малкото канали, а аз имам няколко ТВ-та и няма да са всички със set-top box-ове :)

Link to comment
Share on other sites

, а аз имам няколко ТВ-та и няма да са всички със set-top box-ове :)

А още един в групата на мърморковците за орязаната аналогова на N3 ...Трябва да станем партия :beer:

Link to comment
Share on other sites

След като днес N3 ме отрязаха, че не знаят кога ще успеят да ми пуснат интернет и телевизия (пуснах си заявката на 2.09, днес аз трябваше да се обадя, при положение, че казаха 3-4 работни дни), май ще ида да си платя на ДЦЦ-то пак. Само ако може някой да ме упъти в крайна сметка на кой да платя? Изчетох мненията от възникването на проблемите до сега и вместо да ми стане по-ясно, ми стана пълна мъгла! В крайна сметка къде трябва да платя? Или където и да платя, ще имам нет? Ш****а история!

Link to comment
Share on other sites

След като днес N3 ме отрязаха, че не знаят кога ще успеят да ми пуснат интернет и телевизия (пуснах си заявката на 2.09, днес аз трябваше да се обадя, при положение, че казаха 3-4 работни дни), май ще ида да си платя на ДЦЦ-то пак. Само ако може някой да ме упъти в крайна сметка на кой да платя? Изчетох мненията от възникването на проблемите до сега и вместо да ми стане по-ясно, ми стана пълна мъгла! В крайна сметка къде трябва да платя? Или където и да платя, ще имам нет? Ш****а история!

Плати си и на двете места. Така ще бъдеш сигурен, че ще имаш нет без значение кой на кого ще реже кабелите, а от друга страна... винаги ще си платил на правилното място :)

Link to comment
Share on other sites

След като днес N3 ме отрязаха, че не знаят кога ще успеят да ми пуснат интернет и телевизия (пуснах си заявката на 2.09, днес аз трябваше да се обадя, при положение, че казаха 3-4 работни дни), май ще ида да си платя на ДЦЦ-то пак. Само ако може някой да ме упъти в крайна сметка на кой да платя? Изчетох мненията от възникването на проблемите до сега и вместо да ми стане по-ясно, ми стана пълна мъгла! В крайна сметка къде трябва да платя? Или където и да платя, ще имам нет? Ш****а история!

 

Не плащай на никого, просто изчакай.

Колегата ми е в кичука , на оптичен интернет , не е плащал и си има интернет.

Аз съм в смирненски , платил съм към АТВ и нямам нет ,но имам ТВ. Явно за момента е нещо териториално...

Съвета ми е , просто изчакай да се стабилизират нещата, като получиш повече информация ще отидеш при правилните и ще платиш.

Edited by SSnDip
Link to comment
Share on other sites

Не плащай на никого, просто изчакай.

Колегата ми е в кичука , на оптичен интернет , не е плащал и си има интернет.

Аз съм в смирненски , платил съм към АТВ и нямам нет ,но имам ТВ. Явно за момента е нещо териториално...

Съвета ми е , просто изчакай да се стабилизират нещата, като получиш повече информация ще отидеш при правилните и ще платиш.

 

И какво става, след като си платил а нямаш нет, някакви компенсации после?

Link to comment
Share on other sites

И какво става, след като си платил а нямаш нет, някакви компенсации после?

 

Ами като дойде времето "после" , ще разберем. За момента алтернативата ми е да пусна ЕК , но предпочитам да си стоя без нет.

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка къде трябва да платя? Или където и да платя, ще имам нет? Ш****а история!

 

 

Не плащай на никой и пак ще имаш нет, докато ти прекарат от ентри.

Link to comment
Share on other sites

вижте колеги имам проблем

с тея асеновградски лаина ДЦц тв сат ком ил ДЦ корпорацион

 

Вчера ми спряха интернета за пореден път и кат отидох в офиса на вапцаров след скандал ми казаха да си платя за октомври че ще имам интернет неограничен достъп да ама немам.

От месец не мога да влизам в опел клуб българия шот оператора е банал достъпа до него , и отллок а ми да ва грешка че няма такъв сървър твсат.ком ..

Link to comment
Share on other sites

Плати си и на двете места. Така ще бъдеш сигурен, че ще имаш нет без значение кой на кого ще реже кабелите, а от друга страна... винаги ще си платил на правилното място :)

 

Ти трябва да си форумния трол, радвам се, че се запознахме! jerk.gif

 

На останалите, благодаря за съветите, явно ще изчакам N3.

Edited by nemo
Link to comment
Share on other sites

Абе не знам, ама аналоговата им ТВ (на която сме) освен 2-3 дни с по няколко досадни прекъсвания преди 2-3 седмици, не прекъсва, и за 3 години поне по отношение на прекъсвания сме нямали никакви проблеми, да е прекъсвала няколко пъти за кратко. За сметка на това каналите последната година видимо свалиха качеството си, някои накъсват по "цифров" начин, и някои телевизии (основно Нова) не е наред със стереото си от поне 1-2 години - свири само десния говорител (на другите канали е Ок всичко).

Link to comment
Share on other sites

+1 кичука

plovdiv-online

 

доста измислено звучи ...

 

"ХАХАХАХАХА

написан от haha, септември 15, 2010

Абе какви са тези непроверени данни ? Гологанов излиза и прави пресконференция, в която посочва , че няма достъп до офисите (централата) с техниката , която пък между другото е разделена на 2 и едната част е в Асеновград. Как точно АТВ ще включат генератор ?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...