Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

тва пък е още по-странен резултат ;S

 

нормален резултат на най-бързата тарифа е

 

946971713.png

 

странни са защото не съвпадат скоростите с никоя тарифа и пинга е повече от очакваното

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

тва е малко странен резултат , да не е през wireless ?

 

Разбираш си от работата!!! Точно през wireless е! С десктоп PC съм, но не исках да ми дупчат нищо, че съм правил ремонт и си сложих рутер+адаптор на компа. Може би губя малко от това, но не съм толкова дребнав!

 

тва пък е още по-странен резултат ;S

Я кажи само, защо да е странен?

 

тва пък е още по-странен резултат ;S

 

нормален резултат на най-бързата тарифа е

 

946971713.png

 

странни са защото не съвпадат скоростите с никоя тарифа и пинга е повече от очакваното

 

 

Аз съм на тази средната-за 25 лв. Не знам защо е така и от какво се получава, но в началото, докато си намеря най-добрите драйвери, доста се поозорих и нета не беше кой знае, колко по-добър от този на DCC. След като си оправих драйверите, мога само да кажа, че толкова читав нет никога не съм ползвал.

Link to comment
Share on other sites

SSnDip, какви са недостатъците на услугите на Ентри ?

Да знаем в каква насока трябва да се работи ...

В хнсока Кючук Париж моля...

Най-големия ви недостатък е покритието мисля.

В смисал че не е достатъчно

Link to comment
Share on other sites

Този тест на гаров ли е или на булсатком. И ако е на гаров от къде е направен.

 

През WiNet съм (т.е. Гаров не Нетгруп/Булсатком) - близо до ВИХВП съм, но е директно след оптиката като медийния конвертор е на същата кооперация в която живея. Един вид FTTB е.

Link to comment
Share on other sites

Развалиха ми Договора на ДСС с Кирев и сега се оказва ,че Гологанов имал бъдещ сайт ,който се разработвал www.dccbg.bg!

Утре ще се прехвърля на тях...

 

И като се прехвърлиш на тях какво ще стане? Да не би да ти пуснат нет или ТВ? :confused

Link to comment
Share on other sites

А бе не знам за вас, ама DCC като телевизия има един много голям + в сравнение с N3 - това е все още "дебелата" аналогова програма. На мен ми е ясно защо го правят ( N3) - все пак целта е да се придърпват възможно най голям брой абонати на цифровата ТВ. Обаче , на този етап в повечето къщи гъмжи от стари телевизори и в моя случай , ако премина на Н3 всички хлапета и т.н ще изреват на умряло с умрелите 21 канала аналогова... ако пък поискам да им пусна и на тях - ще ми разцепят ...портофела с разните такси - + 7за 2 ри тв и т.н - става дебело. Затова, тези които смело забърсват бившата DCC като версия за ТВ доставчик доста бързат....

a za blizooo - никога вече :angry1

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Romel, преминаването към цифрова телевизия е изискване от ЕС, а не прищявка на доставчиците!

аз не съм против цифровата. Просто казвам , че 21 канала аналогова пък била и без пари не ме устройва на този етап, а ТВСАТ засега покрива всичко - и за пенсионерите и за хлапетиите и всичко за 15 лева

:beer:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

А бе не знам за вас, ама DCC като телевизия има един много голям + в сравнение с N3 - това е все още "дебелата" аналогова програма. На мен ми е ясно защо го правят ( N3) - все пак целта е да се придърпват възможно най голям брой абонати на цифровата ТВ. Обаче , на този етап в повечето къщи гъмжи от стари телевизори и в моя случай , ако премина на Н3 всички хлапета и т.н ще изреват на умряло с умрелите 21 канала аналогова... ако пък поискам да им пусна и на тях - ще ми разцепят ...портофела с разните такси - + 7за 2 ри тв и т.н - става дебело. Затова, тези които смело забърсват бившата DCC като версия за ТВ доставчик доста бързат....

a za blizooo - никога вече :angry1

 

Тук не мога да не се съглася! И ми е чудно, защо го правят. Нищо не им коства да пуснат към 40-тина по-популярни програми, пък нека да струват пари. В този живот нищо не е безплатно.

Link to comment
Share on other sites

@Romel, и ти си прав.

Аз също съм със стари телевизори и няма изгледи да си купя нов скоро. Обаче много ме дразнеше факта, че спря discovery channel, а аз почти само него гледам. И детските канали ми се струваха кофти, особено boomerang :tongue.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Вижте сега, аз не искам да обърнем темата какви са n3. Който не му отърва - не ходи при тях. За интернета - харесва ми - отидох - нямам предразсъдъци. Обаче прекалено организираните телевизии, които педантично отбелязват всеки бит информация и ти я начисляват на сметката са малко неудобни в днешно време. Бившата ДЦЦ си е малко като разграден двор ( за момента) и елементарната сметка наистина я прави атрактивна... докога - не се знае но ...бъдещето ще покаже :beer:

Link to comment
Share on other sites

Моят телевизор се явява аналогов ТВ тунер,така че напълно ви разбирам.DCC може да са всичко,но аналогавата телевизия като брой канали е отлична.

Link to comment
Share on other sites

Това го бях казал и аз в една от другите теми. Мисля, че тази на N3. Отговориха ми в крайна сметка, че са мислели да е просто ей така, но са щели да напълнят пакета, защото имало търсене. Все пак, доста хора имат по няколко телевизора в къщи и само основният е с цифров приемник.

Link to comment
Share on other sites

Romel, преминаването към цифрова телевизия е изискване от ЕС, а не прищявка на доставчиците!

Само за ефирната за да се освободят честоти. Начина на разпространение по кабел не е регламентиран.

Link to comment
Share on other sites

Развалиха ми Договора на ДСС с Кирев и сега се оказва ,че Гологанов имал бъдещ сайт ,който се разработвал www.dccbg.bg!

Утре ще се прехвърля на тях...

Човек, ти да не си мазохист?

Гледай като подпишеш двугодишен обвързващ договор при Гологанов, да предплатиш и за него. Така ще си възможно най-прекаран.

Link to comment
Share on other sites

Развалиха ми Договора на ДСС с Кирев и сега се оказва ....

 

Как точно развали договора на ДСС - Кирев, по-конкретно - подфписа нещо, върна техниката, какво точно направи?

Link to comment
Share on other sites

ако ще се махаш от тях, направо си го задръж. много ми е интересно как ще дойдат да ти го "изземат" ... да видим дали ще покажат договора ти с DCC, която към настоящия момент са в небитието. :laughing:

 

На същото мнение съм!

Днес ходих до "старите" каси и си пуснах молба за спиране и такава за връщане на парите ми за септември. Дадоха ми даже входящ номер на молбата и ми казаха, че ще ми върнат парите като им занеса техниката. Аз пък им казах да дойдат да си я вземат, но задължително да носят оригинала на протокола с който съм я получил. Отговорът бе, че протоколите са в "офиса" ?! който е заключен ?!?!?! Така, че парите няма да си ги видя сигурно, но имам вътрешното чувство, че така наречената техника ще си остане за мен (не че ми трябва, ама...).

Ходих на старите каси, защото на 10.08 като си плащах за септември ме метнаха да подпиша "СПОРАЗУМЕНИЕ", тъй като единия собственик се отказвал, а другия

(Гологанов) ставал правоприемник на ДСС.

 

Успех на всички, и не се лъжете да връщате техниката нито на едните, нито на другите, докато не видите в кой е ОРИГИНАЛА на протокола...

 

Днес около обяд ще ми пускат Н3 и утре ще постна първи впечатления.

Edited by netvista
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...