Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз си имам кабелна и интернет. Интернета не е прекъсвал от 1-2 седмици. Само за по 4-5 минути на 3 пъти късно по нощите.

 

Цифрова нямам.

Link to comment
Share on other sites

При мен няма никакъв сигнал (кабелна, цифрова, нет) от 9 сутринта.

Явно наистина е в целия град, и в Кичука липсва аналогова, ама май от малко след 9, преди това мисля, че имаше.

Link to comment
Share on other sites

Явно наистина е в целия град, и в Кичука липсва аналогова, ама май от малко след 9, преди това мисля, че имаше.

 

Аз си имам кабелна и интернет. Интернета не е прекъсвал от 1-2 седмици. Само за по 4-5 минути на 3 пъти късно по нощите.

 

Цифрова нямам.

 

По кое е явно. :)

Link to comment
Share on other sites

Нали това се опитвам да ви кажа. Че аз имам всичко, без цифрова телевизия. И аз съм в Кичука.

 

Затова по нищо не е "явно", че е в целия град.

Link to comment
Share on other sites

Какво е положението при вас? При мен все още няма сигнал и вече нямам нерви да ходя да се разправям със служителите в офиса им.

Link to comment
Share on other sites

По кое е явно. :)

Явно е, че по целия град има проблем, разпръснат по целия град, ако някои имат телевизия, значи ли че е масирана атака по едно и също време примерно 50 души да са срязали по едно и също време полу-централни трасета към абонати ПО целия град?!

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

В Тракия съм, от сума време лисват и n-брой канали, а и вече половин ден няма аналогова ТВ. То иначе хубаво ще ги сменя, ама къде да ида - евроком ли са, близу ли са мерси, Н3 преди година и половина ми казаха да изчакам 2-3 месеца и още чакам? Май ще ида да накупя няколко антени и колкото - толкова.

Link to comment
Share on other sites

Тези кретени трябва да ни "компенсират" с по половин година интернет и кабелна безплатно,за да се ЗАМИСЛИМ дали да им останем абонати! Интернет няма от 15 дни нито за миг,кабелната изчезна....... :angry:

Учудвам се колко всъщност сме търпеливи........

Link to comment
Share on other sites

В Тракия съм, от сума време лисват и n-брой канали, а и вече половин ден няма аналогова ТВ. То иначе хубаво ще ги сменя, ама къде да ида - евроком ли са, близу ли са мерси, Н3 преди година и половина ми казаха да изчакам 2-3 месеца и още чакам? Май ще ида да накупя няколко антени и колкото - толкова.

Абсолютно! И на мен ми писна от тая телевизия, верно 15 лв не е много, ама като се гледат 3-4 канала макс, с това пародия на качество, а да давам по 20-30 лв само щото фокс крайм или нещо такова, го има само в големите пакети, и се дразня само като си помисля. С антени може и да не, ама твърдо съм решил като остане време да се занимавам, взима се една сателитна, и минавам в нелегалност, има доста начини, ако все пак свободните сателитни не ни устройват. Срещу нула лв гледаш. Ако нещо липсва или преведено, има варианти за мноо малко кинти. И това щото тука няма алтернативен ТВ доставчик, който бих пуснал, ако изключим близу, дцц и булсат, които не бих пуснал особено след това което насраха нета, не остава никой друг.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Има си кабелна, но само на 2 честоти. Едната е точно между Explorer и Нова, където е спектъра, а другата почти на края на дециметровия преди Балканика, където е ТВ Канал Пловдив. При положение, че това върви, а всичко друго е празно, ме навява на мисълта, че апаратната е "проходила" някъде и си е останал само спектъра и ефирния приемник за Канал Пловдив. Май ще се мести апаратната.

Link to comment
Share on other sites

Има си кабелна, но само на 2 честоти. Едната е точно между Explorer и Нова, където е спектъра, а другата почти на края на дециметровия преди Балканика, където е ТВ Канал Пловдив. При положение, че това върви, а всичко друго е празно, ме навява на мисълта, че апаратната е "проходила" някъде и си е останал само спектъра и ефирния приемник за Канал Пловдив. Май ще се мести апаратната.

Добре де, ако беше така , за ...курабията ли се държаха, че не писаха нещо по Инфо каВала си или нещо от този род ? :bgrin: :angry1

Link to comment
Share on other sites

ИСТИНАТА

написан от Анонимен, септември 15, 2010

Гологанов отряза 288 оптични влакна които захранват отделните квартали за да вземе някакъв незаконен временен контрол. Полицаите чоплиха слънчоглед и го гледаха как реже а живата ограда от АлфаСот беше от 30 човека. Очаквайте видео от мястото на събитието.

Нямам търпение да видя доказателството.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ако беше така , за ...курабията ли се държаха, че не писаха нещо по Инфо каВала си или нещо от този род ? :bgrin: :angry1

 

Предполагам, че не са имали време да реагират. Но само предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Няма такава простотия . . .

 

На Cooolbox съм, но и аз мога да видя, че не съм си платил :D :bgrin: :punk

 

 

c5Amr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...