Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EDIT: няма значение , не е нужно да споря и да доказвам мнението си. Парите, които ще плащам са мои и смятам , че не си струва да ги дам на посочените по-горе.

Лично мнение, всеки с различно от моето има правото да си дава парите където пожелае. :)

Edited by SSnDip
Link to comment
Share on other sites

3. Всички, които сега плюят кълнат и се махат .. вярвам са наясно, че в момента в по-голямата част от града няма алтернатива по качество на DCC ( преди делбата да започне) , и след приключване на тази делба , голяма част от "тъй напусналите" ще се завърнат.

 

Всички сме яли лайната на Евроком (Близоооооооо) , Ентри , като едни бивши еврокомаджии с малък бюджет не предлагат нито сносен интернет , нито читава телевизия. Аз лично в 21 век при наличие на оптика до дома не бих си пуснал лан доставчик.

И какво правиме ? Аз лично смятам да изчакам и междувременно срещу 15 лв на безсрочен договор може да си пусна "ентри" за месец-два не повече ...

За жалост Куулбокс нямат покритие в моят район все още.

Затова драги зрители на зре;лищни скандали , не взимайте страна , намерете временна алтернатива и си гледайте кефа..

Ихааа... Ти ще си новата мечка3 май? Честно казано не знам от къде да почна,та ще карам наред.

 

 

Понятието БИВШИ ЕВРОКОМЦИ трябва да е обида ли? При тези БИВШИ Еврокомци нета беше (като за онова време) БЕТОН за цената си. НИКАКВИ загуби нямаше, много добри скорости (още си спомням Достъпна + и Икономична + тарифите <3 ). Та по-скоро това определение е жива хвалба.

 

Не предлагат сносен интернет? Я пак? FTTB за блок и FTTH за къщи? Тея работи говорят ли ти нещо? Дали е оптика дет ти влиза в апартамента или в блока разлика като потребител нали съзнаваш,че не можеш да направиш?

 

Няма читава телевизия.... Те точно пък имат най-гъвкавите цифрови планове.

 

Не би си пуснал ЛАН доставчик в 21 век... Браво разликата м/у твойто велико ДСС и Ентрито,е че от converter-а до пц-тото ти на ДСС Лан кабела е 10 метра,на Ентри е 50 :laughing: (като приемам,че живееш в блок,тъй като ако си в къща разлика няма да има).

 

А за самото качество/стабилност говори самия факт,че в цялата тема няма 1 негативно настроен НАСТОЯЩ клиент (такива като теб дето говорят колкото да си отворарят устата не ги броим).

 

А какво да кажа за твоята небесна оптика която реално я имат не повече от 100 човека в града сигурно? :laughing: :laughing: :laughing: Кабелния интернет няма смисъл да го коментирам, там минусите всички ги знаем.

Link to comment
Share on other sites

SSnDip, "не сносен" и "не читава" са епитети които за да ги използваш все пак трябва да имаш по-конкретни забележки ... ще ми се да знам ако имаш такива.

Link to comment
Share on other sites

Ако следвам моята логика , трябва да се запитам няколко въпроса:

1. При положение , че в началото на месеца асово хората са платили на старите каси (незнаейки какво се случва) , защо му е на Гологанов и СИЕ да си реже кабелите и сам да спира услугата на платилите на него абонати? Не звучи ли по логично Кирев да го прави това за да ядоса тълпата и да я накара да се прехжърли на тъй наречените нови каси?

2. След като няма излезло съдебно решение, защо тъй наречените "истински" собственици "ТВ САТ КОМ" ( ROYAL GAMES - Красимир Дончев, наемател )са окупирали офисите с техниката"?

3. Всички, които сега плюят кълнат и се махат .. вярвам са наясно, че в момента в по-голямата част от града няма алтернатива по качество на DCC ( преди делбата да започне) , и след приключване на тази делба , голяма част от "тъй напусналите" ще се завърнат.

 

Всички сме яли лайната на Евроком (Близоооооооо) , Ентри , като едни бивши еврокомаджии с малък бюджет не предлагат нито сносен интернет , нито читава телевизия. Аз лично в 21 век при наличие на оптика до дома не бих си пуснал лан доставчик.

И какво правиме ? Аз лично смятам да изчакам и междувременно срещу 15 лв на безсрочен договор може да си пусна "ентри" за месец-два не повече ...

За жалост Куулбокс нямат покритие в моят район все още.

Затова драги зрители на зре;лищни скандали , не взимайте страна , намерете временна алтернатива и си гледайте кефа..

 

За по крайните квартали /смирненски, ели пък кичука/ алтернатива на ДСС няма, но пък те в следващите няколко месеца едва ли ще приключат делбирийте. Като качество N3 не можем да го оценим, докато на уплътнят кварталите - говорим за масовия потребител, който би си взел пакет ТБ+интернет. Ценово N3 тук се представят по добре от ДСС. Да не говорим, че ДСС едва ли ще запазят цените от преди делбата. Освен ако не решат да се цакат и с ценови предложения след раздяката. Иначе за смирненски масово хората минават на Близооооо.

 

Furiozo, вземете уплътнете поне края на смирненски - остава ви един квадрант от 5-6 пресечки между ул. Явор и Орфей /Знам, че няма да стане в близките месеци/.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

от цялата работа май наистина най-много ще спечелят blizooo(във всеки квартал са), тъй като повечето абонати на dcc са на тях заради пакетната цена т.е. кабелна+интерна(+цифрова), а n3 все още нямат покритие навсякъде в града. вчера ми се обажда един приятел и ми вика "тея няма да ги трая, отивам на евроком."(има кутия на blizoo във входа си) ... а такива като него, които не се интересуват от пингове, скорости на качване(скоростта на сваляне на dcc е приемлива за всеки, на който му е все тая дали ще свали един филм за 1-2 мин. или за 15-20), са значителна бройка. мнозинството търси надежност(интернета да не дропи всеки ден), приемлива скорост, ниска цена и добра поддръжка ... и го искат всичкото в пакет(с телевизията), по възможност по един кабел.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

от цялата работа май наистина най-много ще спечелят blizooo(във всеки квартал са), тъй като повечето абонати на dcc са на тях заради пакетната цена т.е. кабелна+интерна(+цифрова), а n3 все още нямат покритие навсякъде в града. вчера ми се обажда един приятел и ми вика "тея няма да ги трая, отивам на евроком."(има кутия на blizoo във входа си) ... а такива като него, които не се интересуват от пингове, скорости на качване(скоростта на сваляне на dcc е приемлива за всеки, на който му е все тая дали ще свали един филм за 1-2 мин. или за 15-20), са значителна бройка. мнозинството търси надежност(интернета да не дропи всеки ден), приемлива скорост, ниска цена и добра поддръжка ... и го искат всичкото в пакет(с телевизията), по възможност по един кабел.

Но тези, които са били на евроком/преди да станат на Близоо/ и са ги сменили /успели да се отърват/ и сега без ДСС нямат много алтернатива. Ще си пусна стайна антена и ще чакам Н3 да покрият и моята половина на улицата, но 18 месеца с Близооооо.

Link to comment
Share on other sites

Но тези, които са били на евроком/преди да станат на Близоо/ и са ги сменили /успели да се отърват/ и сега без ДСС нямат много алтернатива. Ще си пусна стайна антена и ще чакам Н3 да покрият и моята половина на улицата, но 18 месеца с Близооооо.

 

Точно това имах в предвид.

Link to comment
Share on other sites

Ако следвам моята логика , трябва да се запитам няколко въпроса:

1. При положение , че в началото на месеца асово хората са платили на старите каси (незнаейки какво се случва) , защо му е на Гологанов и СИЕ да си реже кабелите и сам да спира услугата на платилите на него абонати? Не звучи ли по логично Кирев да го прави това за да ядоса тълпата и да я накара да се прехжърли на тъй наречените нови каси?

2. След като няма излезло съдебно решение, защо тъй наречените "истински" собственици "ТВ САТ КОМ" ( ROYAL GAMES - Красимир Дончев, наемател )са окупирали офисите с техниката"?

3. Всички, които сега плюят кълнат и се махат .. вярвам са наясно, че в момента в по-голямата част от града няма алтернатива по качество на DCC ( преди делбата да започне) , и след приключване на тази делба , голяма част от "тъй напусналите" ще се завърнат.

 

Всички сме яли лайната на Евроком (Близоооооооо) , Ентри , като едни бивши еврокомаджии с малък бюджет не предлагат нито сносен интернет , нито читава телевизия. Аз лично в 21 век при наличие на оптика до дома не бих си пуснал лан доставчик.

И какво правиме ? Аз лично смятам да изчакам и междувременно срещу 15 лв на безсрочен договор може да си пусна "ентри" за месец-два не повече ...

За жалост Куулбокс нямат покритие в моят район все още.

Затова драги зрители на зре;лищни скандали , не взимайте страна , намерете временна алтернатива и си гледайте кефа..

Хубаво мнение, ама само не разбрах как така Ентри нямали читав пакет с телевизии?? Аз съм от тези, които биха шута на DCC след 4 год. коректност от моя страна. Минах на Ентри-пакета им е в пъти по-добър-имат абсолютно всички Дискавъри-та, ако така мога да се изразя, имат Вайъсат Нейчър и още две програми, които аз лично гледам, спортния им пакет е много добър имат ESPN America, детския им пакет е по-добър-имам малко дете. От българските не се сещам, какво нямат, за разлика от DCC, а като цена всичко ми струва 32,50 с 18 мес. договор. В този пакет ми вилиза и HBO и др. и нет 25 мбс., а последния е уникален, наистина. Е, ти чакай, като те кефи да те правят на маймуна двама, които със сигурност няма да се разберат скоро. Докато се произнесе съда, ще бъдем свидетели на десетки курвенски номера, които са единствено и само във вреда на клиентите. 21 век едни палячовци няма да ме правят на маймуна-а да добавя-неустойката ми е цифров приемник и модем-цифровия вече го разкодирах и ми работи на N3 - свободните канали без карта, а преместя ли картата-всичките!

Link to comment
Share on other sites

Хубаво мнение, ама само не разбрах как така Ентри нямали читав пакет с телевизии?? Аз съм от тези, които биха шута на DCC след 4 год. коректност от моя страна. Минах на Ентри-пакета им е в пъти по-добър-имат абсолютно всички Дискавъри-та, ако така мога да се изразя, имат Вайъсат Нейчър и още две програми, които аз лично гледам, спортния им пакет е много добър имат ESPN America, детския им пакет е по-добър-имам малко дете. От българските не се сещам, какво нямат, за разлика от DCC, а като цена всичко ми струва 32,50 с 18 мес. договор. В този пакет ми вилиза и HBO и др. и нет 25 мбс., а последния е уникален, наистина. Е, ти чакай, като те кефи да те правят на маймуна двама, които със сигурност няма да се разберат скоро. Докато се произнесе съда, ще бъдем свидетели на десетки курвенски номера, които са единствено и само във вреда на клиентите. 21 век едни палячовци няма да ме правят на маймуна-а да добавя-неустойката ми е цифров приемник и модем-цифровия вече го разкодирах и ми работи на N3 - свободните канали без карта, а преместя ли картата-всичките!

Не ми прочете поста до края май.

За временна алтернатива бих пуснал ентри .. Приемам критиката за телевизията, на колко канала предлагат -1-2-3 часа назад? (не съм информиран за момента?)

Edited by SSnDip
Link to comment
Share on other sites

Не ми прочете поста до края май.

За временна алтернатива бих пуснал ентри .. Приемам критиката за телевизията, на колко канала предлагат -1-2-3 часа назад? (не съм информиран за момента?)

 

И Н3 предлагат -1,-2,-3 назад. В другата тема за Н3 тук във форума го има коментирано.

Link to comment
Share on other sites

като изключим презокеанските дестинации, които винаги са били проблемни за това ISP, нета като че ли почна да се пооправя:

 

946642468.png946643401.png946644039.png946644823.png946645593.png946646412.png946651559.png946655296.png

 

 

... преди малко свалих от zamunda една програма със средна скорост 1,7MB/s

Link to comment
Share on other sites

Не ми прочете поста до края май.

За временна алтернатива бих пуснал ентри .. Приемам критиката за телевизията, на колко канала предлагат -1-2-3 часа назад? (не съм информиран за момента?)

 

Напротив-прочетох го! Предлагат -1 и -2 часа назад-бтв, нова, про бг, диемите....имаше и други, но сега не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

като изключим презокеанските дестинации, които винаги са били проблемни за това ISP, нета като че ли почна да се пооправя:

....

 

 

... преди малко свалих от zamunda една програма със средна скорост 1,7MB/s

 

Остава да кажеш на кои каси си платил и с кой от доставчиците си сключил договор, всъщност допълнително споразумение за встъпване в правата на ДСС. Досега май нов договор никой няма.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

Остава да кажеш на кои каси си платил и с кой от доставчиците си сключил договор, всъщност допълнително споразумение за встъпване в правата на ДСС. Досега май нов договр никой няма.

значи платих на новите каси, а договора ми е от старите т.е. безсрочен, и когато отидох на място за месечната такса, дадоха ми едно хвърчащо листче(някъде по-напред в темата го има снимано), на което пише, че ТВ САТ КОМ поемат всички задължения на по вече съществуващия договор между абоната и DCC ... и при отправането запитване към касиерката(преди да платя) "дали договора ми ще продължи да бъде безсрочен", ми отговириха положително.

Link to comment
Share on other sites

иииии да не забравяме най-важното ............................. N3 излъчва СКАТ.............. :О

 

Така си е, а инетерсно защо на DCC казваха Доган Кейбъл Комуникейшън. Когато спряха СКАТ като питах-защо, ми отговориха, че нямало интерес-ха-ха-ха. Интересно, защо СКАТ го има и на Булсатком и на Н3, и на всички нормални оператори, само на DCC "няма интерес" !!!

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, не дразнете потребителите, на които не може по технически причини /ваши/ да и м доствите услугата. На тях и така им е достатъчно гадно.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

като изключим презокеанските дестинации, които винаги са били проблемни за това ISP, нета като че ли почна да се пооправя:

 

946642468.png946643401.png946644039.png946644823.png946645593.png946646412.png946651559.png946655296.png

 

 

... преди малко свалих от zamunda една програма със средна скорост 1,7MB/s

 

Честно казано съм доволен от кабела,от неделя съм на модем докато си оправят оптиката и си мислих че ще е по-зле но .. от замунда свалям със 2.7-2.8 Мб/с,демек си пълня 20-те Мбита,отвън вчера свалях файл със 2.6 Мб/с,като цяло доста добре се държи.

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, не дразнете потребителите, на които не може по технически причини /ваши/ да и м доствите услугата. На тях и така им е достатъчно гадно.

 

Извинявам се.

Старая се да се сдържам, но този импулс се изплъзна, все пак имаше провокация.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се.

Старая се да се сдържам, но този импулс се изплъзна, все пак имаше провокация.

 

Добре де,но хайде напънете се малко да слезнете към малките номера на ул.Пере Тошев в Кичук Париж !?!?

Тия от ДСС ми късат нервите от година почти,а сега откакто им платих,за да нямам интернет направо чашата преля!

Куриоза е,че имам съседи платили на нова каса и имат интернет,а аз нямам :blink: и в офиса на АТВ ми казват - "......ами да знаем,че е така -тука има,тука няма....."

всъщност тези,които имат са платили на ТВ САТ,а на десктопа ми излиза отново послание от тях,че не съм си платил!!!!

Това пък си е чиста проба ИЗНУДВАНЕ!

Кои точно са те та да им дължа пари и да ми спират нета!

Тези селски пичове /ДСС/ забъркаха невероятна помия!

Незнам обаче,на кого от двамата да си върна модема??? ......или може би на двамата по половинка???

Link to comment
Share on other sites

 

Незнам обаче,на кого от двамата да си върна модема??? ......или може би на двамата по половинка???

 

ако ще се махаш от тях, направо си го задръж. много ми е интересно как ще дойдат да ти го "изземат" ... да видим дали ще покажат договора ти с DCC, която към настоящия момент са в небитието. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...