Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Ти си единственият от целия форум, който показва такива скорости на DCC, така че - евала! Жалко, че връзката не е такава за всички, тогава можеше да ги сравняваш с кулбокс.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не е едиснтвения, аз също бях много доволен от оптичния интернет. Скоростите които показва са реални, но това беше докато имах интернет. От петък след обед медия конвертора свети само на "Пауър" ... платил съм на АТВ.

Колегата ми от работа е в кичука, не е платил на никого и не е преподписал с никого , обаче си има интернет...

Link to comment
Share on other sites

Ами четете де . човека си го е написал ясно : Обадих се на Македонски и след 10 мин... и т.н. Той не е като вас, простолюдието, да се обажда на офиси, дето си дигат телефона според зависи и т.н. Така че не се нахвърляйте толкова - вероятно за него си е прав, даже може и да е точно както го описва... друг е въпроса , че една лястовица не прави пролет... ама нейсе :beer:

Link to comment
Share on other sites

Като Мечката и Визио... то и аз познавах едно момче което имаше зала до офиса на Визио и при него в тъмните времена на dialup-a съм ходил да сваляm няколко десетки гигабайта архив и се свалиха за няма и половин час - нещо което в къщи сигурно седмица щях да го точа...

Link to comment
Share on other sites

Би ли обяснил на тъп и прост човек като мен защо аджеба ДСС ползват кабелен модем като крайно устройство и защо У къщи не влаза оптичен кабел тогаз?

Когато се махнах от ДСС и питах coolbox дали са вярни слуховете, че имат нещо общо с ДСС... щяха да паднат от смях отсреща.

Явно и те кат' мен са тъпички.

А относно тревата... по-добре да се пасе, отколкото да се пуши :)

 

Продължаваш да се излагаш като кифладжия!!!

Като за тъп и прост човек, аз мога да ти отговоря.

ДСС освен интернет с кабелен модем, предлагат и такъв с медия конвертор - оптичен интернет.За разлика от прочутото чудо Cooolbox, ДСС не ползват междинни устройства ( т.н. сапунки ), защото не предлагат тройната услуга: Интернет + Цифрова ТВ + телефон.Съответно няма нужда от тези джаджи ( който бтв в началото правиха адски много парчета ).

При ДСС оптиката влиза само в медията ( ако си с ново ПС и имаш оптична мрежова карта, мисля може да си ползваш и нея ) и от там през едно UTP влиза в ПС-то ти.

По мое наблюдение единственото предимство на cooolbox е съпорта и по-високите стойности на международния интернет - понякога ( разбира се в момента и speedtest-a, защото при тях се хостват машините до които се прави теста ).

 

Така, че престанете да спамите темата, защото като почне някой да търси нещо, трябва да се върни 3 стреници назад, за да прочете пост от предния ден.

 

P.S. И за да се сложи край на меренето на... интернет скорости, ето какво е положението в момента.На заден план е темата на cooolbox където някой беше постнал пинг-а:

 

resultsz.jpg

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

...

Ок, а би ли споделил тогава кой може да се пусне на оптика и на каква цена? Т.е. с други думи къде има покритие на оптика, защото ако човек има избор на поносима цена за оптика, надали е толкова луд да седи на модем ;) .

Сайт нямат за да се види КОЙ аджеба и къде, може да си пусне прословута оптика от ДЦЦ.

Link to comment
Share on other sites

Ок, а би ли споделил тогава кой може да се пусне на оптика и на каква цена? Т.е. с други думи къде има покритие на оптика, защото ако човек има избор на поносима цена за оптика, надали е толкова луд да седи на модем ;) .

Сайт нямат за да се види КОЙ аджеба и къде, може да си пусне прословута оптика от ДЦЦ.

 

Аз живея на уличка зад "Мария Луиза",миналата година като се връзвах платих 30 лв за инсталация и 24 лв месечна вноска,оттогава до миналия петък както казах нямах нет около 12 часа една юлска вечер,явно като са почнали разправиите.Другото което е много важно е че съм на безсрочен договор,смисъл оптичния им нет беше така,така че когато и ако реша си заминавам без проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Аз дадох заявка за включване и когато изградиха покритие ми се обадиха.Иначе покритието е доста малко.До колкото знам в Кичука също има, аз съм в Смирненски срещу ХЕЙ-то.

Но най-добре да се даде заявка или да се пита на касата където се плаща ( което към момента е доста кофти в предвид объркването с много каси и собственици ).

Друг е момента, че ако се ползва оптичния интернет, няма как да се хване пакета с намаление.В момента плащам 39лв за Интернет ( 24лв ) + кабелна телевизия ( нямам цифрова, защото ТВ не гледам ).Не помня на 100%, но мисля, че нямаше и такса за инсталация на оптичния интернет.

Link to comment
Share on other sites

Миналата година, ноември, ги питах дали може да ми пуснат оптика (тогава бях техен абоната на кабелен нет).След 2 седмици ми се обадиха и казаха, че не могат.Тази година март месец ги питах отново, след още две седмици, отново ми казаха, че няма да стане.Април месец им върнах кабелния модем и се включих към Coolbox.Живея в Кючука.Днес разкарах и телевизията им.Иначе таксите са както по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Спамърите ако обичат да си разасняват отношенията на лични. Следващите изцепки директно ще бъдат придружени със заслужена продължителна почивка.

Link to comment
Share on other sites

Я..преди 5 мин паднаха абсолютно всички телевизии - цифрови и аналогови - да не би накрая хората на Гологана да завладяха шахтата ? ;) Вярно , има ли при някой друг такова тотално прекъсване на всичко ?

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Я..преди 5 мин паднаха абсолютно всички телевизии - цифрови и аналогови - да не би накрая хората на Гологана да завладяха шахтата ? ;) Вярно , има ли при някой друг такова тотално прекъсване на всичко ?

 

Да и при мен положението е същото, за сега нет-а върви, да видим до кога.

Link to comment
Share on other sites

Я..преди 5 мин паднаха абсолютно всички телевизии - цифрови и аналогови - да не би накрая хората на Гологана да завладяха шахтата ? ;) Вярно , има ли при някой друг такова тотално прекъсване на всичко ?

 

... поне нет има :laughing:

иначе и при мен(в кичука) кабелната и цифровата изчезнаха.

Link to comment
Share on other sites

На мен освен че ми спря телевизията ми спря и интернета. Отваря ми оная страница, където пише че не си платил...

 

Сутринта в 4-5 часа имаше телевизия вече. Но интернет още няма.

Link to comment
Share on other sites

Отидох отново в новите офиси, и за втори път ми признават плащането за 6 месеца... Имам интернет вече.

 

И профилактично да минаваме през офисите им, понеже си нямаме друга работа или ще играем "има/нема", докато на някой му омръзне или остане без средства. Или сутрин ще им напомняме, та да пуснат интернет, а вечер отново,та и Тв да върви.

Edited by one665
Link to comment
Share on other sites

Поръчковите статии продължават: http://news.plovdiv24.bg/189948.html

 

Някой технически оборудван, може ли да преразкаже накратко, какво казва гологлавия човек от клипчето: http://news.plovdiv24.bg/190020.html нямам звук и не мога да го разбера.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте търпеливи абонати на DCC :devil

 

Не знам какво още ще изтърпите от този Гологанов според мен тепърва се започва купона. :beer:

По Коледа ми е бедна фантазията какво ще измисли.

Защо все от него вземат интервю не мога да разбера , по-точно знам но защо му вярвате.

 

Искренно Ви завиждам за търпението а този който звъни на Георги Македонски лично да му сложи номера тук да може и други да се възползват щом и той вече е станал ШЕФ :beer:

Link to comment
Share on other sites

Някой технически оборудван, може ли да преразкаже накратко, какво казва гологлавия човек от клипчето: http://news.plovdiv24.bg/190020.html нямам звук и не мога да го разбера.

 

Говори за това как той е голямата жертва,как никой от родата му не бил крал,че Георги Македонски е човека който хаквал цялата мрежа и си спирал нета на който на него му харесва и че същия г-н Македонски не бил в България и никой не го виждал.... общо взето някви оправдания и нищо конкретно,явно така правят загубилите,почват да дават пресконференции и да се обясняват.На въпроса защо чак сега се дава тази пресконференция,отговаря "надявахме се разума да надделее".... то 2 месеца битки,този господин сега се сетил.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...