Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

. Типичен провинциален манталитет.

Аз мисля, че трябва да се поуспокоиш малко с тъпотиите, защото май точно ти си този, който е воден от емоция, особено с цитираното от мен. Горкичкият столичанин. Дошъл в малкия ни провинциален форум да ни покаже чудото на IPTV, а ние като озверели кучета, му се нахвърляме и изискваме да оправдава услугата, която рекламира. Що за наглост от наша страна??? Ти пък с какъв акъл си излезнал без надзор в провинциалното интернет пространство аз да попитам?? Не знаеш ли, че е страшно тук? Имаме кибер мечки, кибер лъвове, копаем биткой в мините по цял ден, за да се прехранваме и НЯМАМЕ IP телевизия.

 

И хем нямаш никаква връзка с доставчика, хем уреждаш преференции. Как пък така? Или това е преференция за Софиянци? Ама то пък верно, че IPTV-то можеше само в София да се ползва така или иначе, по каквато и да е незнайна причина....

 

Аман от арогантни, снизходителни самаряни, които идват да помагат на добра воля, но същевременно се цупят като ощипани ако някой не приеме помощта/съвета им (образно казано).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ахм, за това е добре дори да ти искат съвет да знаеш кога е по-добре да си премълчиш и подминеш, вместо да се занимаваш. Тва го казвам нямащо нищо общо с IP TV-то и "скандалната тема"

Link to comment
Share on other sites

Темата или мнението/та във форума и не само в този са интелектуална собственост на този, който ги е писал.

Айде бе, сериозно?

Link to comment
Share on other sites

Знам. Съдействах един човек да получи някои привилегии.

Друг няма да ги получи със сигурност.

 

Ай стига, бе! Значи ти си ми помогнал свише, без да знам. Благодаря!

...или ...или нямаше предвид мен... А? :D

 

Сериозно ли толкова много си си повярвал?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Колега @biodesign, предлагам пак да обмислиш нещата и да преразгледаш решението си. Аз лично бих се радвал ако върнеш обратно темата, дори може да се промени заглавието и да се обсъждат и други доставчици на IPTV. Явно си добре запознат с тези неща, интересуваш се и форумът може само да спечели от потребител като теб, а и както стана ясно с индексирането на съдържанието и "външни" хора могат да четат без регистрация, т. е. ще има и полза за обществото. Ти като столичанин би трябвало по-добре да ги разбираш ползите ако човек е кооперативен :) И аз от няколко години прекарвам голяма част от времето в София, бил съм абонат на няколко доставчика на тв + нет в това число и на IPTV, но в последно време нямам навика да гледам тв, нищо че плащам всеки месец пари за това. И нали си оставам местен патриот и от време на време съм в Пловдив и там се опитвам да гледам тв, но пак не става, защото качеството на услугата на един от големите телекоми не е добро. Та накратко ми стана интересна твоята тема и мислех да купя за 1 месец... Отново бих те помолил да върнеш темата, мисля, че и другите потребители с "провинциален манталитет" няма да имат нищо против :)

Link to comment
Share on other sites

За връщането на темата вече казах - много е лесно, отваряме нова тема и прехвърлям постовете ви...виж за неговите постове това няма как да стане, защото той си ги изтри с редакция един по един, но това си е негово желание все пак.

И докато ви чакам да се наканите и да се увещавате, връщам темата обратно в раздела без неговите постове и така формален създател на темата става първият писал след него, в случая boreto.

А за смяната на заглавието, като го решите какво да бъде - обадете се. :)

Link to comment
Share on other sites

И докато ви чакам да се наканите и да се увещавате, връщам темата обратно в раздела 

 

Благодарим ти, чичко Снегов, че подписа :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не. Просто някой, който се интересува от РАМ паметта не знае как се праща лично съобщение до потребител и му е написал статус. :)

 

https://www.bulforum.com/index.php?showuser=52571

 

Или потребителя не знае как да прати съобщение и си е обновил собственият статус.

 

https://www.bulforum.com/index.php?showuser=100

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

И не само това е такова.

Spam

Spam

Spam

Spam

Това или е "блогър" с тотално задръстени чакри..., или някой доста тъпо се опитва да върти реклама.

Link to comment
Share on other sites

Кой - оня дето почва с "М", има крила, но не може да лети ли? Аз съм пас относно блоговете, едно защото там не влизам, а и от няколко дена го играя администратор и чистя форума от една инвазия, която започна от 2-ри януари и още няма намерение да спира. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Само много чоглав МИСИР може да се завре в блог секцията... Аз си признавам, че бях забравил за съществуването на това извращение... 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Като влизах около 11 без 10 беше сгънал и ме препрати към 'фоскам', не знам дали е било проблем или си правил нещо точно тогава.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...