Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 5 months later...

Виждам, че има някакви DRAFTS в личните съобщения, но не съм сигурен за какво са. Има ли вариант да се активира auto-save функция докато се пише отговор на лично съобщение, защото вече 3 пъти ми се случва да затрия големи отговори и е супер изнервящо.

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че беше полезна, но авторът й много държеше да я няма - изтри всичките си постове в нея и после пусна рапорт да се изтрие и цялата тема.

Не е проблем при необходимост някой да си отвори друга подобна.

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че има някакви DRAFTS в личните съобщения, но не съм сигурен за какво са. Има ли вариант да се активира auto-save функция докато се пише отговор на лично съобщение, защото вече 3 пъти ми се случва да затрия големи отговори и е супер изнервящо.

До събота няма да имам време, но в неделя ще съм повече време пред компютъра и ще погледна за тази опция. Уж и при писането на мнения я има. Даже показа кога били запазени, но така и бе съм виждал после как да възстановя записаното.

 

Върнах темата за интернет телевизията.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък току що отново я скрих с описание защо....нещо не може да си уцелим биоритмите с тебе. :P...мисля, че след като темата и постовете са си негови, трябва да се съобразим с желанието му. Ако иска някой да отвори негова си тема, а после аз ще прехвърля полезните постове на останалите съфорумци от старата тема в новата.

 

А относно autosave на ЛС-тата - преди функцията се появяваше след определен период от време, като това беше доста полезно ; сега нещо не я засичам изобщо да я има и респ. не се появява опцията да възстановя написаното, което наистина е доста кофти.

Link to comment
Share on other sites

...мисля, че след като темата и постовете са си негови, трябва да се съобразим с желанието му.

Като са си негови, да си ги трие...

С какво право иска да се трият постовете на останалите, ако по никакъв начин не са нарушени Правилата?

Link to comment
Share on other sites

Не са изтрити, само темата е скрита, а темата се появи единствено защото той я пусна. През годините доста пъти ми се е налагало да трия теми по желание на авторите им и винаги съм се съобразявал с това. Именно затова предложих ако имате желание да продължите да обсъждате тематиката, която бяхте започнали - някой формално да отвори нова тема (мога и аз да го направя) и да прехвърля вашите постове в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Горе-долу през половин година някой подхвърля идеи за закриване на форОма...

Това да не е някакъв нов метод - да изчезват тема след тема?

...ще продължи доста дълго

/sarcasm

Link to comment
Share on other sites

За моето искане за изтриване (не за скриване!) на темата си има основателна причина.

Тази причина обаче няма нищо общо с доставчика на услугата в който и да е аспект.

От друга страна, не е кой знае каква загуба, тъй като си имате поне 10-12 доставчика, кой от кого по-велик и надпреварващи се да предлагат услуга с най-върховно качество и най-ниска цена на света.

В темата нямаше нито един стойностен коментар (това към пламени), но както каза и модератора - може да си я пуснете отново и да си върнете безценните мнения в новата тема. Под безценни визирам всички отговори в темата, които по същество бяха откровени нападки и необосновани глупости (като изключим мнението на пламени, което беше молба да се качи клип).

 

Това е от мен. Живи и здрави и не закривайте форОма :grin:

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

В темата нямаше нито един стойностен коментар (това към пламени)...

Явно всеки има различна ценностна система...

 

В темата бях публикувал молба, някой, който ползва тази услуга, да запише стрийм от предаване на живо по Нова.

Към момента, това за мен беше достатъчно ценно!

Link to comment
Share on other sites

Явно всеки има различна ценностна система...

Току-що откри Америка за втори път - [няма еднакви хора], поздравления за което!

 

Може да посетиш по-специализирани форОми и да си отправиш запитването там:

http://dtv-bg.com/
http://forum.setcombg.com/телевизия-и-радио-оператори-приемници-програми/
Със сигурност молбата ти ще бъде удовлетворена в рамките на няколко минути, особено в сетком.
Link to comment
Share on other sites

В темата нямаше нито един стойностен коментар (това към пламени), но както каза и модератора - може да си я пуснете отново и да си върнете безценните мнения в новата тема. Под безценни визирам всички отговори в темата, които по същество бяха откровени нападки и необосновани глупости (като изключим мнението на пламени, което беше молба да се качи клип).

 

Бях писал 2 поста в изтритата тема, изобщо не смятам, че са нападки или глупости. Оставам с впечатлението, че ти си свързан по някакъв начин с въпросната фирма, която предлага услугата и нещо не ти е харесало в каква посока е тръгнала дискусията. Явно съдържанието на форума по някакъв начин се индексира и ако някой търси информация в интернет търсачка за тази услуга може да попадне на тази тема в този форум и това да повлияе негативно и по тази причина си поискал изтриване.

 

--------------------------

Оказва се, че няма последователност във форума. В търговския раздел има забрана за изтриване на постове, тук обратното - направо модераторите трият цели теми :)

Link to comment
Share on other sites

Търговският раздел си е нещо съвсем отделно и различно със собствени правила...това в случай, че някой не го е забелязал още. :)

Link to comment
Share on other sites

Бях писал 2 поста в изтритата тема, изобщо не смятам, че са нападки или глупости. Оставам с впечатлението, че ти си свързан по някакъв начин с въпросната фирма, която предлага услугата и нещо не ти е харесало в каква посока е тръгнала дискусията. Явно съдържанието на форума по някакъв начин се индексира и ако някой търси информация в интернет търсачка за тази услуга може да попадне на тази тема в този форум и това да повлияе негативно и по тази причина си поискал изтриване.

 

--------------------------

Оказва се, че няма последователност във форума. В търговския раздел има забрана за изтриване на постове, тук обратното - направо модераторите трият цели теми :)

Твоите постове ги бях забравил, те са по-скоро израз на незнание от твоя страна, така че извинявай ако съм те засегнал по някакъв начин.

Съдържанието не само на този форум се индексира, индексира се всичко до което достъпа е свободен за нерегистрирани потребители, казано най-общо. И това не е от сега, а от години - от времето на създаването на първата "търсачка".

Изтриването на темата е по други причини, които не смятам да споделям, нито се считам длъжен да давам обяснения пред другарският съд за това си искане. Тресе ви някаква шпионска мания. Или другата мания - че всеки, който напише нещо различно е служител на някого който има някакъв интерес. Типичен провинциален манталитет.

Да ти обясня за изтриването на собствено съдържание: Темата или мнението/та във форума и не само в този са интелектуална собственост на този, който ги е писал. И той има право да поиска да бъдат премахнати, без да дължи обяснение. Може да поиска да не бъдат копирани или цитирани и т.н. Съдържанието на мнението няма нищо общо в случаят, то може да бъде различно - от псувня до нещо по-възвишено и последното зависи от много неща: като се започне от възпитанието на човек и се стигне до някакво негово моментно емоциално състояние.

Предлагам да спрете вече с тази тема. Тези, които ползват услугата на този доставчик няма да пишат тук. Смятах да разширя темата и с други подобни доставчици, защото има доста на пазара. Но, видях че точно тук едва ли е правилното място. Всичко ново се посреща с агресия и негативизъм. Гледайте си местните доставчици или телекомуникационните такива и спете спокойно :)

 

Извинявам се, че станах причина за толкова много емоции.

Link to comment
Share on other sites

Обясни така, по-простичко, като за провинциален форум (и без емоции), на какво основание си поискал да се изтрият мнения, които не са твоя интелектуална собственост...

Link to comment
Share on other sites

Обясни така, по-простичко, като за провинциален форум (и без емоции), на какво основание си поискал да се изтрият мнения, които не са твоя интелектуална собственост...

С най-голямо удоволствие :)

Аз поисках да се изтрие темата, не постовете. Постовете може да си ги поискате от модератора, той ще ги отдели от темата и ще ви ги прикачи към друга тема, може и съществуваща (за общи приказки) или като си отворите нова тема - ще ви ги сложи там - той вече ви го предложи. Въпреки всичко обаче, модератора може да премахне и постове, което не противоречи на "интелектуалната" собственост, защото той нито ги копира, нито ги цитира нито придобива някаква изгода от тях.

На мен вашите постове не ми трябват, повярвай ми. Нито "безценният" ти пост с искане за ъплоад. Той е, бих казал от най-интелектуалните.

Предполагам вече си удовлетворен?

В момента, подведен от някаква лична емоция се излагаш, повярвай ми.

Link to comment
Share on other sites

Не. Просто не посещават този форум :)

 

В момента, ти си подведен от някаква лична емоция и се излагаш, повярвай ми.

Вече има такива, които го посещават...

Link to comment
Share on other sites

В момента, ти си подведен от някаква лична емоция и се излагаш, повярвай ми.

Вече има такива, които го посещават...

Знам. Съдействах един човек да получи някои привилегии.

Бог дал-бог взел. Всичко зависи единствено от него самият :)

Той знае за какво става въпрос. Друг няма да ги получи със сигурност.

Повече няма да коментирам тази тема. Държахте се твърде обидно и нападателно и аз реших да постъпя така, като постъпих.

Естествено, никой не ви забранява нищо. Пишете си на воля колкото искате и за каквото искате.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...