Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Между другото, някой поглеждал ли е кога за последно е писано в разделите "Клипове", "Skating", "Dancing", "Моторни Спортове"?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Защо никой не реагира на рапортите за обяви в секцията за продавам/купувам?Пуснах по погрешка на два пъти обяви с недовършена редакция и сега са излишни.

 

Реагирам веднага като отново влезна във форума след известно време без да съм влизал. ;) ......а в 'сухия' период - да се оправя бираджията с шапката на аватара. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не мога да си редактирам стари мнения. Дава ми само някои, май само днешните. Стари мнения не. :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Аз подобен проблем нямам, това звучи странно.. Как така някои дава, други не? Да не си с някое слакърско недоразумение за браузър от типа на FF? 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си редактирам стари мнения. Дава ми само някои, май само днешните. Стари мнения не. :wtf:

Само до 3 часа след пускане на мнение можеш да си ги редактираш.
Link to comment
Share on other sites

:(

Няква нова "екстра"

Доста пъти вече се случва хора да решават да си "трият" мненията поради някакви причини. Имало е случай това да се случи с всичките им мнения. Доста неприятно е когато четеш някоя тема и засечеш няколко такива мнения. От много време(години) обмислях да се наложи ограничение на времето за редакция. След като host си затри всички мнения в тази тема: https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=133232, прецених, че е крайно време да въведем тази екстра. Може би обаче срокът от 3 часа е малък. 7 дена май е по - добре? Какво мислите?
Link to comment
Share on other sites

Поне ден :) Иначе да. Малко е кофти като изведнъж темата стане на дупки и се губи целия смисъл. В един друг форум, който не ползва готово решение, а писано от админите на сайта, като блокират/изтрият потребител и мненията му се изтриват и в един момент се чешеш по главата какво става в темите. Заради някакави обиди в последните 4-5 мнения изтриват да речем десетки или стотици, където имат смисъл и са полезни. И става много гадно четенето на такива теми и следенето на разговора.

Link to comment
Share on other sites

Тази опция я активирах не с цел ограничение на потребители. За удобство на всички е. Надявам се, че няма да се приеме с лошо.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, това нещо не го разбирам аз съвсем... А какво става, когато човек е сбъркал при писането и иска да си коригира грешките? И в крайна сметка след като така и така може да си затрие постовете, какво значение има колко ще стоят, след като пак ще заминат? 

Link to comment
Share on other sites

Става проблем при корекция на цената в търговския раздел...

Ето сега искам да си коригирам темата, а не да я "вдигам" и не мога...Темата е за затваряне, но не искам да преча на другите и да я вдигам с нов пост...Защото освен доклад, аз си я коригирам и в първото мнение, че да се знае, докато някой админ/модератор я махне.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Ванка, това нещо не го разбирам аз съвсем... А какво става, когато човек е сбъркал при писането и иска да си коригира грешките? И в крайна сметка след като така и така може да си затрие постовете, какво значение има колко ще стоят, след като пак ще заминат?

ужасТ

Тази опция е за това колко време потребител може да си редактира мнението. След като изтече това време, мнението не може да се редактира. Когато я активирах бях сложил 3 часа. Така в рамките на 3 часа могат да се нанасят корекции в мнението. Изобщо не ми е хрумвала идеята да няма възможност за редакция на мнение.

Опцията за изтриване на мнение я имаш ти. Останалите хора я нямат. За тази цел съм забелязвал да се прибягва до това да се редактират всичките мнения и да ги заместват с някаква иконка.

Става проблем при корекция на цената в търговския раздел...

Ето сега искам да си коригирам темата, а не да я "вдигам" и не мога...Темата е за затваряне, но не искам да преча на другите и да я вдигам с нов пост...Защото освен доклад, аз си я коригирам и в първото мнение, че да се знае, докато някой админ/модератор я махне.

Това не се бях замислял.

 

По - колко време горе долу седят темите в раздела с продажбите?

Link to comment
Share on other sites

По - колко време горе долу седят темите в раздела с продажбите?

По бая. Има стоки, които се продават по-бавно. Няма ли възможност първият пост в темата да може да се редактира по всяко време? Останалите примерно до 7 дена.

Link to comment
Share on other sites

По бая. Има стоки, които се продават по-бавно. Няма ли възможност първият пост в темата да може да се редактира по всяко време? Останалите примерно до 7 дена.

Няма такава опция. Опцията е се слага в потребителската група. В опцията за самият под-форум, няма такава възможност.

 

Явно 7 дена е кратък срок заради търговският раздел. Някакви други предложения за срок?

Link to comment
Share on other sites

Моя апарат го продавам месеци :) И чат пат му смъквам цената, Ако не може за подфорум само да се слага - кофти. Освен да има някъв плъгин да го пренесе на ниво раздели, вместо да е глобално.

Link to comment
Share on other sites

Явно 7 дена е кратък срок заради търговският раздел. Някакви други предложения за срок?

1 месец.

Link to comment
Share on other sites

1 месец е приемливо предложение, въпреки че ще обърка сметките на N на брой хора.

Срокът за Галчето го направете 9 месеца :P

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаха, може.

 

Не, ако си говорим сериозно, 1 месец за нормални мнения е добре (според мен).

За търговския раздел не знам, там сигурно ще искат поне 3 месеца, защото не винаги в рамките на един месец можеш да продадеш нещо. Все пак аз само предлагам.

Link to comment
Share on other sites

1 месец от последната промяна има ли как да стане? Така ако някой си сваля цената, брояча ще се занулява и ще има 1 месец да направи нова промяна.

Link to comment
Share on other sites

1 месец от последната промяна има ли как да стане? Така ако някой си сваля цената, брояча ще се занулява и ще има 1 месец да направи нова промяна.

Няма такава опция. Единствено дали може да се едитват мненият и ако може до колко време(в минути) след като са пуснати.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...