Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи изтеглих 720p релийза (~1.7GB) на последния епизод от втория сезон на Westworld и сега гледам, че вече е ъплоуднал около 50 GB...баси... :blink: . Тоя втори сезон съвсем объркан стана...човек трябва по 2 пъти да гледа всеки епизод, че да схване кое е "сега" и кое "преди"...и с кое просто искат да му намекнат нещо...

Link to comment
Share on other sites

Снощи изтеглих 720p релийза (~1.7GB) на последния епизод от втория сезон на Westworld и сега гледам, че вече е ъплоуднал около 50 GB...баси... :blink: . Тоя втори сезон съвсем объркан стана...човек трябва по 2 пъти да гледа всеки епизод, че да схване кое е "сега" и кое "преди"...и с кое просто искат да му намекнат нещо...

 

Той не е направен, за да разбираш кое е преди и сега като следиш разни детайли. Направен е така, че да разбираш кое е преди и сега, когато те решат да ти го покажат. Аз от едно гледане се справям за момента. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Почти приключих 2 сезон... Мисля, че туй требе да се въведе като лечение на еректилна дисфункция. 

На теб помогна ли ти?

 

П.п. За един преател питам.....

Link to comment
Share on other sites

Не съм имал нужда от помощ, в което може сам да се убедиш, чоглав мисире с увиснала ситна чурка... 

 

И все пак им свалям шапка за кастинга откъм визия - само яки п*№ки от първата до последната... Особено миксовете са уникум... 

 

Вече съм в 6 сезон, малко позбозясаха нещата, но интрига винаги има налице! И кОври! Брутални коври!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ГОТ го гледам, само за да не изтърва момента да хейтвам навреме идиотския сериал, който на моменти чак превъртам. Нямам представа защо хората са луднали по него. Та чак по 2-3 пъти го гледат, да не изтърват някоя мимика от някой си момент. Иначе, ако не друго, лафове има. За съжаление, цици вече няма,

 

В Спартак обаче, има бая. Даже скоро гледах една актриса оттам в друг сериал и си викам, ела бе гълъбче, ко ми се праиш, виждал съм те и теб дибидюс. :Д

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Защото е непредвидим в по-голямата си част и има интересна история.

За разлика от повечето останали сериали.

Link to comment
Share on other sites

Интересно, че все още има хора, които тепърва стартират с гледането на "Игра на тронове". И то такива, които поначало гледат сериали. Аз не съм от тях, даже никак. Но пък съм от групата на прясно гледалите сериала. Вече очаквам последния сезон.

Конкретно: Да, първите сезони по-скоро държат интереса ти, но интригата и тръпката в този сериал започват след 3-ти сезон, може би и след 4-ти. Може би, защото и сексуалните сцени рязко спадат. Може би, защото резките обрати и драматични моменти настъпват изненадващо и всеки основен или поне достатъчно добре засегнат герой може да бъде посечен, образно казано... просто филмът вече е набрал популярност и явно променят малко концепцията от първоначалната. В този му период вече си готов да гледаш по 2,3 серии, да премисляш гледаното и да го анализираш. В началото не е така. Най-малкото, че все още се опитваш да запомниш всички персонажи, кралства, народи и прочие.

Важно е да се отбележи, че в сериала участват много на брой актьори (предимно англичани и ирландци), които са част от най-емблематичните школи в Кралството и са част от най-добрите театрални сцени. Това, в комбинация с великолепния British accent, няма как да не бъдат отразени. Въздействието от определени сцени и най-вече от диалозите никак не са за подценяване. Бих добавил и многото паралелно движещи се истории на много, много герои, като най-интересни са многопластовите персонажи, тези, които проявяват и добрата си част, и лошата си...много може да се обсъжда по този сериал. Например за любими персонажи, дали изцяло позитивните (колкото и да са малко) или по-сложните, които се борят с някакви вътрешни пороци или демони...няма как да не се отличи Тирион, брат му Джайм/и...изключително премислени и премерени слова й действия, с типично, дори вулгарно открито държание и признаване на своите слабости и лоши постъпки, но без тайни и интриги. Добавям и силните поддържащи сер Давос, сер Джора Мормон...хлъзгавите Варис и кутрето Белиш...израстването на Санса Старк, защо не и Аря Старк, развитието на Хрътката и още, и още...

Лично мен ме отказа в началото тази еуфория и маниакалност в хората, но му дадох шанс години по-късно и не съжалявам.

 

Сега съм набелязал True Detective и Stranger Things, обмислям и Викингите дори преди тях.

Edited by Samo_minava
Link to comment
Share on other sites

Интересно, че все още има хора, които тепърва стартират с гледането на "Игра на тронове". И то такива, които поначало гледат сериали.

 

А има и такива, които даже не са стартирали още... :P

 

Снощи изтеглих 720p релийза (~1.7GB) на последния епизод от втория сезон на Westworld и сега гледам, че вече е ъплоуднал около 50 GB...баси... :blink: . Тоя втори сезон съвсем объркан стана...човек трябва по 2 пъти да гледа всеки епизод, че да схване кое е "сега" и кое "преди"...и с кое просто искат да му намекнат нещо...

 

Изгледах и 9-ти епизод, ама тоя сезон взе нещо да ми дотежава...то бива разсъждения, ама пък чак толкова....прекалено философски стана, но пък то се и очакваше де - всъщност няма лошо, стига динамиката на действието да не страдаше от всичкото това.

Link to comment
Share on other sites

 

А има и такива, които даже не са стартирали още... :P

+ 1.

Свалихме 1 сезон, пуснахме го, 10 мин. гледахме, не ни хареса и го спряхме :D

Нека ти, ти даже 10 мин. не си гледал :D

Link to comment
Share on other sites

Абе да си призная...гледах малко и то най-вече след тоя пост, че ми беше любопитно. :bgrin:

За 10-те минути имаше цици, по моите критерии цицки :) Не е като да няма :)

Фантасмагоретините ни идват в повече, не циците :D

Link to comment
Share on other sites

Общо-взето няма човек, който да не е казвал за някой сериал, че го е пуснал, гледал 10 минути и приключил, едни го казват за сериал, по който другите въздишат, после се случва обратното за някой нов...нормални работи. Иначе голотиите отстъпват във времето, мен лично също не ми допадат в един момент, наистина идват в повече, особено фокуса, който се прави на сцената.

Обективно погледнато първите сцени на първи сезон са като края на 7-ми сезон - зима, гора, сняг, мечове и отрязани глави :)

Ако човек не е фен на Властелинът на пръстените няма как да стане фен и на този сериал, разбира се с определени уговорки, за да не звучи прекалено крайно :)

Link to comment
Share on other sites

Само_минава, не сме фенове на Властелинът на пръстените, позна :)

Link to comment
Share on other sites

Само_минава, става дума за мен и мъжа ми :)

@jozo :)

С батко ни Пламен сме трима наистина :)

Link to comment
Share on other sites

Когато за пръв път започнах да гледам "Властелинът на пръстените", реших да го гледам за по-добро възприятие вечерта от леглото и така го гледах в продължение на няколко нощи, понеже по някое време все заспивах. :P ...другите 2 филма ги изгледах през деня, за да стане уж по-бързо, ама пак ги точих поне 3-4 дена...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Извинявайте, че ви прекъсвам разговора..... 
но започнах да гледам Vis a Vis и доста се зарибих - испански сериал е, на английски според imdb се казва Locked up, но на мен лично повече ми допада българският превод - "Лице в Лице"

 

vis-a-vis.jpg

 

Главната героиня - Макарена - е вкарана в женски затвор за финансова измама. В затвора трябва да се нагоди към интригите, далаверите и всички тайни, които крият килиите. Да, има цици - женски затвор е - но не това е най-важното. Актрисата - Maggie Civantos - освен, че е красива и приятна за гледане, играе доста добре и бих оценил ролята й като на Майкъл Сколфийлд от "Бягство от Затвора". Все още не знам дали ще крои план за бягство, но еп. 1 много ми хареса. Така да се каже - ще дам шанс и на други епизоди.

 

MV5BMjkxMjg5YjctMjNiYy00ODgzLWFlNDQtNWI3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Натоварен съм със задачата да открия сезон 3 на Анатомията на Грей, но с БГ аудио. :) Няма значение дали е торент или онлайн, но удрям на камък. Ще съм благодарен на някакви насоки къде мога да го открия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...