Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

То винаги има какво да се показва, но специално това е mini series и е точно и само тези 5 серии. 
А Белене ако го строят костовите червенотиквеничета може и да повтори :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

YOU

на предпоследната серия съм и от 5 серии насам не съм си мислил колко е яка историята. Актьорите са добри, но историята..... страхотна е. Без да се замислял му слагам 10/10

Дори ще погледна неговият създател по какво друг е работил.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах EL CHAPO и NARCOS. Много добре направени.

Значи Чапо, както и по-назад съм споменал, е царят на тъпите грешки. А Пабло е уникален комплексар. Пусто като се замисля по принцип комплексите на разни идиоти колко милиона животи са погубили през годините... 

Отнесох и 5 сезона Викинги. Сагата е много добра, макар и да има доста щуротии (Флокстъра взе да ми доскучава, а boneless chicken откровено отвращава), но немА ли кой да ми каже, че не е приключена още? 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, RaptoR said:

но нема ли кой да ми каже, че не е приключена още?

Ще има още един сезон: 6-ти. Води се, че ще е последен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

DEADWOOD
Прекрасен просто 36 часа уестърн, не знам за чий са го отрязали, но подозирам. Перфектно, просто перфектно олицетворение на създаването на оная сган от к§рви и престъпници.  Ще ми липсват Суеджин монолозите по време на свирка и рисунките на Ву. 

Link to comment
Share on other sites

Ще взема да го гледам.

По принцип не харесвам уестърни, но ако е добре направен носи една интересна обстановка. Като Brimstone и True Grit. Ако някой не ги е гледал - препоръчвам.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Ще взема да го гледам.

По принцип не харесвам уестърни, но ако е добре направен носи една интересна обстановка. Като Brimstone и True Grit. Ако някой не ги е гледал - препоръчвам.


Гледай го - жесток е. Леко муден идва, но всичко казано има голямо значение. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
On 11/13/2019 at 11:03 AM, charmock said:

Мандалориан започва много добре. 


И продължава още по-добре... Бъзиците относно зеления дребосък са из целия нет и някои просто трошат гипса... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Just now, RaptoR said:

STAR TREK PICARD тръгва просто перфектно! Също като THE MANDALORIAN  удря скапаните пълнометражни идиотщини в земята.  

Напълно съм съгласен с теб този път! :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Godfather said:

Напълно съм съгласен с теб този път! :)


Аз мисля, че бъдещето е в подобни формати. Ианче всичко ще бъде съсипано, по-точно това, което е останало. Дисни глупости, детински простотии, посредствени сюжети, либерастко-толерастки шитни - я у лево... Абе моят приятел THE BANGALORIAN (много ми харесва така да му викам) си е жива пътеводна светлина... Отделно Педро Паскал си ме кефи по принцип още от НАРКОС. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

Аз мисля, че бъдещето е в подобни формати.

Ама верно си ми гоУема мисирка! ФорматЪт на Star Trek си е точно такъв още от далечната дата 6 септември 1966, когато нито ти, нито дори аз сме били родени. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Ама верно си ми гоУема мисирка! ФорматЪт на Star Trek си е точно такъв още от далечната дата 6 септември 1966, когато нито ти, нито дори аз сме били родени. :lol::rofl:

 

Това го знам добре, но нямам намерение да го подкарвам. Аз визирам всичките пълнометражни филми, защото тях съм ги гледал всичките. С малки изключения са тотал щета. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

 

Това го знам добре, но нямам намерение да го подкарвам. Аз визирам всичките пълнометражни филми, защото тях съм ги гледал всичките. С малки изключения са тотал щета. 

Star Trek пълнометражните филми са тотал щета? Верно ли? :Facepalm::Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

 

Почти всичките - ТОТАЛ щета. 

Тъкмо си помислих, че имаш някакъв шанс да изплуваш от тоталната мисирщина и ти взе, че се набълбука отново. :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

Тъкмо си помислих, че имаш някакъв шанс да изплуваш от тоталната мисирщина и ти взе, че се набълбука отново. :lol:


В смисъл, понеже си тотал мисир - ще спорим на вкус и на цвет? Ти верно ли? Аз изгледах всичките наведнъж един след друг и просто има много тежък резил. Предполижих, че вероятно се дължи на обвързаността със сериала и дано да е така. Някои от филмите са трагедия, просто трагедия. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...