Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Свърши се с Менталистът. Добри 7 години, определено ще ми липсва атмосферата на този сериал и закачливите планове на Джейн.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

С напредването на сериите от третия сезон на House of Cards нещо наистина взе да става ... да кажем скучен и леко тъпеещ, доста отклоняващ се от предишните два сезона. :wacko:

 

 

Като интересна новина, това лято в наше село започват снимките на нов десети ТВ сезон (след 13 години) на "Досиетата Х" (The X-Files) с добре познатите актьори - Дейвид Духовни и Джилиън Андерсън, както и постоянно пушещия злодей Уйлям Дейвис (който се оказа градски). :punk

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да гледам Parks and Recreation, защото само хубави неща чета за него, обаче ми е толкова унищоижително скучен, че ми се прияждат салфетки. Изгледах почти целия първи сезон и не съм се засмял нито веднъж. Не проумявам какво в този сериал допада на хората.

Link to comment
Share on other sites

Пускали са ми отделни клипове на Рон Суонзан с моменти от сериала. Има някакъв хумор, но е по-скоро леко дебилен и определено не е за всеки. На мен не всичко, което са ми пускали ми е харесало. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Оф, ужас. Тая ШУнда не можа ли да свърши нещо свясно към 9-ти сезон, да ги убие или ожени всичките, ами влачи ли, влачи... То в Дързост и красота нещата се развиват по-бързо... Голям съспенс, голямо нещо... Просто се оля тотално. Честно, голяма фенка съм на сериала, ама се надявам това да е последният сезон. Макар че не знам какви ги е намислила чернилката...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Сериалът си върви съвсем прилично и 12-ти сезон ще има. Верно има елементи на лигавене, но ми се струва че драматизирате повече и от Шунда....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Снощи изгледах първата серия на Sense8 и не останах много впечатлен. Малко ми беше скучна и объркана. Но ще видим - Уашовски са намесени тук.

Link to comment
Share on other sites

Мани ги Ушовски, J. Michael Straczynski е намесен (Вавилон 5). Аз ще изчакам да излезнат всички епизоди и тогава ще го гледам, чаках го с нетърпение още от миналата година. Сюжетът ми се струва ще има по-добър ефект като го гледаш не един път, а не по една малка порцийка всяка седмица.

 

Забравих, че е на Нетфликс и те издават целия сезон на един път. Изгледах го, страхотен сериал.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

True Detective

 

... от Twin Peaks насам не е имало такъв сериал. убийствено добър матю макконъхи, а уди халерсън го допълва просто перфектно. страшен тандем с две думи. сценарий, режисура, диалози ... 10/10!

 

п.п. видях, че втория сезон е с напълно нови актьори и започвам да си мисля, че това ще е поредния опит на холиву да изтиска сока от един успешен проект, но се надявам да греша.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Идеята за абсолютно различен втори сезон ще се окаже или гениална, или идиотска. Не се сещам за друг такъв сериал, но и ме мързи да мисля в момента. Винс Вон и Рейчъл МакАдамс са едни от последните актьори, които бих избрал за такъв трилър, но там е работата, че новият сезон може да е екшън-комедия, кой знае. Най-добре ще е да се абстрахираме напълно от шедьовъра с Матю и Уди, без да правим каквито и да било сравнения, Ще бъде много трудно.

Link to comment
Share on other sites

Не се сещам за друг такъв сериал, но и ме мързи да мисля в момента.

Ако говориш за различните истории в различните сезони - Fargo.

 

А тоя сериал (True Detective) така и не разбрах какво всички се превъзнасят по него.

Link to comment
Share on other sites

True Detective от самото начало е замислен да бъде така. Дали ще успее да последва достойно първи сезон ще разбрем скоро, но поне втори (и др.) сезони не са резултат от натиск, за да се правят повече парички на гърба на сезон 1. True Detective е просто формат за различни криминални истории, така че наистина трябва всеки сезон да се гледа индивидуално.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Малко офтопик свързан с Анатомията.

Вчера във фитнеса бяха пуснали евро спорт и имаше Le Mans 24h и познайте кой беше там като пилот :D

Патрик Демпси.

 

едит:Даже е станал втори на тазгодишното http://www.people.com/article/patrick-dempsey-france-car-race

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...