Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Изгледах Narcos. Наистина е добър, но можеха да направят малко повече серии и само един сезон. Последната си беше чисто разочарование и сега ще разтягат локуми през 2рия сезон.

 

 

Много интересно видео по този въпрос ;)

 

П.С. Тия от Nova все по-добри неща правят.

П.С.2 Един от коментарите ме свали от смях :D :D :D

 

 

Пабло Ескобар - идолът на милиони ретарди с черни BMW 3-ки от 95-та.

Да си носите новите анцузи със здраве!!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много интересно видео по този въпрос ;)

 

Гледах го - човекът е много умерен, даже му вярвам на 90% от нещата дето каза.

 

И пак продължавам да твърдя, че колумбийският сериал най-достоверно пресъздава както ситуациите, така и всички реални личности и като външен вид, и като държане или начин на изразяване. "Наркос" си е просто една холивудска продукция, нямаща много общо с голяма част от нещата...да не говорим, че всичко се случва от гледната точка на агента. Изгледал съм абсолютно всички документални и игрални филми, както и сериали, пресъздаващи живота на Ескобар.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Почнах да гледам Scream - нищо особенно,на моменти доста тъп също,незнам защо го гледам всъщност,но съм на 8ма серия :D Ако нямате нищо друго за гледане,става за губене на време.

Link to comment
Share on other sites

Току-що изгледах премиерата на пилотния епизод на X-Files и съм малко със смесени чувства. Нещо много конспиративно го започват, дори и за стандартите на X-Files, но пък иначе имаше и доста интересни моменти. Да видим как ще продължат нещата утре. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3та серия на Досиетата Х беше абсурдна...хубаво тръгна новия сезон,пък тази серия беше меко казано тъпа.

Мдам, току-що го гледах епизода, че в понеделник бях в командировка и го изтървах. Меко казано сценария залита в доста идиотска посока. Ако продължат така нататък ми мирише на сериозно осиране.

Link to comment
Share on other sites

Докато гледах въпросния епизод, се сетих за един "скеч" на Jackass, в който главният тип преяде с яйца, повърна, направи омлет с повърнатото и го изяде. В тази връзка не се сещам за по-добро описание на този епизод от "тройно повърнат омлет". Трябва да ме удари най-депресиращата скука на света, за да си сваля още един епизод от това недоразумение.

Link to comment
Share on other sites

Вие въобще гледали ли сте всичко от старите досиета?! Не че нещо, но и там имаше такива епизоди. За мен до момента Досиетата се опитват да предложат своеобразна "шведска маса" от цялото съдържание, което предлагаха старите серии, и за момента се справят задоволително. Не виждам какво толкова се шашкате, на фона на бозата която беше последната серия на "Звездни Войни", която буквално не предложи нищо ново и интересно, а просто преразказа стари серии с други още по-малко харизматични герои, тук поне сюжетите са напълно в крак с сериала, но без да са копие дословно на предишни серии, което е похвално имайки предвид колко много серии има поредицата. 

Link to comment
Share on other sites

Очакваме да не е боза като 9-ти сезон... Сега се притеснявам да гледам трета серия, защото ако пак влезнат в ония тотални лайна - по-добре да не бяха се връщали... 

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не съм гледал нищо от старите и нямам база за сравнение. Но колкото и ниско да са паднали към края, трудно ми е да повярвам, че е имало нещо общо със сегашното положение. 

Link to comment
Share on other sites

Наплашихте ме с тая трета серия... Истина е, че съдържа уникални тъпотии, но не е чак отчайваща, освен това показва, че Джилиън е във форма и все още има уникална цица! Откровено казано и четвъртата серия не е далеч от глупостта. Пак сме в бозата. Не разбирам защо се отива в посока SUPERNATURAL, вместо да се работи по конспирацията с извънземните. Изключтиелно тъпо решение...

Link to comment
Share on other sites

По темата за X Files - новия сезон оставя впечатление, че май продуцентите, сценаристите и всички останали в екипа са били в бясна надпревара едни с други кой колкото се може повече да прецака сериала. Направо не мога да повярвам (тук има даже препратка) как успяха да го съсипят толкова стремглаво.  :censored2:  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

RAY DONAVAN

 

много доволно сериалче, чак не мога да повярвам колко прилично беше до към 10та серия, после леко лиготии ама кво да се прави, хората искат множество сезони да има - гледал съм 1ви сезон само

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

След поредния бозав епизод (4ти) на досиетата се отказах да го гледам за сега.

Доста приятно изненадан от The Shannara Chronicles. Има голям потенциал, пилота беше повече от приличен. Не усетих 1.20ч кога минаха.

 

П.С. Crixus си е Crixus :)

Link to comment
Share on other sites

Сизън финалито на X-Files беше ... меко казано претупано на н-та степен и затвърди впечатленията за бозавия характер на този сезон. Статистиките са показателни - пилота е бил гледан от над 16 милиона зрители (това само за САЩ), докато предишния епизод е бил гледан само от 7 милиона.

 

ПП. Сериал като "Ancient Aliens" на History Channel е далеч по-интересен за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя Underbelly  няма грам сийдъри по тракерите, за превод може и да го преживея ама... то тегленето ме върна в годината на излизането му. Дано поне да си струва (би трябвало според рейтинга в imdb)

 

За руско, бих препоръчал (ако не съм вече) - Апостол

Колкото и пъти да го гледам, все не ми се вярва, че е руско дело. Респект.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...