Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За феновете на Banshee - новият епизод: http://kickass.so/banshee-s03e01-720p-hdtv-x264-killers-rartv-t10059325.html

 

Незапознатите бързо да свалят старите сезони (http://kickass.so/banshee-tv30823/) и да стават фенове :)

 

аз почнах да го гледам, първия сезон ми хареса горе-долу, ама към края и особено втория стана пълна боза ... и направо го изтрих. прекалено натруфен и превзет започна да става с всеки следващ епизод, а персонажите зорлем се лутат и тъпчат на едно и също място.

Link to comment
Share on other sites

Май съм го препоръчвал многократно, но ще го направя пак - Coupling е бижу в британската комедийна корона. Малко са материалите, на които се хиля като пача всеки път, когато ги гледам :)

 

"I'm gonna be sitting there trying to convince them that I'm a safe choice for Senior Accountant, and suddenly I'm a naked man saying "vulva"!"

 

Classic :D

 

- My auntie Margaret's dead!

- Right...

- Well, say something!

- Shit?

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

прекалено натруфен и превзет 

 

Не знам, аз съм като тийнейджърка на концерт на One Direction по отношение на този сериал :) Всичко ми харесва в него - от персонажите, през историята и начина на заснемане, до саундтрака. Новият епизод е страхотен, на една от сцените в началото буквално изцвилих от кеф :D

Link to comment
Share on other sites

След дълго отлагане започнах Fargo. Пилотният епизод е много интересен, надявам се да продължи в същия дух.

9,1/10 оценка в IMDB от 75000 гласувания - не е зле :)

Link to comment
Share on other sites

То ако ще се прави рефреш, поне да е от началото :)

 

И преди началото на 4ти и 3ти ги гледах и сега, ако пак ги гледам... мн бира ще отиде. Но е идея и ще се обмисли :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=ZDb4sJVK2wU

 

 

СЕРИАЛЪТ!

 

Време е за рефреш на 4ти сезон.

Този видеоклип е премахнат, защото нарушава правилата на YouTube срещу спам, измами и измамно съдържание с търговска цел.

 

Та за кой сериал става дума?

Link to comment
Share on other sites

Дам, за последната серия на 4ти сезон заблудените бяха 7.1мил. , без торентите.

 

P.S. Смених линка към трейлъра в горния ми пост

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Слава богу трагичният 12-ти последен сезон на TWO AND A HALF MEN ще приключи на 19-ти. Точно както и предполагах се насраха тотално и естествено няма да изкарат пълен сезон. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...