Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Дам крайно време беше. Аз си мислех, че много по-рано ще се оакат - още с махането на Чарли, но на доста места пишеше, че даже рейтинга им бил скочил.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

на доста места пишеше, че даже рейтинга им бил скочил.

 

Ако въобще е вярно, по-скоро е от любопитство, отколкото заради качество на продукцията.

 

Аз се зазяпах във Vikings, вече четвърти епизод на един дъх. Имам мерак да си пусна брада и да си намеря брадва :D

Link to comment
Share on other sites

Абе до края на 11-ти сезон нещата бяха прилични, на моменти дори отлични. Но 12-ти още от първата серия беше такова гмуркане в кацата с лайната, че не може с думи да се опише... 

Link to comment
Share on other sites

Ако въобще е вярно, по-скоро е от любопитство, отколкото заради качество на продукцията.

 

Аз се зазяпах във Vikings, вече четвърти епизод на един дъх. Имам мерак да си пусна брада и да си намеря брадва :D

 

Дам, Vikings се зарибих след края на Spartacus сезоните. Въпросния брадат нечовек - Travis Fimmel, носи сериала на ръце. После се появява и Gustaf Skarsgård който за мен е другия нечовек в този сериал.

 

Та Travis Fimmel ще играе главна роля в очаквания филм Warcraft (2016) което автоматично го прави задължителен за гледане.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Много далече е от конкуренция на ГоТ, но е добро сериалче. Хубаво е, че Психозата а.к.а. Рагнар Лотброк, писа, че е започнал да го гледа, та да се сетя, че бях изтеглил сезон две.

Link to comment
Share on other sites

Религиозните мотиви ми идват в повече - не знаех, че викингите са били чак толкова набожни. Иначе останалото е SOLID.

 

А Рагнар страшно много ми напомня на Вас от Farcry 3 :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

А Рагнар страшно много ми напомня на Вас от Farcry 3 :)

Дам, има бая прилика.

Иначе няма начин да се прави сравнение с ГоТ. Просто бюджета на двете продукции е на светлинни години един от друг.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Чак на "светлинни години" не са, ако са верни данните, които намирам:

GoT - 6 милиона/епизод

V - 4,5 милиона/епизод

 

Аз лично бих използвал "светлинни години" по отношение на разнообразието от персонажи, локации и като цяло света, в който се развива действието. Във Викинги има брадати мъже с брадви в кал, това е общо взето :)

Link to comment
Share on other sites

От къде черпиш инфо. Аз гледам тук и тук, но няма такава информация. Ако викингите са с 4,5м, трябва да го снимат някой българи. Това ще е баси кражбата и разхищението за това което е крайния продукт.
 

Тук има малко по-различна статистика, но викингите пак го няма в топа.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Колкото и суперлативи да се изредят по адрес на True Detective, пак няма да са достатъчно. За предпочитане е да изгледаш всичко на един дъх - отдели си една събота, свали щорите, изгони всички останали и enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Трият го постоянно.

Мога само да добавя, че дълго време водеше Game of Thrones. Интересно е какъв ще е втория сезон, тъй като сериала е от т.н. anthology Всеки нов сезон е с нови актьори, история и т.н.

Link to comment
Share on other sites

тъй като много хора ми хвалеха Vikings реших да го пробвам. не можах да го изгледам наведнъж(първия сезон), тъй като хем не ме грабваше, хем хард диск(външен, който закачам за телевизора като гледам нещо) не бе в мен когато се чудех какво да гледам за 1-2 часа, а не ми се гледаше цял филм ... та вчера изгледах и последната серия и честно казано се питам какво толкова виждат повечето в този сериал, което наистина да ги грабва, да е завладяващо, персонажите да са интересни и да търпят развитие ... айде, ако си фен на скандинавските "митове и легенди", иде дойде, ама иначе ...

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Край! TWO AND A HALF MEN отиде в историята. Финалният епизод не беше толкова зле, но успя да ме разсмее точно 3 пъти и това като за едночасова серия. Жалко наистина за пълното му орезиляване в последния сезон с идиотските гей истории и това дебело циганче, което не знам откъде домъкнаха. 

Link to comment
Share on other sites

Край! TWO AND A HALF MEN отиде в историята. Финалният епизод не беше толкова зле, но успя да ме разсмее точно 3 пъти и това като за едночасова серия. Жалко наистина за пълното му орезиляване в последния сезон с идиотските гей истории и това дебело циганче, което не знам откъде домъкнаха. 

Кое не му беше злето? Изключително тъп завършек на любимия ми комедиен сериал...

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък страшно много нови сериали се нароиха. Нещо интересно от множеството? Психоза? :D

 

От новите следя само Fresh Off the Boat, останалите ми се сториха скучни, когато четох описанията. The Slap например - как един шамар води до съдебни дела и дава отражение върху цялата държава - WTF? Трябва да се намирам в доста тежка депресия, за да пробвам нещо такова :)

 

Като си говорим за ново - House of Cards Season 3 is here, bitches!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Кое не му беше злето? Изключително тъп завършек на любимия ми комедиен сериал...

 

Ако събереш целия 12-ти "сезон", който бе баш подигравката и пълната деградация на сериала, това е единственото нещо, което става за гледане. Сега по-ясно ли е какво имам предвид под "не беше толкова зле"? 

Link to comment
Share on other sites

Досега  теглих Кухня от Замундата, включително и няколко серии от новия сезон. Последно време обаче, няколко месеца не съм гледал нищо и сега, когато влезнах в Замунда, не намирам нищо. Някой да знае нещо по въпроса ?

Link to comment
Share on other sites

Останах разочарован. Нещо липсваше, нещо не беше наред. Здраве да е!

Що бе, засират ли го накрая? Аз тази вечер го отпочнах, първите два епизода са много добре.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...