Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Някой следи ли Haven? Гледал съм малко от 1-ви сезон (стори ми се прекалено шантав), а вече има 5-ти - явно има хляб в него и се чудя дали да не го започна отново.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много съм доволен от Person of Interest със всяка серия ми става все по интересен сезон 3 го изгледах на един дъх, сега ще изчакам повечко епизода да излезнат и пак ще го почвам !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Почнах The 100 първият сезон малко на сила го изгледах, но от вторият гледах 2 епизода и ми се видя, че ще е много по интересен, ще видим как ще го развият.

Link to comment
Share on other sites

Слабо начало на последния сезон на TWO AND A HALF MEN. Дано не го осерат на финала с изсмукване на глупости от пръстите... 

То като цяло след Чарли е доооста слабо... А преди вторниците съм стоял до 5 часа докато качат новия епизод :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

The Game

 

Британски мини-сериал на шпионска тематика, в който има повече дупки, отколкото в парче Ементал. В предпоследния епизод имаше лъч надежда за интрига, но в последния изсипаха няколко самосвала с конски, кравешки и слонски лайна. Не го гледайте!

Link to comment
Share on other sites

Развитието на 12 сезон на TWO AND A HALF MEN е просто трагично.... Както и очаквах - ТРАГЕДИЯ. Просто ме хваща яд, всеки следващ епизод е по-голям и по-миризлив екскремент.... Съсипаха един от най-великите комедийни сериали. Да бяха го приключили в сезон 11 с някакво достойнство... Еврейски боклуци. 

Link to comment
Share on other sites

До края на миналия сезон нещата бяха добре. Даже на моменти доста добре. Изобщо не трябваше да почват 12 сезон. 

Вчера четох някъде, че преговаряли с Чарли да се връща, защото доста хора явно мислят като мен и Бъндито и рейтинга на сериала е доста сринат...

Link to comment
Share on other sites

Рейтинга отдавна няма нищо общо с миналото. Чарли се шушукаше, че можело да се появи към финала, но едва ли. Така или иначе това е последният сезон. 

Link to comment
Share on other sites

Подли камериерки

На мен лично са ми много забавни. Не го бях гледала, тези дни между другото го хващам по Нова, естествено е доста интригантски и почти всички от Отчаяни съпруги играят, но пак е готино сериалче за убиване на времето.

Link to comment
Share on other sites

Гледай го на английски и то даже не е толкова интригантски, колкото ироничен към всички латино стереотипи. Има доста попадения, но доста са игра на думи и нямам как на български да стане. А и акцента на актрисите е толкова изкуствено засилен, че падаш от смях.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...